Her hafta 1 film, 1 dizi, 1 kitap

Okunmasa da olur bence :KK51: Ben pek begenemedim, Korluk'ten cok cok farkli yazilmis. Korluk'u gercekten cok begenerek okudum, akti gitti.
Körlük bir başkaydı gerçekten. Popüler bir kitap diye fos çıkar endişem vardı başta ama müthişti. Yazarın bu kitapta noktalama işaretlerinden sadece virgül ve nokta kullanması apayrı bir olaydı.

Her sabah olduğu gibi bu sabah da kanal d'de aşkı memnu izliyorum :KK71:

Rica etsem linki atabilir misiniz? Ben aradım ama bulamadım..
İnternete yazınca bir sürü sitede çıktı. Ilk sıradakini paylaşayım.

Bu arada izledikten sonra yorumunuzu paylaşırsanız güzel olur.:)

Bu arada Körlük filmini izledim. Kitabı okuduktan sonra izlemek iyi oldu. Bu filmle veya kitapla ilgili makale yazılabilir. O kadar çok şey var ki... Modern dünyada insanın çevresine ve kendisine yabancılaşması, salgın gibi konularda insanların kenetlenmesi ( çünkü salgın millete, cinsiyete, yaşa bakmıyor), ütopya/ distopya meselesi, aslında herkes bir distopyanın içinde. Ve şu an aklıma gelmeyen daha çok şey çıkar.

İnternete yazınca bir sürü sitede çıktı. Ilk sıradakini paylaşayım.

Bu arada izledikten sonra yorumunuzu paylaşırsanız güzel olur.:)
Çok teşekkür ederim, tabii ki yorumumu paylaşırım :)
Bir şey daha sorayım belki bunun da yanıtını alabilirim :) Pdf olarak internetten kitap okumak için kullandığınız bir site veya uygulama var mı acaba?

Çok teşekkür ederim, tabii ki yorumumu paylaşırım :)
Bir şey daha sorayım belki bunun da yanıtını alabilirim :) Pdf olarak internetten kitap okumak için kullandığınız bir site veya uygulama var mı acaba?
Önemli değil. Şu iki site iyi.

Önemli değil. Şu iki site iyi.
Bunnlara bakacağım, az önce verdiğiniz linke baktım film için ama maalesef donuyor açılmıyor :/

X