hediye olarak flash bellek getirmiş

Adam sana 32 yasinda neyse 32 yil sonra ne olacagini yansitan bir paket program sunmus
Ayakkailari orjinal almayalim, zamanimizi iyi degerlendirelim, hafizamizdan herseyi silebilelim ve bu sirkete her gun calisip eve bakabildigim icin dua edelim karicigim demis aslinda , sana evliligin son yillarinin hediyelerini daha tanismanin ilk gununden vermis, citani gun gectikce dusurmengun gectikce yukselt 32. yilinizda pirlanta garanti simdilik flash bellegi guzel anilarla doldurmaya bakin seneye degismemisse o zaman adami degistirir 33. yasina flash bellegi sifirlarsin gb yukseltirsin

Kızlar şu sayfayi yarım saatte açtım deliricem ya biri bana yardım edebilir mi? Kaç gündür giremiyorum gerçekten şiştim. Cevap vermek istiyorum size, beğeni bile yapamıyorum bir oluyor bir olmuyor dönüp duruyor sürekli. Mune ve kazen'e yazmak istiyorum mesaj tikine tıklıyorum açmıyor. İletişim bölümünden yazdım anlattım ama kayboldu mesaj.

Teknoloji özürlü biri de değilim ama nedenini çözemedim ne yaptimsa. Çünkü sorun sadece bu sitede oluyor. Böyle olunca da benim üyelikle ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Reklamlari vs engellemedim. Düz Chrome'dan giriyorum şu an ama opera'dan da denedim. Pc'de de deniyorum onda da böyle.

Mune Mune yardımcı olur musunuz size ulaşmayi denedim yapamadım sanırım mesajım kayboldu. Üyelikle ilgili bi sıkıntı mı bu yoksa bağlandığım cihazlarla alakalı mı? Sayfaları açamıyorum. Opps bir problemle karşılaştık diyor, anasayfaya atıyor ya da dakikalarca dönüp açmıyor. Nasil düzeltebilirim? Buraya girmeden uyumayan bir insanım neticede eksikliğini hissediyorum :/

Kullandığınız cihazdan kaynaklı olabilir, siteden çıkış yapıp cihazın geçmiş verilerini yani net geçmişini silin, tekrar giriş yapın, giriş yapmakta zorlanırsanız diye size özelden sitenin iletişim numarasını yazacağım, whatsapp SMS veya direkt arayarak yetkiliyle görüşürsünüzHoppa

Şunu farkettim giriş yapmadığımda çatır çatır açılıyor ama giriş yapınca oluyor bu. O zaman üyelikle alakalı galiba :/ üst üste kaç kez denedim çıkış yaptığımda bütün sayfalar açıldı. Neyse inşallah düzelene kadar çevrimdışı şekilde konuları okuyayım bari :KK43:

Şunu farkettim giriş yapmadığımda çatır çatır açılıyor ama giriş yapınca oluyor bu. O zaman üyelikle alakalı galiba :/ üst üste kaç kez denedim çıkış yaptığımda bütün sayfalar açıldı. Neyse inşallah düzelene kadar çevrimdışı şekilde konuları okuyayım bari :KK43:
Şu an hala sorun yaşıyor musunuz ?
Özelden yazabiliyorsanız sorunu görüntüleme ekran görüntüsü alma şansınız varsa Curly Curly 'e mesaj atın, teknik konularda donanımlı değilim, bilgim dahilinde yardım edebiliyorum ama Curly donanımlıdır, o anlar çözer konuyu.

Kullandığınız cihazdan kaynaklı olabilir, siteden çıkış yapıp cihazın geçmiş verilerini yani net geçmişini silin, tekrar giriş yapın, giriş yapmakta zorlanırsanız diye size özelden sitenin iletişim numarasını yazacağım, whatsapp SMS veya direkt arayarak yetkiliyle görüşürsünüzHoppa
Çok teşekkür ederim. Az evvel bu söylediklerinizi de denedim. Chrome'u da silip tekrar kurdum yine de olmadı. Birazdan bilgisayardan bir kurcalayacagim tekrar. İletişim numaralarınızı bekliyorum 🌺

Site iletişim numarasını verdim gece, özelden yazıştık numarayı aldı, bundan sonrası yetkililerle lucy whitmore arasında Hoppa
Ben de aynı sorunu yaşıyorum 10 gündür. Lucy' in yaptığı her şeyi yaptım düzelmedi. Curly' e mesaj attım, cevap gelmedi. Bütün çerezlere izin verdim, yine tık yok. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Konu yine bdvye dönmüş. Konu başlığını görünce daha konuyu açmadan yine çok güldüm Allah affetsin. Konu sahibi de gelse gelişme var mı bir baksak. Bir bu konu, bir de ceylanın konusunu çok benimsedik, devamı gelmeli

X