Hediye konusunda fikir almak istiyorum

Rockavril

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2021
1.922
500
32
Arkadaşlar kreşte çalışıyorum.bugun yılbaşı çekilişi yapıldı.bu sene katilmicaktim.herkez katildi diye bnde katıldım.seyma hanim cikti bana kıyafet ve çanta seviyormus.bnde canta düşünüyorum ama fiyatlar yuksek bnce Trendyol da tabak gördüm Kitchen Life 6 linke attım basit mi kaçar yoksa çanta mi alayim

Arkadaşlar kreşte çalışıyorum.bugun yılbaşı çekilişi yapıldı.bu sene katilmicaktim.herkez katildi diye bnde katıldım.seyma hanim cikti bana kıyafet ve çanta seviyormus.bnde canta düşünüyorum ama fiyatlar yuksek bnce Trendyol da tabak gördüm Kitchen Life 6 linke attım basit mi kaçar yoksa çanta miı
Bütcene uygun bir çanta bulabılırsın belkı. İstediği olur

Onun gönlünü değil kendi bütçenizi düşünün derim.
Bir bere, atkı, kitap olabilir..
Yılbaşı çekilişine böyle küçük tatlı hediyeler alınır bence.
Evet haklısın ama çantada ucuz değildir 200 TL'ye mesela bulamam

İşyeri çekilişinde çanta almak bence gereksiz fazla yani. Atkı bere takımı ikili kahve fincanı tabak filan daha konsepte uygun ve hesaplı olur. Çanta seviyorsa kendi alsın
İkili fincanı geçen sene aldım diye tabak alıyım dedim çanta düşündüm dün sordum pahali

İkili fincanı geçen sene aldım diye tabak alıyım dedim çanta düşündüm dün sordum pahali
Instagramdan ben almistim uygun fiyatli canta heaaplari var.Memnun kaldim gercekten.130 tl.idi kargo icinde.Ama şu var ki yilbasi cekilisinde hediye alinacak kisinin ne sevdigi degil de daha cok yılbaşına has ne bileyim bere,atki eldiven ,evde giyilen cok tatli botlar vs vs alabilirsiniz. Canta pahali da alsanız karsi taraf begenmeyebilir çünkü canta da ayakkabi gibi tarz meselesidir.

Instagramdan ben almistim uygun fiyatli canta heaaplari var.Memnun kaldim gercekten.130 tl.idi kargo icinde.Ama şu var ki yilbasi cekilisinde hediye alinacak kisinin ne sevdigi evedegil de daha cok yılbaşına has ne bileyim bere,atki eldiven ,evde giyilen cok tatli botlar vs vs alabilirsiniz. Canta pahali da alsanız karsi taraf begenmeyebilir çünkü canta da ayakkabi gibi tarz meselesidir.
Evet begenmeyenilir bide çanta pahalı 200 e fln bulmak.zor

200-400 bunlar cok paralqr degil mi ya is yerinden arkadas icin.

Instagramda punch nakisi ile canta yapan bir suru kadin var. oyle butcenize gore bir sey yaptirip bir kadina da destek olabilirsiniz. Ben bu hesapla yazismistim mesela bir ara, verdigi fiyat diger hesaplara gore uyguneu.

Bence de yılbaşı hediyesini abartmamak lazım. Bence kitap çok güzel bir hediye.
Kitap ve kupa olabilir.
Kupa ve tv battaniyesi.

Arkadaşlar kreşte çalışıyorum.bugun yılbaşı çekilişi yapıldı.bu sene katilmicaktim.herkez katildi diye bnde katıldım.seyma hanim cikti bana kıyafet ve çanta seviyormus.bnde canta düşünüyorum ama fiyatlar yuksek bnce Trendyol da tabak gördüm Kitchen Life 6 linke attım basit mi kaçar yoksa çanta mi alayim
Bence cok guzel bir hediye hem yilbasi temasina da uygun 🥳

Çekiliş işi zaten başlıbaşına saçmalık..zorakî olarak hediye alınıyor..bluz falan alın bence..ne kadar maaş alıyorsunuz ki bir de çanta alacaksınız..

X