*****her gün az da olsa her gün*****

Ben bugün squatgirl in app ini indirdim telefonuma:KK66: üç beş hareket kaptım ordan da. Gn içinde de bol bol bacak hareketi yaptım aç-kapa. Arada karın için de egzersiz yaptım:KK54:
Sen naptın smykmy smykmy :KK200:

Ben bugün squatgirl in app ini indirdim telefonuma:KK66: üç beş hareket kaptım ordan da. Gn içinde de bol bol bacak hareketi yaptım aç-kapa. Arada karın için de egzersiz yaptım:KK54:
Sen naptın smykmy smykmy :KK200:
tebrik ederim harikasin guzel sonuclar alicaksin yakin zamanda zaten hedef az hemen kavusacagina eminim :KK66:
Yogun bi gundu su saat oldu simdi kesin olan bacak videom gun sonu videom yukarilarda demistim onu yapip yaicam canim

tebrik ederim harikasin guzel sonuclar alicaksin yakin zamanda zaten hedef az hemen kavusacagina eminim :KK66:
Yogun bi gundu su saat oldu simdi kesin olan bacak videom gun sonu videom yukarilarda demistim onu yapip yaicam canim
Hadi bakalım:KK66: ben de hareketleri çoğunlukla bebeğimi emzirirken yapıyorum ya da oynarken yanına uzanıp.

Gunaydin
:KK200::KK200::KK200:

Bazennn skılıyoo insan her seyden
Bazen spordan bile
Heyecanlanmak heyecan katmak gerek bu ise her zaman
...

Bazen kendi spor hazirladigim spor resimleriyle
Bazen android programindaki uygulamalar
Bazen videolar
Bazen kafama gore spor yapiyorum iste

Yine bir yenilik pesindeyim
Atiyorum hemen .....

5 sayfa ciktilarini alicam tik ata ata bir ay bunlari yapmayi planliyorum bakalim bir ay nasil gecicek yarin baslicam nasipse :cool::cool::cool:
Screenshot_2017-12-13-08-08-58.png
Screenshot_2017-12-13-08-09-06.png
Screenshot_2017-12-13-08-09-18.png
Screenshot_2017-12-13-08-09-27.png
Screenshot_2017-12-13-08-09-34.png

Telde çok net göremedim. Tamam o zaman ben de başlıyorum senle:spor:
Bi ödül falan koyalım sonuna ya da biri diğerine bişey alsın felan:KK45:

Telde çok net göremedim. Tamam o zaman ben de başlıyorum senle:spor:
Bi ödül falan koyalım sonuna ya da biri diğerine bişey alsın felan:KK45:
Vucut olculerini alsan yarin sabah bir ay sonra yine olcsek bakalim kim ne kadar incelmisz
1. Secelimmm digeride 2 .:KK70::KK70::KK70:

Canim ozelden orjinal boyutuyla gondermeyi basardim bak istersen bi orda daha net

Her zaman spor videosu paylasacak degiliz demi :kahve:

Cok hos degil mi muzigi :KK36:

Ölçüyü hangi bölgelerden alacağız? Ben acemiyim bu ölçü işinde:olamaz: hep kıyafet alıp ona göre hesaplıyordum:süslü:

Ölçüyü hangi bölgelerden alacağız? Ben acemiyim bu ölçü işinde:olamaz: hep kıyafet alıp ona göre hesaplıyordum:süslü:
Bastan baslayalim :KK70:
Sag kol
Gogus
Bel (gogsun alti)
Karin(gobek deligi )
Kalca
Basen sag bacak
Sag alt bacak

Burdan atma istersen ozelden at bende sana ozelden aticam :KK25::KK25::KK25:

X