Her hafta 1 film, 1 dizi, 1 kitap

Welldone0

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2016
1.797
2.921
Bu konuyu sarscov2 sarscov2 ye ithafen açıyorum. :KK70: Malum sebepten hemen hemen hepimiz evdeyiz. Evde olmanın en güzel yanlarından biri ise tabii ki uzun zamandır okuyamadığımız kitapları okumak, izleyemediğimiz dizi ve filmleri izlemektir.

1 haftada en az 1 kitap okumak , 1 dizi ve 1 film izlemek hedefimiz olsun diyorum. Farklı önerilere de açığım elbette.:)

Burada daha çok izlediklerimiz ve okuduklarımız üzerine paylaşım yapacağız. Ama ara sıra farklı konulardan da konuşabiliriz. Yeter ki konuştuklarımız can sıkıcı şeyler olmasın.

Konuya buyuranlar:)
1. sarscov2 sarscov2
2. M Meredith Grey
3. P poncikbirisi
4. decemBer decemBer
5. MissCherryBlossom MissCherryBlossom
6. benibosver benibosver
7. eddi06 eddi06
8. therewillbeaday therewillbeaday
9. manikkk manikkk

Ekleme: Pazartesi gününe kadar en az 1 kitabı, 1 filmi ve 1 dizinin 7 bölümünü ( sezonu çok olan diziler olduğu için bir dizi bir haftada bitmeyebilir) bitirmiş olalım. Her pazartesi yeni bir üçlüyle yeni haftaya başlayalım.

Benim dizi konusundaki hedefim haftada bir dizi. Çünkü izlediklerim genelde ortalama 16 bölüm oluyor.

Son düzenleme:
Merhabalar, güzel bir konu olmuş öncelikle onu söyleyeyim :KK68:

Bu sıralar Tanrılar Okulu'nu okuyorum. Okuması biraz ağır ama öğretici yönü yüksek bir kitap.
Bi de mümkün oldukça her gün 1 bölüm Grey's Anatomy izlemeye çalışıyorum, 13. sezondayım Hoppa

Ben bu akşam film ile basliyorum haftalik maratona.
7 koğuştaki mucizeyi izleyeceğim:KK54:

Merhabalar, güzel bir konu olmuş öncelikle onu söyleyeyim :KK68:

Bu sıralar Tanrılar Okulu'nu okuyorum. Okuması biraz ağır ama öğretici yönü yüksek bir kitap.
Bi de mümkün oldukça her gün 1 bölüm Grey's Anatomy izlemeye çalışıyorum, 13. sezondayım Hoppa
[t: 63560869, member: 988931"]
Ben bu akşam film ile basliyorum haftalik maratona.
7 koğuştaki mucizeyi izleyeceğim:KK54:
[/QUOTE]
Ay beni de alın. Ben de bugün dizi olarak Westworld izleyeceğim.
Ben daha çok Kore dizilerini ve filmlerini seviyorum. Şu an Signal dizisini izliyorum, daha 2 bölüm izledim ama şimdiden bayıldım.
7.koğuştaki mucize çok güzeldi. Orijinali Kore'den daha iyi olması beni şaşırtmıştı dogrusu. İliklerime kadar dramı hissetmiştim diyebilirim.

Westworld'ü çok duydum ama izlemedim.

Bugün Nar Ağacı'nı okumaya başladım. Şu an başlarda olduğum için bir yorum yapamayacağım. Çok okunan ve beğenilen bir kitap olduğu için merak etmiştim.

Kız, bir diziyi tamamen bitirmis olmak zor bir hedef olmadı mı :KK43:

Bazı diziler var 6 sezon:mad:

Kız, bir diziyi tamamen bitirmis olmak zor bir hedef olmadı mı :KK43:

Bazı diziler var 6 sezon:mad:
O zaman bir diziden haftada en az 7 bölüm şartı olsun. Böylesi daha iyi olur değil mi? Yani günde sadece 1 bölüm olur .
Bu arada şu sıra Korlük filmini izlemek aklimda. Kitabını onceden okuyup çok beğenmiştim.

Topik sahibesi 2 hatundan virus olani, sevgilinden ayrildiysan dertliysen eglenceli seyler izle ... Bu filmi izlediysen bile, acilis sahnesini tekrar izle derim Turkan Soray makarnayi acaip yiyor her izleyenin cani cekiyor:

Aa bence tam kafa dagitmalik.Kac kere izledim.Yine izlerim.Iyi ki hatirlattin.

X