Hem sevmek hem boğmak isteyenler...

aaa ne garip ki bi süredir ne sevmek ne boğmak istiyorum aptal şey bütün insani duygularımı yok etti sanırım kaydirigubbakcemile

benim gibi hissedenleri görmek negüzel bende tek ben böleyim snaıyorudm:gitme: bazen öle delirtiyoki beni öldüresim geliyo ama 2 dk sonra 2 güzel lafla geçiriveriyo işini bilen sevgilicağazımakannehir

kanmayıncada ben suçlu oluyorum be cnm romantik olmayınca olmuyon dersin oluncada istemiyon diyekaydirigubbakcemile

Kavga ettiğimizde tam bir gerizekalı olduğunu düşünüyorum,keşke bu insan olmasaydı hayatımda başka biri beni anlardı diyorum,nasıl böyle kalas olabilir diyorum,onada diyorumki senin içinde canavar var ve ben o canavardan nefret ediyorum:mymeka:

Kavga ettiğimizde tam bir gerizekalı olduğunu düşünüyorum,keşke bu insan olmasaydı hayatımda başka biri beni anlardı diyorum,nasıl böyle kalas olabilir diyorum,onada diyorumki senin içinde canavar var ve ben o canavardan nefret ediyorum:mymeka:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

gördüm ki benle aynı düşünene arkadaşlar var.

bu başlığın grubunuda açtık bakalım daha kaç kişi var aynı anda boğmak isteyen.alsanaalsanasmile

benim gibi hissedenleri görmek negüzel bende tek ben böleyim snaıyorudm:gitme: bazen öle delirtiyoki beni öldüresim geliyo ama 2 dk sonra 2 güzel lafla geçiriveriyo işini bilen sevgilicağazımakannehir

ewt ya önceden bende bu durumdaydım.sinirden boğasım geliyordu ama bi gülümsediğinde herseyi unutuyordum.ağız tadıyla sinirlenemiyordum.sonra şöyle bir çözüm bulmuştum sinirlendiğimde arkamı dönüp sinirleniyordum sempatiksalakcinni

kanmayıncada ben suçlu oluyorum be cnm romantik olmayınca olmuyon dersin oluncada istemiyon diyekaydirigubbakcemile

ewt ya 40 yılda bişey yaparlar o da ters bi zamana denk gelir al sana laf...
yok yapıncada beğenmiyorsun yok yapamayınca ooookaydirigubbakcemile

sevmek isteyip sevmek; boğmak isteyip, kıyamamak ...
aklinialirimsmile

ben bu durumu çoğu zaman yaşıyorum
bende mi bi tuhaflık var acaba diye düşünüyordum
ama görüyorum ki biçok kişi aynıymış:roflol:

bazen öyle sinir ediyo ki yüzüne söylüyorum gıcık diye
oda inadına sırıtıyo daha çok sinirleniyorum bir kaşık suda boğasımgeliyo:eek:klava::roflol:

aynı beni anlatıyo
sinirden boğasım geliyo onu
hepside sevgimin çokluğundan . kimseyi bu kadar fazla kafama takmam

heytt be yalnız değilmişim bu dünyada bazen okadar çok sinir ediyoki sözlüm beni böyle o an ankarada değil yanımda olsa tekma tokat dalarım ama şuan okadar çok özledimki yanında olsam saatlerce öperim kedi gibi koynundan ayrılmazdım

ben bu durumu çoğu zaman yaşıyorum
bende mi bi tuhaflık var acaba diye düşünüyordum
ama görüyorum ki biçok kişi aynıymış:roflol:

bazen öyle sinir ediyo ki yüzüne söylüyorum gıcık diye
oda inadına sırıtıyo daha çok sinirleniyorum bir kaşık suda boğasımgeliyo:eek:klava::roflol:

ewt ya şu sırıtma konusu çok gıcık.sırıtınca tüm sinirim geçer size bi yöntem yüzüne bakmadan kızınkaydirigubbakcemile5

aynı beni anlatıyo
sinirden boğasım geliyo onu
hepside sevgimin çokluğundan . kimseyi bu kadar fazla kafama takmam

sevgimin çokluğundan denince aklıma geldi asla çok sevme o az severse üzülürsün ve genellikle o az sever...

bunu hayatıma geçiremedim gitti.petrol kuyusu gibi sevdikçe sevessim geliyo:lepi:

sevgimin çokluğundan denince aklıma geldi asla çok sevme o az severse üzülürsün ve genellikle o az sever...

bunu hayatıma geçiremedim gitti.petrol kuyusu gibi sevdikçe sevessim geliyo:lepi:

kırmızıyla yaptığım yere koptum bn yaaaa:roflol:

Ona sinir olduğum zaman insanların nasıl cinnet geçirip, katil olduklarını daha iyi anlıyorumm.. :1ninca: Bu herzamn olmuyo tabii =))
Genelde onuu bebek gibi sevesim geliyoo süreklii

ama öyle değilmi ne yapsa ne söylese sizde sevmiyor musunuz petrol kuyusu gibiopuyorumnanaktan
tabi bi gün bitecek bu rezervlerbilmiyorumkismile

:KK70: kızlar çok keyifle okudum yorumlarınızı. çok da güldüm, ya birazda sanırım nazımız en çok onlara geçtiği için sevgimizide öfkemizi de çok yoğun yaşıyoruz.doğamızda var üstünkörü geçemiyoruz hiçbirşeyi. .

o da çok seviyoo . alemsin cnm sırnaşık şey

X