Her turlu dilek istek ama en onemlisi Allah Rizasi icin benimle hatime baslayacak arkadaslar var mi?

Bayanlar ilk defa hatim için okuyacağım için yanlış olmasın diye soruyoruz daha önce cüz cüz okumadım hiç :KK43:( bana 10. Cüz geldi emin olmak için soruyorum enfal suresi 41. Ayetten başlayarak - tevbe suresini de 94. Ayete kadar mı okuyacağım ??
evet canım benim

1. Cüz - papyonkilikli papyonkilikli
2. Cüz - @jonguil
3. Cüz - Avrenim Avrenim
4. Cüz - Nautilus Nautilus
5. Cüz - tubatesbih tubatesbih
6. Cüz - gulbera gulbera
7. Cüz - eilenn eilenn
8. Cüz - Z zencefiltarcin
9. Cüz - Senfonim Senfonim
10. Cüz - bayanhope bayanhope
11. Cüz - Veson Veson
12. Cüz - A arzm61
13. Cüz - @meryemkursun
14. Cüz - G guzbahar
15. Cüz - betul8516 betul8516
16. Cüz - papyonkilikli papyonkilikli
17. Cüz - betul8516 betul8516
18. Cüz - M meleek9090
19. Cüz -
20. Cüz -
21. Cüz -
22. Cüz -
23. Cüz -
24. Cüz -
25. Cüz -
26. Cüz -
27. Cüz -
28. Cüz-
29. Cüz -
30. Cüz-

Arkadaşlar konuya yazım sırasına göre cüzleri dağıttım. Allahım kabul etsin betul8516 betul8516 ile birlikte ben 2 cüz aldık isteyen varsa onlara da ekleyebilirim okudukça bildirim yapalım. Allahım kabul etsin...

canım şimdilik bu şekilde kalsa size de uyar mı? eğer fazla kişi katılırsa zaten ancak 3 güne bitirebilirim cüzü o zamana kadar ikinci cüzden vazgeçerim.
tabi ki canim benim neden uymasin ☺başkası da alabilir ikinci üçüncü cuz sonucta hepimizin niyeti aynı Rabbimizin rizasi...niyet hayir akibet hayir insallah

Liste tamamlaninca baslanicak heralde demi mesela ben direk 18. Cüzu okucam bitcek bir hafta icinde. Hatimde bir haftada tamamlanacak valla super oldu ya Allah razi olsun kizlar papyonkilikli papyonkilikli
Yok canim listenin tamamlanmasini beklemiycez yarin baslicaz insallah. O esnada liste tamamlanirsa tamamlanacak tamamlanmazsa tekrar kendi aramizda bir dagitim daha yapariz isteyenlerden simdilik sure 25 ocak ama uzayabilir talebe gore. Hepimizden razi olsun.

1. Cüz - papyonkilikli papyonkilikli
2. Cüz - @jonguil
3. Cüz - Avrenim Avrenim
4. Cüz - Nautilus Nautilus
5. Cüz - tubatesbih tubatesbih
6. Cüz - gulbera gulbera
7. Cüz - eilenn eilenn
8. Cüz - Z zencefiltarcin
9. Cüz - Senfonim Senfonim
10. Cüz - bayanhope bayanhope
11. Cüz - Veson Veson
12. Cüz - A arzm61
13. Cüz - @meryemkursun
14. Cüz - G guzbahar
15. Cüz - betul8516 betul8516
16. Cüz - papyonkilikli papyonkilikli
17. Cüz - betul8516 betul8516
18. Cüz - M meleek9090
19. Cüz - sevdakusum sevdakusum
20. Cüz -
21. Cüz -
22. Cüz -
23. Cüz -
24. Cüz -
25. Cüz -
26. Cüz -
27. Cüz -
28. Cüz-
29. Cüz -
30. Cüz-

betul8516 betul8516 Canım senin için sakıncası yoksa ben 15. Cüz u alabilir miyim. Yani Cüzleri mızı degistirsek. Bir kaç aydır başka bir topicte de 15 okuyordum neredeyse ezberleyecem

Cnm nezaman baslicak ve okuma suresi kac gun bende katilmak istiyorum ama suan mazeretliyim o yuzden sordum
Canim mazareti olmayan arkadaslarla yarin baslayacagiz Allah nasip ederse mazaretin bitince eger katilmak istersen baslarsin 25 ocak dedik ama tamamlanmazsa uzatiriz diye dusndum diger arkadaslarda olur verdi.

X