Her gebelik belirtisi aynı mı olur

Gecekusum999

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2022
1.264
1.345
24
Kızlar merhaba geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim adete 8 gün kala göğüs ağrısı, nefes darlığı açlık hissi gibi belirtilerden şüphelenip test vermiştim beta 62 çıkmıştı sonra değerlerim düştü ve adet oldum.Şimdi adetime 9 gün var ve sadece Nefes darlığım oldu göğüs ağrısı felan yok illa her gebelikte aynı belirtiler mi oluyor yoksa farklılık gösterebilir mi tecrübesi olan var mı?

Her regl dönemi aynı olmuyo bazı ay çok ağrılı bazı ay daha az ağrılı buna dayanarak farklı olur diyebiliyorum
Merhaba benim de adetimden 2 gün sonra test yaptım beklenmiyordu aslında gebelik felan.. jinekolojik muayenede bazi testler için vermiştim.. orada çıktı beta 610 .. doktor hamilesin diye aradi geri.. ilaç vermişti kullanma hiçbirini dedi . Kasik ağrılarım oldu 3-4 gün sonra yavaş yavaş kesildi acaba boş gebelik mi geciriyorum . Böyle olanlar var mı.. belirltiler yavaş yavaş azalmasi. Doktor Ağustos 4 e randevu verdi. Kesene bakicam dedi ..

Her gebelik kendine özeldir. Belirtiler de farklılık gösterebilir pekâlâ.
Merhaba benim de adetimden 2 gün sonra test yaptım beklenmiyordu aslında gebelik felan.. jinekolojik muayenede bazi testler için vermiştim.. orada çıktı beta 610 .. doktor hamilesin diye aradi geri.. ilaç vermişti kullanma hiçbirini dedi . Kasik ağrılarım oldu 3-4 gün sonra yavaş yavaş kesildi acaba boş gebelik mi geciriyorum . Böyle olanlar var mı.. belirltiler yavaş yavaş azalmasi. Doktor Ağustos 4 e randevu verdi. Kesene bakicam dedi ..

610 iyi bir değer neden boş gebelik olduğunu düşünesin ki bence iyi düşün iyi olsun kese zaten 5. Haftadan sonra görünüyor o yüzden seni kese için çağırmış

610 iyi bir değer neden boş gebelik olduğunu düşünesin ki bence iyi düşün iyi olsun kese zaten 5. Haftadan sonra görünüyor o yüzden seni kese için çağırmış
Bilmiyorum tedirginim.. çünkü belirtilerim az . Ve çok araştırdım . Genelde belirtiler az olması boş gebeliğe işaret diyorlar. 3 _4 gün önce belirtilerim iyiydi . Kasik ağrım uykulu halim vardı.. ama şuan cin gibiyim. Halay çekerim . Herhalde gebeliğim sonlanıyor yavaş yavas. Bebek oluşmadı. Sanırım . Test yaptım pozitif idara kan da verdjm 610 çıkmıştı 26 temmuda

Ya neden bu kadar olumsuz düşünüyosun ki? Her hamilelik kendine özel doktor değiliz ikimiz de bunu biz bilemeyiz ve bence sen şu an cidden kendini boşuna üzüyosun ben bir sorun olduğunu sanmıyorum ya bir sorun olma ihtimali olsa doktor bence bunu söylerdi

610 iyi bir değer neden boş gebelik olduğunu düşünesin ki bence iyi düşün iyi olsun kese zaten 5. Haftadan sonra görünüyor o yüzden seni kese için çağır

Benim gibi belirtileri azalan var mı .. yardımcı olsun ... 4 ağustosta randevum var .. inşallah yolundadır her şey .. buraya yazıcam gelişmeleri...

Ya neden bu kadar olumsuz düşünüyosun ki? Her hamilelik kendine özel doktor değiliz ikimiz de bunu biz bilemeyiz ve bence sen şu an cidden kendini boşuna üzüyosun ben bir sorun olduğunu sanmıyorum ya bir sorun olma ihtimali olsa doktor bence bunu söylerdi
İnsalllah umarim. Boş veya dış gebelik veya kimyasal gebelik değildir... Dua ediyoeum... Buraya yazıcam gelişmeleri . Son adet tarihinin bitiş günü 24 Haziran ... 26 temmuzda kan verdim 610 çıktı .. ağustost 4 de tekrar muayene gideceğim keseye bakılacak .. umarım her şey yolundadır. Bana yazin kizlar destek olun olur mu ✨✨🥺🥺🥺

Değeriniz güzel. Belirtinin çok olup olmamasi bir işaret değil. İki gebelik geçirdim hiç belirti yaşamadım âdet gecikmesi hariç. Doktor kese muayenesi için çağırmış o da standart prosedür.

X