herbalife ile zayiflayanlar buraya...

baki bu benim herbalife e basladigim zamanki halim

Eklentiler

• 1495531382782-1173234103.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 10.855
Merhaba. Yorumunuzda koruma evresinden bahsetmişsiniz. Bu konuyla ilgili detaylı bilgi alabilir miyim. Şimdiden teşekkürler.

birden birakmamak gerekiyor cunku birden biraktiginizda eski duzen yemenize geri donuyorsunuz yavas yavas misal gunde iki ogun shake iciyorsunuz dengeli heslenmek icin onu bir ogune indirceksiniz cayi misal bes bardak iciyorsunuz onuda ikiye indireceksiniz yavas yavas vucudu alistira alistira birakicaksiniz ve mutlaka birakmaya karar verdiginizde gund euc ogun fazla kalori icermeyen yediginizi eriteceginiz seyler tuketmelisiniz ve mutlaka yuruyus yapmalisiniz bu sekilde yine kilo verimi devam edicek ve geri almicaksiniz...

Çok teşekkür ederim.

Gerçekten işe yarıyor mu bu herbalife?
Ben de kullandım kilo verdim ama bildiğin aç kalmak bu.yani aç kalarak zayıflıyorsun üstüne de o kadar para veriyorsun. Normal diyet programı uygulamanızı tavsiye ederim çünkü herbalife bittikten sonra normale dönünce aynı kiloyu geri aliyorsun. Bence o kadar para vermek yerine bi programa göre diyet ve spor yaparsaniz olayı hem ucuza gem de sağlıklı bir şekilde halledersiniz

Çok teşekkür ederim

akrabam yarim yagli sut ile iciyor oda 20kg verdi ama benim sutle hosuma gitmedi ben hep su ile ictim daha hafif tadi oluyor ama sutlede daha cok tok tutuyor.. su ile ictiginizde booool boool su icmeniz gerekiyor bi yudum shake bi yudum su

akrabam yarim yagli sut ile iciyor oda 20kg verdi ama benim sutle hosuma gitmedi ben hep su ile ictim daha hafif tadi oluyor ama sutlede daha cok tok tutuyor.. su ile ictiginizde booool boool su icmeniz gerekiyor bi yudum shake bi yudum su
bende 1 aydır yarım yaglı sütle içiyorum 3 .600 kilo verince diğer kişilere göre neredeyse yarı yarıya verdiğim için bırakmak istedim.Birde su ile deneyin 1 ay dediler ama su ile yapınca shake i süt kadar tok tutmadı haliyle hemen acıktım.Başarısız oldu böylelikle .Bünye meselesi sanırım :)

ilk ayda zaten en fazla 5kg veriliyor diyorlar kadinlara erkeklere 8 kilo diyorlar fakat ben ilk ayda rekor kirmistim 10 kg vermistim pisirdigim yemege cok ozen gostermistim bolca su icmistim arti salata cok yemistim ve gunde iki kere bi sabah bi aksam yuruyuse cikmistim
arkadasimda benimle aymi sekilde kullandi yedigimi yedi yaptigimi yapti ama o 6kilo verebildi bunyeden bunyeye fark ediyor ama o ikinci ayda benden fazla verdi benimki azalmisti

Rekor gerçekten de seninki .belki spor yapmadığım için 3.600 te kaldım diyeceğim ama millet kaçamak yapa yapa 7-8 kilo vermişti grupta tabi eğer söyledikleri doğruysa tartının resmini görmedim sonuçta

piskolijik hep onu dusunursende fazla gitmiyor baslarken tartilmak ve en az bi ay sonra tekrar tartilmak en guzeli.. bide bunyeden bunyeyede fark ediyor kimisi zor kilo geren bi yapiya sahip ben mesela hizli alir hizli veren bi yapidayim iki gun dogru duzgun yemegim iki kilo gider bi gun surkeli yiyim iki kilo birden alirim

Doğru tabi.İnsan merak ediyor işte acaba işe yarıyor mu diye.Benim bu shake kutum bitince yenisini almayacağım artık.Vücudumu alıştırdım bu beslenme düzenine.Kiloda verdim sonuçta az çok .

zaten amacta o canim beslenme sekline ayak uydurmak aliskanlik haline getirmek bende icmiyorum shake artik cayda gunde bir iki fincan anca

Sevgili arkadaşlar böyle konuları görünce yazmak istiyorum. Buradaki markadan bağımsız olarak buna benzer ürünler için söylüyorum, zayıflamak bir ürüne ve kısa bir zamana indirgenecek bir süreç değil. Özellikle aç kalmak hiç değil. Makro besinlerinizi hergun tuketebileceginiz, devamlı ulaşabileceğiniz gıdalardan almalısınız. Bir markaya endeksli yaşayamazsınız değil mi... Ögün atlayarak sadece bir sıvı tüketerek zayıflamak mümkündür ama kesinlikle sağlıklı değildir ve verdiğiniz kiloyu tekrar fazlasıyla alırsınız.

Günümüz dayatılan estetik anlayışından ötürü kendi sağlığını öncelemeden zayıflamak isteyen kadın arkadaşlarıma sağlığınızdan daha önemli bir şey olmadığını hatırlatırım. Spor ve bilinçli beslenme sizin için en iyi yoldur. Reklam için size büyük vaatlerde bulunanlara değil en doğal ve eski yöntemlere kulak vermenizi öneririm. Doğadan uzaklaşan, doğal ortamda bulunma ihtimali olmayan, ambalajlı ürünlerin hiç biri uzun vadede bir işe yaramaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…