Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları Hemoroid (basur) ıcın kesın cozum dıyorlar bılgısı olan arkadaslar yardım lutfen..

Tweetyon

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2012
41
0
mrb kızlar ınternetten basur ıcın bıtkısel cozum olarak sıtelerı zıyaret edıyordum ve karsıma bı sayfa cıktı MNC Bitkisel Sağlık Ürünleri adı altında pilleses denen tamamen bıtkısel bır ılac kullanıcı yorumlarını okudum kullananlar cok olumlu seyler yazmıslar almakla almamak arasında kararsız kaldım bu ılactan bılgısı olan arkadaslar varsa yorum atabılırlerse sevınırım...

Bende internette gezinirken NCARE isimli bi bitkisel ilaç gördüm.. %100 kesin çözüm diye bi iddiaları yok ama kanıtlanmış raporları varmıs %95 işe yarıyormuş. Bende bu ilacı alıp almamakta çok kararsızım. Forum da bir arkadaş boşu boşuna kullanmayın,ben kullandım para tuzağı demiş bu tip ilaçlar için. Bilemiyorum :/

Bende internette gezinirken NCARE isimli bi bitkisel ilaç gördüm.. %100 kesin çözüm diye bi iddiaları yok ama kanıtlanmış raporları varmıs %95 işe yarıyormuş. Bende bu ilacı alıp almamakta çok kararsızım. Forum da bir arkadaş boşu boşuna kullanmayın,ben kullandım para tuzağı demiş bu tip ilaçlar için. Bilemiyorum :/

bende emın degılım ama kullancı yorumları gayet olumlu gorunuyor hatta 4. derece basuru olan kısılerde bıle ıse yaramıs benımkı daha yenı oldugu ıcın tereddutteyım aslında ne kadr gercek ne kadar yalan bılemıorum kullanan arkadaslar varsa burdan bılgı verırlerse sevınırım...

Bende 5.5 sene önce neler neler kullandim bitkisel çözüm mozum dedikleri sirf para tuzagiydi...
Bi dr ameliyat dedi korktum ameliyattanda sonra nette baya bi arastirmayya girdim sklero terapi diye bir yontem buldum yani iğne ile buzusturucu tedavi 10 dk bi islem ayakta uygulama normal hayata devam gibi bişey... Dedim denemekte fayda var iyikide araştırıp bulmuşum çok şükür hic sikintim yok suanaa kadar olmadida...

Bende 5.5 sene önce neler neler kullandim bitkisel çözüm mozum dedikleri sirf para tuzagiydi...
Bi dr ameliyat dedi korktum ameliyattanda sonra nette baya bi arastirmayya girdim sklero terapi diye bir yontem buldum yani iğne ile buzusturucu tedavi 10 dk bi islem ayakta uygulama normal hayata devam gibi bişey... Dedim denemekte fayda var iyikide araştırıp bulmuşum çok şükür hic sikintim yok suanaa kadar olmadida...

dayım bu konuda çok sıkıntı çekmiş bi insan ve üzerlik tohumu kullandıktan sonra 16 senedir bir daha basurun tekrarlamadığını söylüyor. denemek isteyenler aktardan 150 gr üzerlik tohumu alsın. onu yağsız tavada biraz kavursun ve havanda iyice dövsün. dövünce küf gibi bi kıvama geliyo. bir hafta boyunca sabah akşam birer tatlı kaşığı aç karnına yeniyo. ister yoğurda karıştırın ister bala ister başka birşeye. eşim de kullanmaya başladı,tadının kötü olmadığını söylüyo. hepinize geçmiş olsun..

dayım bu konuda çok sıkıntı çekmiş bi insan ve üzerlik tohumu kullandıktan sonra 16 senedir bir daha basurun tekrarlamadığını söylüyor. denemek isteyenler aktardan 150 gr üzerlik tohumu alsın. onu yağsız tavada biraz kavursun ve havanda iyice dövsün. dövünce küf gibi bi kıvama geliyo. bir hafta boyunca sabah akşam birer tatlı kaşığı aç karnına yeniyo. ister yoğurda karıştırın ister bala ister başka birşeye. eşim de kullanmaya başladı,tadının kötü olmadığını söylüyo. hepinize geçmiş olsun..

regl dönemimde çıkıp geliyo bi illet,bu dönemde bağırsaklarım da hızlı çalışır oysa ki :/ bende dereotu kürü uyguladım,gayet iyiydi herşey ama regl olunca işler değişti :KK43: bir de üzerlik tohumunu deneyelim,şifa olur inşallah .

tesadüfen gezinirken gördüm ,benim ablamdada doğumdan sonra ileri derecede idi daha önceden ameliyat olmuştu fakat tekrarladı,3-4 ay kadarönce bitkisel bir ilaç kullandı
çok faydasını gördü kesinlikle kullanmanızı öneririm. isteyen olursa tlf nosunu verebilirim

SLM ARKADAŞLAR BENDE 3 YILDIR ÇEKİYORUM BU İLLETİ DOKTORLAR AMELİYAT DİYOR AMA İNANINKİ SONU DA DAHA FAZLA ACI ÇEKİYORSUNUZ. VE KISA SÜREDE DE TEKRARLIYOR. BEN AKTARDA BULDUM ÇÖZÜMÜ YENİ BAŞLADIM AMA ŞİMDİDEN FAYDASINI GÖRDÜM. ÜZERLİK TOHUMU VE NATUR SİM HALİLELİ BİTKİSEL KARIŞIM KAPSÜLÜ HİÇ BİR YAN ETKİSİ YOK BİDE KANTORON ÖZLÜ KREM ZATEN AKTARA GİTTİĞİNİZDE SÖYLERSENİZ YARDIMCI OLURLAR. TEKRAR DİYORUM SAKIN AMELİYAT OLMAYIN ÇÖZÜM YERİNE DAHA ÇOK ACI ÇEKERSİNİZ KREM DE SADECE MEMEYİ YOK EDER TAMAMEN ÇÖZMEZ. BUNLARI Bİ DENEYİN DERİM BEN. GERÇEKTEN ÇOK ZOR Bİ HASTALIK ÇEKMEYEN ANLAMAZ BUNU AMELİYATLA İKİ KATINA ÇIKARMAYIN HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSUN ALLAHIM ACİLEN ŞİFA VERSİN BİTKİLER VESİLE

Acaba geçtimi eşinizinde bendede başladı ya 1 yıldır var dayanamıyotum artık ameliyat bile kesin çözüm değil diyorlar

Onlara güvenme, kim bilir nasıl üretiliyor

Kırmızı kantaronu alın cezvede kaynatın. Günde 1 bardağı için. Basur memelerinin nasıl kaybolduğunu göreceksiniz.

X