Bebek İkinci El Hemşirelik yaparken anne olmak

Defnemm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2019
6
0
31
Merhabalar özel bir hastanede servis hemsireligi yapiyorum 12 saat vardiya ile calisiyorum gece nobeti tutmam gerektigini ve nobet sayisinin fazla olacagini ogrendim 1 yasina yeningiren ve anne sutune devam eden bebegim var ben olmadan geceleri uyumuyor ben calisirken annemler ilgileniyor nobet tutmamak icin p0liklinikte calismak istedigimi soyledim herkes karsi cikti annemlerin ozgurlugunu elinden alirmisim haftanin 5 gunu bakamazlarmis falan filan cok uzuldum soyledikleri laflar icime oturdu esim 6 ayligina yurt disinda bende borc sebebiyle calismak zorundayim kizima karsi kendimi kötü hissediyorum icimi nasıl rahatlatabilirim ne yapabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum

Bakıcı tut diyeceğim ama maddi açıdan zor olur ve bu devirde artık kimseye güvenilmiyor :KK43:

Annenlerin neden özgürlüğünü elinden alacaksın ki kendi torunu sonuçta
Bir gün annen bir gün kayınvaliden baksa

Bakıcı tut diyeceğim ama maddi açıdan zor olur ve bu devirde artık kimseye güvenilmiyor :KK43:

Annenlerin neden özgürlüğünü elinden alacaksın ki kendi torunu sonuçta
Bir gün annen bir gün kayınvaliden baksa
Kayinvalidem uzakta ayni sehirde değiliz maalesef

Evet bakmak zorunda değil biliyorum krese vereyim diyorum ona da izin vermiyorlar zaten kendimi kizima karsi mahcup hissesiyorum annemlerinde böyle demesi icime oturdu

Kayinvalidem uzakta ayni sehirde değiliz maalesef
Neden kızına karşı kendini mahcup hissediyorsun ki çalışan annelerin ortak derdi bu
Annenler bakmak istemiyorsa bakıcı tutacaksın mAdem

Bu çocuğun annesi sizsiniz sonuçta kendiniz ve çocuğunuz için en doğru kararı kendiniz vereceksiniz sonuçta ailesinden hiç bir şekilde destek alamayan ve çalışmak zorunda olan bir sürü anne var onları düşünün ve şu an aileniz yanınızda olduğu için mutlu olun orta yolu bulacak bir çözüm yolu bulun
Kreş düşünceniz çok mantıklı malum bu zamanda insan kimseye güvenemiyor tanımadığınız birine bırakıp gitmektense başka çocuklarla iletişim kurabileceği fiziksel gelişimine destek olacak bu alanda eğitim almış insanlarla olması daha mantıklı bir seçenek gibi geliyor bana ama tabiki de en doğru kararı siz bilirsiniz eşinizle de telefonla konuşup ortak bir karara varabilirsiniz. Umarım hem sizin hem de küçük kuzunuz için en doğru kararı verirsiniz

X