Her hafta 1 film, 1 dizi, 1 kitap

Şuan zaman geçsin ve iftar saati gelsin diye youtube bulduğum her şeyi izliyorum :KK43:

Ben de benzer durumdayım. 😅 Dün vakit bulamadığım birkaç işi yapacağım. Dün 2 bölüm dizi izledim. Kitap okudum. Yalnız, kitabı pazartesiye kadar bitirmek için kendimi biraz zorlamam lazım.
Kitaba başlayayım dedim başlayamadım henüz. Dizi zaten izleyemiyorum, bir tane film izleyebildim şimdilik. :)
Bir film de iyi. Ben de şu okuduğum kitabı yeni haftaya kadar bitirmeye çalışıyorum. Diziyi neden izleyemiyorsunuz, vaktiniz mi yok yoksa canınız mı istemiyor?

sarscov2 sarscov2 , M Meredith Grey , eddi06 eddi06
@benibosver, @MissCherryBlossom,
therewillbeaday therewillbeaday sesiniz çıkmıyor. Neler okuyorsunuz, izliyorsunuz? Nasıl gidiyor? Yoksa hepiniz Ramazan telaşında mısınız?😅
Ben bi iki gündür daha çok kitap okuyorum☺️ Charles dickens iki şehrin hikayesi yeni bitti, biraz zor bitirdim ama😂
şimdi de Vladamir Bartol-Alamut’a başladım. Şuan güzel gidiyor akıcı.
hacksaw ridge filmini izledim müthişti tavsiye ediyorum☺️

Ben bi iki gündür daha çok kitap okuyorum☺️ Charles dickens iki şehrin hikayesi yeni bitti, biraz zor bitirdim ama😂
şimdi de Vladamir Bartol-Alamut’a başladım. Şuan güzel gidiyor akıcı.
hacksaw ridge filmini izledim müthişti tavsiye ediyorum☺️

O çok kitap okumadan ben de istiyorum.:KK43: Dickens'ın o kitabı onceden okuyup çok beğenmiştim. Alamut'u okumadım ama duymuştum. Tavsiye için teşekkürler.:)
2 bölümcük Grey's Anatomy izledim, birazcık da Tanrılar Okulu okudum ama pazartesiye bitiremem sanırım :KK43:

Bu arada sanırım oldukça temiz kalpliyim, bugün bu topiği aklımdan geciriyordum, ne yapıyorlar acaba diye :KK36:
Olsun, sağlık olsun.

O çok kitap okumadan ben de istiyorum.:KK43: Dickens'ın o kitabı onceden okuyup çok beğenmiştim. Alamut'u okumadım ama duymuştum. Tavsiye için teşekkürler.:)

Olsun, sağlık olsun.
Varsa kitap öneriniz ben de bekliyorum:)
Elimde okuyacağım pek kitap kalmadı da☺️
Dizi ve film de olur:)
Bu arada dark dizisinin 1. Sezonunu bitirdik, güzel gidiyordu ama biraz kafa karıştırıcıydı. Ben her iki dk da bir eşime ‘bu kimdi?’diye sorduğum için artık izlemiyoruz😂

Ben de benzer durumdayım. 😅 Dün vakit bulamadığım birkaç işi yapacağım. Dün 2 bölüm dizi izledim. Kitap okudum. Yalnız, kitabı pazartesiye kadar bitirmek için kendimi biraz zorlamam lazım.

Bir film de iyi. Ben de şu okuduğum kitabı yeni haftaya kadar bitirmeye çalışıyorum. Diziyi neden izleyemiyorsunuz, vaktiniz mi yok yoksa canınız mı istemiyor?

Diziye odaklanmak ve uzun olduğu için takip etmek sıkıntı oluyor bende. Canım istemiyor o açıdan :) Tabii birde zaman sıkıntısı da var biraz.

Varsa kitap öneriniz ben de bekliyorum:)
Elimde okuyacağım pek kitap kalmadı da☺️
Dizi ve film de olur:)
Bu arada dark dizisinin 1. Sezonunu bitirdik, güzel gidiyordu ama biraz kafa karıştırıcıydı. Ben her iki dk da bir eşime ‘bu kimdi?’diye sorduğum için artık izlemiyoruz😂

Önce Körlük kitabını ve sonra aynı kitabın filmini tavsiye ederim. My Little Bride çook eğlenceli bir Kore filmi. Gerilim ve duygusallık için başka bir Kore filmi The Man from Nowhere. Sanırım Amerikan filmi olan Lucy, bilim kurgu ve gerilim. Kore dizisi The Devil (Lucifer), çok iyi bir intikam, gerilim, polisiye ve birazcık fantastik harika bir dizi.Bunları da tavsiye ederim. Tavsiye edebileceğim daha çok kitap, film, dizi var ama ilk aklıma gelenler bunlar.
Diziye odaklanmak ve uzun olduğu için takip etmek sıkıntı oluyor bende. Canım istemiyor o açıdan :) Tabii birde zaman sıkıntısı da var biraz.
Evet o açıdan film izlemek daha iyi oluyor. 16-20 bolümlük Kore dizileri var. Her bölüm 1 saat. Bunlar kısa gelirse dizi tavsiyesi verebilirim.

Önce Körlük kitabını ve sonra aynı kitabın filmini tavsiye ederim. My Little Bride çook eğlenceli bir Kore filmi. Gerilim ve duygusallık için başka bir Kore filmi The Man from Nowhere. Sanırım Amerikan filmi olan Lucy, bilim kurgu ve gerilim. Kore dizisi The Devil (Lucifer), çok iyi bir intikam, gerilim, polisiye ve birazcık fantastik harika bir dizi.Bunları da tavsiye ederim. Tavsiye edebileceğim daha çok kitap, film, dizi var ama ilk aklıma gelenler bunlar.

Evet o açıdan film izlemek daha iyi oluyor. 16-20 bolümlük Kore dizileri var. Her bölüm 1 saat. Bunlar kısa gelirse dizi tavsiyesi verebilirim.
Bir iki tane izlediğim kore dizisi vardı önceden, evet onlar daha kısa. Ama şu aralar dikkat dağınıklığı ve odaklanamama sorunu yaşıyorum. Bir filmi bile ara vererek izlediğim oluyor. Teşekkür ederim yinede :)

Teşekkür ederim İzlicem mutlaka💕
Lucy yıllar önce sinemada izlemiştim diye hatırlıyorum ve çok beğenmiştim☺️

Aslı gibidir bitti. Komikti ama gerçek hayattan çok uzak bir filmdi.
Şuan Bir Küçük Eylül Meselesi izliyorum.
Netflix'de bulunan tüm romantik filmleri izleyeceğim sanırım

İzleme işte. Onceden bende de cok olurdu senin durumun gibi.. Hiç gerek yok. Romantik dışında bir sürü tür var. Onlardan izle.
Komedi izleyeceğim bundan sonra
Ağlamaktan helak oldum bu gece, kabuk bağlamaya başlayan yaramı deşmiş gibi oldum :KK43:

Kardeşimle mahidenin altın gününü açtık izliyoruz
Bugün benim için de ailem için de çok kotu bie gündü her gün daha da kötüye gidiyor
Umarım her şeyin düzeleceği gün gelecek

Kardeşimle mahidenin altın gününü açtık izliyoruz
Bugün benim için de ailem için de çok kotu bie gündü her gün daha da kötüye gidiyor
Umarım her şeyin düzeleceği gün gelecek
Umarım her şey en kısa sürede yoluna girer. O filmi izlemiştim, çok komikti.

X