Her kavgada beğenmiyorsan git boşan diyen eş

hep konuştum ilk seferler sinirle ağzımdan çıkıyor diyordu şu son öpme muhabbetinden sonra neden söylediğiyle ilgili bir bahane bulamadı sanırım açıklaması olmadı.

Anlattıklarınıza göre adamın balayından dönüşte birden bire böyle değişmesi normal değil. Birilerinden ya da bir olaydan falan mı etkilendi acaba. Kendi içinde size yansıtmadığı başka problemleride olabilir belki. Ailesiyle aranız nasıl ? Bu konu haricinde ne gibi problemleriniz var mesela anlatırsanız belki daha net yorum yapılabilir. Sinirle ağzımdan çıkıyor kabul edilebilecek bir bahane değil elbette. Eşiniz normalde de dengesiz sinirli biri mi

Anlattıklarınıza göre adamın balayından dönüşte birden bire böyle değişmesi normal değil. Birilerinden ya da bir olaydan falan mı etkilendi acaba. Kendi içinde size yansıtmadığı başka problemleride olabilir belki. Ailesiyle aranız nasıl ? Bu konu haricinde ne gibi problemleriniz var mesela anlatırsanız belki daha net yorum yapılabilir. Sinirle ağzımdan çıkıyor kabul edilebilecek bir bahane değil elbette. Eşiniz normalde de dengesiz sinirli biri mi
hiç bir olay yaşanmadı ikimiz arasında herşey pürüzsüzdü evlenince birden herşeyin hakimiyetinin onda olacağını hissetmemi istedi yaş farkı da var aramızda 8 yaş kadar herşeyi ben bilirim benim istediğim gibi olacak mesajı aklı sıra.

hiç bir olay yaşanmadı ikimiz arasında herşey pürüzsüzdü evlenince birden herşeyin hakimiyetinin onda olacağını hissetmemi istedi yaş farkı da var aramızda 8 yaş kadar herşeyi ben bilirim benim istediğim gibi olacak mesajı aklı sıra.

Anladım yaş farkı böyle sorunlara yol açabiliyor bazen. Sakin olun. Daha çok yenisiniz. Evliliğin ilk zamanları uyum sorunları ve bazı tartışmalar yaşamanız normal. Bazı erkekler maalesef ilk zamanlar hakimiyetin bende olduğunu hissetsin, sözümü dinlesin yanlışına kapılabiliyor. Bu noktada aile yapısı, geldiği kültür ve çevre de önem arz ediyor. Bunun çok yanlış ve gereksiz bir şey olduğunu, boş yere ilk zamanlarınızı berbat ettiğinizi, evlendiniz diye değişmediğiniz için gereksiz triplere girmenin bir manası olmadığını ve bu davranışına çok kırıldığınızı anlatın bence. Sonra size karşı davranışlarını gözlemleyin ve karar verin derim

Son düzenleme:
Bide asla susmayın tepkinizi gösterin. İlk zamanlar diye her zaman alttan almayın tam tersine asıl ilkten tepkinizi koymanız daha iyi olur. Sizin onun malı değil, hayat arkadaşı olduğunuzu ve geçinebilmeniz için karşılıklı çaba olması gerektiğini idrak etmesi gerek

arkadaşlar merhaba her tartışmada sürekli ben böyleyim beğenmiyorsan git diyen bir koca düşünün , mesela onu öpmek istediğinizde öf püf yaptığı için çok nazlısın dediğiniz için bile beğenmiyorsan git diyen biri...
ve daha çok yeniyiz bu lafı 6-7 defadır duyuyorum artık gerçekten gidip boşanacağım bir çok problem de mevcut. ama bana kalırsa sadece bu lafı etmesi bile yeterli bir sebep siz ne düşünüyorsunuz ?

bizim imam nikahımızı kıyan hoca nasihat ederken şöyle demişti; birbirinize karşı boşanma kelimesi etmeyin, and olsun boşarım, şöyle olursa boşanırım, böyle yaparsan boşanırım gibi cümleler evliliğinizi zedeler. bir gün boşanacaksanız da süründürmeyin boşanın, bunu dile sakız etmeyin demişti.
ben öyle dindar biri değilim, imam nikahını da aileler istedi diye kıydık. amma velakin hoca sağlam hocaymış bu nasihatı kulağımıza küpe oldu.
9 yıllık evliyim, bir çok badire atlattık. düşünmedik mi elbette düşünmüşüzdür ama asla dillendirmedik. çünkü bu laf evliliği gerçekten yalama yapıyor ve aşşırı çirkin geliyor bana..
elinizde başka sorunlar da varsa bence devam ettirmeyin.. özellikle git diyen bir adamın yanında maksatı ne olursa olsun kalmayın..

O gün ne güzel maaşımı almıştım hadi bugün yemekler benden dedim yemek ısmarladım yemeği bekliyorduk evde sonra sarıldım otururken karnım aç yaklaşma falan dedi bende öf sende ne nazlısın dedim gülerek ne var şimdi bunda sonrasında da o lafı etti işte artık yetti
Bu kadar kolay söyleyebilmesi kırıcı. Beni kaybetmekten korkmuyor demek ki diye düşünürdüm sanırım her kavgada böyle olsa.

Giderim bi daha ağzından çıkana kulağı duysun diye.

Boşanın; dilekçeye de "beğenmiyordum" yazdırın. Demek istiyorum ama evlilik çocuk oyuncağı değil.

Bunu demediği normal bir zamanda söylerdim ve 3 hak verirdim.
Seven ve kıymet bilen birisi ise söylemez tekrar

arkadaşlar merhaba her tartışmada sürekli ben böyleyim beğenmiyorsan git diyen bir koca düşünün , mesela onu öpmek istediğinizde öf püf yaptığı için çok nazlısın dediğiniz için bile beğenmiyorsan git diyen biri...
ve daha çok yeniyiz bu lafı 6-7 defadır duyuyorum artık gerçekten gidip boşanacağım bir çok problem de mevcut. ama bana kalırsa sadece bu lafı etmesi bile yeterli bir sebep siz ne düşünüyorsunuz ?
Sizi sevmiyor net boşanın

Bence bir avukata danışın evi almis onun üzerine oldugu icin ev üzerinde hakkıniz ödediğiniz bedel üzerinden olur ve onu talep edebilirsiniz diye biliyorum yani bugune kadar misal 10 bin odendiyse 5 bini isteyebilirsiniz ama altinlar takılar bu hesabin neresinde bilemiyorum.
Bunlar tabii boşanma durumu soz konusuysa.
Diger türlü bir tavsiyem yok evli değilim ama bana göre de bir evlilikte kesinlikle ayrilma bosanma kelimeleri gelmemeli çünkü o laflar edildikten sonra yuz yuze bakmak bana zor gelirdi. Saygıyı zedeleyen bir sey benim acimdan.
Bir de aklima gelen ben böyleyim diye bir sey yok evlenince iki kisinin de birbiri icin fedakârlık etmesi ve orta yolu bulması gerekir diyordu bir uzman videoda (kimdi hatırlayamadim).

Daha çok yenisiniz ve öperken ofluyor mu? Ne odun insanmış o öyle. Demekki herkes nazını çekmiş sizde öyle dediğinde beğenmiyorum bye bye diyip çıkıp gidin mors olsun. Ne acayip insanlar var hoşlanmıyorsan niye evleniyorsun arkadaş

X