hep bana bakan bir erkek 2 yıldır neden açılmaz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sürekli bakan ama açılmayan erkek,evli değilse,nişanlı değilse,herangi bir engeli yoksa size neden yaklaşmasınki,belkide o da şuanda sizin için aynı şeyleri söylüyordur,sürekli bana bakıyor,benden hoşlanıyor diye,belkide o yüzden sizin görebileceğiniz yerlere geliyordur,beğenilmek herkesin hoşuna gider,ama cidden bir engeli yoksa 50 defa gelir konuşurdu,düz mantık düşünnek lazım,aslında herşey çok basit,bizim yüklediğmiz anlamlar kadar derin değil,istiyorsa konuşurdu,istemiyorsa konuşmaz,bir engeli yoksa gelirdi bir engeli varsa gelemez vs.. uzar gider basit ve net.
Bana evlilerde zamaninda aynen boyle cok bakti,yuz versem anında damlarlar,hatta arkadasimla birini dalgaya aldik evli biri vardi surekli bana bakmalar,yardimci olmalar,korumalar falan yuz vermedigim icin acilamiyordu,sonra bir gun bosluguma denk geldi ona gulumsedim samimi davrandım..sonuc? Instagramdan gece dm atip nasilsin diye sordu cevap vermedim.Yani evli adamlarin cogu icin evlilik engel degil ki,alice harikalar diyarinda yasiyorsun galiba

Koskoca 2 sene boyunca ilgisini belli ettiği halde adım atmayan biri normal değildir. Taş olsa çatladı şuana kadar. Ama ben size şaşırdım. Halde o, 2 sene boyunca harekete geçmedi siz ne diye onun adım atmasını bekliyorsunuz. Salın gitsin ne yaptığı umrunuzda olmasın. Bırakın kendi ilgisini kendi içinde yaşamaya devam etsin.
Zaten 10 gun sonra ben ayriliyorum..bir daha beni goremeyecek ondan kurtulacagim.

Bana evlilerde zamaninda aynen boyle cok bakti,yuz versem anında damlarlar,hatta arkadasimla birini dalgaya aldik evli biri vardi surekli bana bakmalar,yardimci olmalar,korumalar falan yuz vermedigim icin acilamiyordu,sonra bir gun bosluguma denk geldi ona gulumsedim samimi davrandım..sonuc? Instagramdan gece dm atip nasilsin diye sordu cevap vermedim.Yani evli adamlarin cogu icin evlilik engel degil ki,alice harikalar diyarinda yasiyorsun galiba
Yakışır sana evli bir adam aslında. Tam kalemin gibi görünüyor burdan bakınca.

Sürekli bakan,göremeyince etrafımda dolanan olduğum ortamlara gelen,yanımda başka erkek görünce sinirlenen,kalabalık ortamlarda adeta etrafımda avını gözlemleyen köpekbalığı gibi çember çizen,hep bana bakan bir erkek 2 yıldır neden açılmaz?

Siz abartıyor veya hayal görüyor olabilirmisiniz?
Yani öyleyse bile açılmamasına nekadar bukadar takıldınız?

Bende öyle düşünüyorum kurtulmak için ne yapmalıyım
Pek öyle düşünüyorsunuz gibi gelmedi yazdıklarinizdan ve neden adım atmaz sorunuzdan oturu. Bence adım atsın istiyorsunuz ama ya siz kafanızda kuruyorsunuz ya karşıdaki kişi herkese bakan biri. Diğer turlu 2 senede taş olsa çatlar yani mutlaka adım atardı.

Ha yani ben sizofrenim yanlis anladim .. yahu baska seylerde var tum yasananlar sorumdaki cumle adedi kadar degil oglu mal misiniz yaa sorudan kimse bi bok anlamamis engelliyorum yaa bana sadece zekiler gerek eşşek dolu burasi yaaa
Terbiyesiz sen kendini anlatıyorsun muhtemelen Mune Mune bu kimdir nedir? Konu açmış akıllara zarar.. Herkese hakaret ediyor.

İyi dava konusu olacak belli..

Ya evli abazan takılıyor ya bekar dalgacı. İşin zor kardeş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X