hediye olarak flash bellek getirmiş

Ya ne kadar tatlı anlatıyorsunuz inş karşınıza sizi gerçekten mutlu eden biri çıkar iyi niyetiniz samimiyetiniz yazdıklarınızdam o kadar belliki çok mutlu olun inş

Bu hal daha kötü ya. Kararsızlık ve beklenti içinde olmak yani.
Adam öküz ama vazgeçmiyor.
monicatak tam vazgeçtiği anda onun bam telini titretiyor. Çünkü ya yalnızlıktan bıktı ya da hala içinde bitmeyen şeyler var bu adama karşı.

Bunlar hep boşluktan. Şöyle doğru düzgün bir adam çıksa karşısına, bu kütüğün adını unutur.

En son teknik sorunu vardi bu uyenin modlarla yazisti etti ama siteyle baglantisi tamamen kopmustu
Gelememesi ondandir duzeldimi bilmiyorum
Bende de o sorun vardı, Kazene mesaj attım düzeldi. Sadece mesaj attım. Şak diye düzeldi.

Bende de o sorun vardı, Kazene mesaj attım düzeldi. Sadece mesaj attım. Şak diye düzeldi.
Senin var bi basina gelecek otedeki konudada kocani ove ove sopa yiycektin
Bir sayfa geride mune bilgi vermis artik hic giremiyor diye onunkini saaak diye cozememisler demekki Ben napam

Senin var bi basina gelecek otedeki konudada kocani ove ove sopa yiycektin
Bir sayfa geride mune bilgi vermis artik hic giremiyor diye onunkini saaak diye cozememisler demekki Ben napam
Yok ya, bu haftalar önce olmuştu. Lucy ın sorunu da aynı zamanlardı. Hala giremiyor demek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…