Herbalife başlayıp kullananlar burda mı ??

Benim pazartesi bir hafta olacak baslayali. Simdi regl oldum . Bu halimle bile 2 kilo kaybetmis gorunuyorum. Ama cok mide bulantisi yasiyorum. Dun aksam shake icemedim. İzgara hindi yedim. Oglen de domates corbasi icmistim. Bu mide bulantisi nasil gececek.? Tatlidan tiksindim resmen keske bu herbalife shakerin cirba tadinda olanlari da olsa
Canim urunu nereden aldin tatihi gecmis falan olabilir mi yani normalde o kadar kotu bir tadi yok. Benim yegenim bile iciyor yani. Ya da ne ile yapiyorsun sutle mi ?

Yıllardır Google de birşey arasam mutlaka bu sayfa çıkar ve bakarım.Sırf bu konuda yorum yeni üye oldum.Herbalife a başlayalı 3 hafta oldu.il iki hafta instagramdan aldığım ürünü kullandım.içime sinmedi bulunduğum şehirde herbalife kulübü var oraya üye oldum.66.5 ile başladım şu an 62.7.işe yarıyor mu diye merak edenler EVET yarıyor.ilk günler ödem atıyorsunuz.hızlı gidiyor kilolar.benim tavsiyem ilk ay bu işin eğitimini almış kişilerle kullanın.ben sabah işe gitmeden önce kulübe gidiyorum kahvaltılık Shake çay ve Aloe içiyorum.öğlen sağlıklı beslenme akşam Shake.çok fazla aç kalmıyorum sadece geceleri biraz acıkıyorum.herşey beyinde bitiyor bu ürünleri kullanıyorsak programa uycaz baktık sonuç alamıyoruz o zaman işe yaramıyor dicez.hiç kaçamak yapmıyorum hergün yürüyorum çünkü enerjim var.kemik agrılarım azaldı.gelelim verilen kiloların geri alınmasına.ben diyetisyene de çok gittim hem diyetisyene para veriyordum üstüne birde diyetisyenden çıkınca bir sürü market alışverişi masrafı oluyordu.çalıştığım için akşamları mutfaktan çıkamıyordum diyet listesindekileri hazırlıcam diye.diyetisyen de de çok güzel kilo verdim ama bırakınca aşırı yedim ve geri aldım.demek ki her şekilde dikkat etmezsek geri alınabilir.bu arada her bünye farklı kimisi geri alır kimisi almaz.herkes ilk başka kendi vücudunu tanımalı.ideal kilom 58 3 hafta daha kullanıp sonrasında çayına ve abarttığını günlerde Shake devam edecem.eskisi gibi yersem verdiğim kiloları geri alacağımı biliyorum.ama şuda var insan zayıflayınca kendini daha çok seviyor ve dikkat etmeye devam ediyor.emin olun bıraktığım zamanda burda yorum yapıcam
Çok iyi vermişsiniz ben düzenli yapamadım ramazan davetleri vs derken akşamları yemek yiyorum malesef :KK43:( Insallah ramazan bitsin daha iyi olacak

Kizlar birbirimize destek olalim yoksa katlanilacak gibi degil
Vanilyalı benimde midemi çok bulandırıyor bende cikolotaliyla karıştırdım o daha iyi yaptı tadını bi yerden sonra bayıyor ama çayını mutlaka içiyorum kilo vermesemde yağdan kaybediyorum

Arkadaslar sakin ama sakin kullanmayin..
Esiniz dostunuz kullanmis ve hatta zayiflamis olabilir.. fakat bu size zarar vermeyecegi hatta öldürmeyecegi anlamina gelmez !!!!!!
Ben de kullanmak icin arastirdim. Zaten koc size 1500 kalori alacaginiz sekilde bir program yapiyor.. DUNYA SAGLİK ORGUTUNUN BELİRLEDİGİ ACLİK SİNİRİ 2200 KALORİ.. YANİ EGER YAN ETKİ GORMEZSENİZ VE UYARSANİZ EVET ZAYİFLATİR ZATEN. AMA İCİNDE FDA NİNDA YASAKLADİGİ, AMERİKADA VE AVRUPADA YASAKLANAN EFEDRİN MADDESİ VAR. BU MADDE ASLİNDA ASTİM İLACİ, FAKAT SAGLİKLİ İNSANLARA COK ZARARLİ. BOBREKLERİNİZ VE KARACİGERİNİZ İFLAS EDEBİLİR.ANİDEN KALP KRİZİ GECİRİP OLEBİLİRSİNİZ.. yani o ben kullandim efendim bes yil on yil diyenler... Uzun vadede zarar gorurler.. dua etsinler yan etki gormemisler.. ARKADASLAR BOYLE BİR RİSKE GİRMEYİN SAKİN.. DİYETİSYENE GİDİN, DOKTORA GİDİN.. ZATEN GUNDE 1500 KALORİ ALİP 3 LT SU İCSENİZ DE ZAYİFLARSİNİZ.. BU EFEDRİN VE İCİNDEKİ MADDELER COK ZARARLİ. ÖLEBİLİRSİNİZ BU RİSKE DEĞMEZ. AYSE FATMA ZAYİFLAMİS OLABİLİR, YAN ETKİ GORMEDİM DİYEBİLİR, AMA SİZİN DE YAN ETKİ GORMİCENİZ ANLAMİNA GELMEZ.

Kizlar birbirimize destek olalim yoksa katlanilacak gibi degil
Mrblar bende ürünlerim gelince başlayacağım.ben ürünleri internetten aldim.bir koçum yok programdan bahsedilip duruluyor program denilen şey tüm forumlarda aynı bende başlayınca paylaşırım insallah

Öncelikle merhabalar. Ben Herbalife hakkında bir araștırma yapıyorum. "Herbalife gerçekten zarar veriyor mu? "diye. Size birkaç soru sormak istiyorum cevap verirseniz çok memnun olurum. Öncelikle Herbalife kaç seneden beridir kullanıyorsunuz?
Herbalife kullanmadan önce kan tahlili yaptırdınız mı ve kullandıktan sonra yaptırdınız mı?
Eğer yaptırmıșsanız vücudunuzda bir farklılık meydana geldi mi?
Herbalife hala kullanıyor musunuz? Kullanmadığınız zamanlarda canınız çekiyor mu?
Bir de eğer hala kullandığınız ürün mevcutsa içindekiler kısmını çekip atabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim .

Merhaba‍♀️ ben herbalife başladım 3 gün oldu kahvaltı yerine önce vitamin hapını aleo vera içeceğiyle alıyorum sonra çayı sonra shake içiyorum ama bana yalnız sabah kullanmamı söledi aldgım kişi yeterli olcak mı acaba ? Ben 10 kilo vermek istiyorum düğünüm olcak bu şekilde zayıflayan oldu mu ?
Evet bu şekilde zayıfladım ve zayıflattım

Öncelikle merhabalar. Ben Herbalife hakkında bir araștırma yapıyorum. "Herbalife gerçekten zarar veriyor mu? "diye. Size birkaç soru sormak istiyorum cevap verirseniz çok memnun olurum. Öncelikle Herbalife kaç seneden beridir kullanıyorsunuz?
Herbalife kullanmadan önce kan tahlili yaptırdınız mı ve kullandıktan sonra yaptırdınız mı?
Eğer yaptırmıșsanız vücudunuzda bir farklılık meydana geldi mi?
Herbalife hala kullanıyor musunuz? Kullanmadığınız zamanlarda canınız çekiyor mu?
Bir de eğer hala kullandığınız ürün mevcutsa içindekiler kısmını çekip atabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim .
Kalsiyum ve folik asitim düşük çıkıyordu , herbalife ıle bırlıkte normal aralıga geldi.Tüm ürünlerini kullanıyorum.Bilgilemdirebılırım

Ben 3 yıl önce aşağı kilo kontrolü programını uyguladım. Kısa sürede 9kg kadar verdim ama incelme daha çok olmuştu. Mide rahatsızlıklarım vardı yıllardır oruç tutamıyordum ürünler sayesinde çok şükür sıkıntılarım geçti hala tutuyorum rahatça. Ama kilo açısından ben de hiçbir kalıcılığı olmadı. Ürünleri bıraktığım anda misliyle geri aldım. O kadar farklı yöntemlerle kilo vermişliğim var hiçbirinde bu kadar hızlı ve çok geri aldığım olmamıştı. Herkeste aynı etkiyi yapmıyor tabii iyi araştırıp başlamak gerek diye düşünüyorum.

Yıllardır Google de birşey arasam mutlaka bu sayfa çıkar ve bakarım.Sırf bu konuda yorum yeni üye oldum.Herbalife a başlayalı 3 hafta oldu.il iki hafta instagramdan aldığım ürünü kullandım.içime sinmedi bulunduğum şehirde herbalife kulübü var oraya üye oldum.66.5 ile başladım şu an 62.7.işe yarıyor mu diye merak edenler EVET yarıyor.ilk günler ödem atıyorsunuz.hızlı gidiyor kilolar.benim tavsiyem ilk ay bu işin eğitimini almış kişilerle kullanın.ben sabah işe gitmeden önce kulübe gidiyorum kahvaltılık Shake çay ve Aloe içiyorum.öğlen sağlıklı beslenme akşam Shake.çok fazla aç kalmıyorum sadece geceleri biraz acıkıyorum.herşey beyinde bitiyor bu ürünleri kullanıyorsak programa uycaz baktık sonuç alamıyoruz o zaman işe yaramıyor dicez.hiç kaçamak yapmıyorum hergün yürüyorum çünkü enerjim var.kemik agrılarım azaldı.gelelim verilen kiloların geri alınmasına.ben diyetisyene de çok gittim hem diyetisyene para veriyordum üstüne birde diyetisyenden çıkınca bir sürü market alışverişi masrafı oluyordu.çalıştığım için akşamları mutfaktan çıkamıyordum diyet listesindekileri hazırlıcam diye.diyetisyen de de çok güzel kilo verdim ama bırakınca aşırı yedim ve geri aldım.demek ki her şekilde dikkat etmezsek geri alınabilir.bu arada her bünye farklı kimisi geri alır kimisi almaz.herkes ilk başka kendi vücudunu tanımalı.ideal kilom 58 3 hafta daha kullanıp sonrasında çayına ve abarttığını günlerde Shake devam edecem.eskisi gibi yersem verdiğim kiloları geri alacağımı biliyorum.ama şuda var insan zayıflayınca kendini daha çok seviyor ve dikkat etmeye devam ediyor.emin olun bıraktığım zamanda burda yorum yapıcam
Peki nasıl kullandınız ?Herkes birşeyler söylüyor ve bence çoğu yanlış.Asıl kullananlar biliyor.Neyi ne zaman ve nasıl kullandınız anlatır mısınız?

Peki nasıl kullandınız ?Herkes birşeyler söylüyor ve bence çoğu yanlış.Asıl kullananlar biliyor.Neyi ne zaman ve nasıl kullandınız anlatır mısınız?
Ben de kullandim 1 ay, ilk hafta kendimi iyi hissettim daha sonra kan tahlili yaptirdigimda normal olan karaciger degerlerim yukselmisti, ustelik gunde 3 ltye yakin su icmeme ragmen.. sonra da biraktim aradan 6 ay gecti, ben bir yil once 11 ay boyunca visanne diye bir cikolata kisti ilaci kullandim, hormonlari dalgalandiran bir ilac, fakat kisti kuculttu, hayatimda ilk kez istahim artti deli gibi tatli ve yemek yedim ve 10 kilo aldim o donemde ne yaptiysam zayiflayamadim.. daha sonra yan etkileri okurken farkettim ki bu ilac depresyon ve serotonin seviyesiyle oynuyormus, cunku cok sinirli gergin uyuyamayan birine donusmustum her seye aglayip her seyi uzerime aliniyordum.. doktora gittim, lustral kullanmaya basladim, 1 hafta bitti ofke nobetlerim gecti, bas agrilarim gecti, istahim eskisi gibi kapandi artik gozumun onunde baklavalar donmuyor... Kullanmadan once 50-52 bandindaydim, su an 48-49 arasindayim... Kilo verememe de bu tarz problemler de olabilir, hormon bozuklugu, demir eksikligi veya serotonin eksikligi gibi, ona gore kendinizi tanimaniz onemli..

Kadınlar,tabiki hepiniz sağlığınız veya görüntünüz için kilo vermeye çalışıyorsunuz.Herkesin metabolizması,yaşı,beslenme türü,vücut yağ-kas oranı bambaşkadır.Hal böyle olunca zayıflama türü de değişiyor. Tek bir beslenmeyle zayıflanır mı bilmiyorum bunu bende denemedim.Fakat hiçbir zaman sağlığımı tehlikeye atacak bir şey yapmadım.Bu tür çaylar bitkisel vs dense de içeriğinin ne olduğu asla tam olarak bilinmiyor.Bu çaylar yüzünden karaciğerinden böbreğinden olan var.Bunun örneklerini çok kez gördük.Yapmayın lütfen,sağlığınızı riske atmayın. Kısa vadede kullanımda yan etkisi belki olmayabilir fakat ilerde neler olacağını kimse bilemez.

Arkadaşlar ben çok güzel kilo verdiğimden filan bahsettim ama devam etmedim.Ve hemen eski kiloma döndüm.Eski kilo dönmem diyet yaptığım zamandan sonraki kilo alımıma göre çok hızlı oldu.Bırakma sebebimi anlatayım.Bahsettiğim gibi bir kulüpe gidiyordum.Devamlı başka ürün satmaya çalıştılar.Ağızları çok güzel laf yapıyor daha doğrusu yaptığını zannediyorlar.Bana göre hepsi hipnozlanmış gibi.İnstagramda katıldıkları eğitimleri gördüm Ve gerçekten çok komikler saçma sapan danslar,birbirlerini gaza getirmeler filan.Kendilerinin çok profesyonel olduğundan bahsediyorlar ama değiller.Elimde 2 kutu kaldı hatta ama kullanmıyorum.

Arkadaslar sakin ama sakin kullanmayin..
Esiniz dostunuz kullanmis ve hatta zayiflamis olabilir.. fakat bu size zarar vermeyecegi hatta öldürmeyecegi anlamina gelmez !!!!!!
Ben de kullanmak icin arastirdim. Zaten koc size 1500 kalori alacaginiz sekilde bir program yapiyor.. DUNYA SAGLİK ORGUTUNUN BELİRLEDİGİ ACLİK SİNİRİ 2200 KALORİ.. YANİ EGER YAN ETKİ GORMEZSENİZ VE UYARSANİZ EVET ZAYİFLATİR ZATEN. AMA İCİNDE FDA NİNDA YASAKLADİGİ, AMERİKADA VE AVRUPADA YASAKLANAN EFEDRİN MADDESİ VAR. BU MADDE ASLİNDA ASTİM İLACİ, FAKAT SAGLİKLİ İNSANLARA COK ZARARLİ. BOBREKLERİNİZ VE KARACİGERİNİZ İFLAS EDEBİLİR.ANİDEN KALP KRİZİ GECİRİP OLEBİLİRSİNİZ.. yani o ben kullandim efendim bes yil on yil diyenler... Uzun vadede zarar gorurler.. dua etsinler yan etki gormemisler.. ARKADASLAR BOYLE BİR RİSKE GİRMEYİN SAKİN.. DİYETİSYENE GİDİN, DOKTORA GİDİN.. ZATEN GUNDE 1500 KALORİ ALİP 3 LT SU İCSENİZ DE ZAYİFLARSİNİZ.. BU EFEDRİN VE İCİNDEKİ MADDELER COK ZARARLİ. ÖLEBİLİRSİNİZ BU RİSKE DEĞMEZ. AYSE FATMA ZAYİFLAMİS OLABİLİR, YAN ETKİ GORMEDİM DİYEBİLİR, AMA SİZİN DE YAN ETKİ GORMİCENİZ ANLAMİNA GELMEZ.
Bn bi senedir kullanıyorum çok da enerjigim çok memnunum

Bn ofise para ödedim oraya hergun gdym bayılıyorm shake ye siz nasıl sevmiyorsunz onu blender de koyu şekilde hazırlaym muhteşem tadı

X