Herblife

KarincaKadin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2016
4.622
5.327
Arkadaşlar bu markayı uzun zamandır duyuyorum. Ama ağrı kesici bile içerken 40 kere düşünen ben, dün ilk kez acaba mı dedim.
Oldukça şişman olan bir arkadaşım zayıflamıştı. 2 yıldır falanda aynı kilosunda kaldı.
Nasıl yaptığını sorduğumda bu ürünü söyledi.
Derdim şu ki alıp almamak konusunda kararsızım.
İnternetten baktğımda kilo verende var vermeyende ama zayıflama ilaçlarından ölende. (Bu marka ile ilgili söylemiyorum genel olarak söylüyorum)
Sizce denemeye değer mi yoksa hiç risk almasam mı? Bilemedim.
Boğazını tut diyecek arkadaşlara şunu söyleyebilirim. Eskiden kilo sorunum yoktu. Ama şimdi stresli bir işim var sürekli oturuyorum ve bir türlü 78in altına düşemiyorum.
Kullandım çok işe yaradı söyle bir taktik de uyguladım derseniz şahane olur

Benim teyzem kullandı sonra hastanelik oldu.
Tavsiyem almayın.
Her bünye farklıdır sizde nasıl bir reaksiyon göstericeğinin garantisi yok.

Ben güvenli bulmuyorum.
O ne idiğü belirsiz haplarını Shake'lerini içip yine diyet yapacağına gerçekten sağlıklı doğal gıdalarla yapabilirsin diyetini.
O sağlıksız şeylere para dökmek yerine diyetisyene gitsen sağlıkla verirsin kiloyu.
Ne kadar sağlıklı deselerdi toz yada hap haline getirilen bir şey sağlıklı olamaz

Ben güvenli bulmuyorum.
O ne idiğü belirsiz haplarını Shake'lerini içip yine diyet yapacağına gerçekten sağlıklı doğal gıdalarla yapabilirsin diyetini.
O sağlıksız şeylere para dökmek yerine diyetisyene gitsen sağlıkla verirsin kiloyu.
Ne kadar sağlıklı deselerdi toz yada hap haline getirilen bir şey sağlıklı olamaz
Canım diyetisyenle çalışıyorum zaten. Ama ek olarak acaba mı dedim

diyetisyenle çalışıyorsanız ve size verilen listelere uyuyorsanız zaten zayıflarsınız.. ama uyup da zayıflayamıyorsanız onun da çaresine tıbben bakmak gerekir altta yatan neden vs.. böyle şeylerin sağlıklı olduğuna inanmıyorum ben.. fazla olan 5-6 kgm için diyetisyen tavsiyesi alıyorum ve daha şimdiden yarıdan çoğunu verdim ki benim gibi az fazlası olan insanların daha zor kg verdiğini söylüyor diyetisyenim.. az ve sağlıklı yemek yemek önemli

Sakın diyorum sakın....
Annem de kullandı biz de kullandık maaleseff. O zayıflama çayları falan vardı . Annem de de bende de karaciğer problemi yarattı. Hatta anneminki çok ilerledi doktor en fazla 4 yıl yaşar dedi. Çok iyi bakılırsa tabi. Çok şükür 6 yıldır hayatta ve ikinci tedavisine başlandı. Benimki fazla ilerlemedi ama hep tehdit altındayım.
Spor yap zayıfla canim. Tembellikten kurtul böyle şeylere itimat etme.
Ben bir de eczaneden bir ilaç almıştım. Sağlık bakanlığı onaylı bitkisel vs... yarım kutu kullandım ama gastrit ve reflu yaptı bende. Çünkü ilacı kullanırken meydana geldi o yüzden devamını da kullanmadım.
Sana asla hiç bir zayıflama ilacını tavsiye etmem.
Hatta bir aktar var burda. Ona zayıflama çayları için gittiğimde sinemaki başta olmak üzere bazı bitkileri asla kullanmamam gerektiğini söyledi. Zararlarını anlattı. Her bitki faydalı değildir dedi.
Kendisinden bir zayıflama çayı aldım on günde üç kilo vermiştim. Tabi diyet ve spor yapmadığım için hemen geri aldım. Tadı da betbatti.
Dediğim gibi sporla zayifla derim.

kesinlikle yanaşmayın bile yanına. benim bir arkadaşım kullandı bir ton para verdiği yetmezmiş gibi bir gram bile veremedi. yiyim içeyim bu ürünlerden medet umayım yanlış yaklaşım.
madem diyetisyene gidiyorsunuz ama 6 ay sürer ama 1 sene sürer muhakkak kilo verirsiniz hem de kalıcı olur.

çok yakın bir tanıdığımız çok kiloluydu ve uzunca bir süre bu markanın ürünlerini kullandı ve zayıfladı da .sonrası mı 44 yaşında hiç bir hastalığı yokken vefat etti, birçok iç organı iflas etmiş.. bence uzak durun...
Uff Allah korusun

Ben hem kullanmayı hem satışını yapmayı düşünüyodum, ve 1 2 kilo fazlam var diye düşünüyodum bu kadar kötü sonuçlandığını bilmiyodum çok üzücü...

Bu markayı rahmetli babam kullanırdı ama sonradan sağlığına zarar vermeye başladı. Bence yeşil çay yeşil kahve ve lifli gıdalar tüketin, en azından ne olduğunu biliyorsunuz... Birde akşam yatmadan önce yoğurt limon ve pul biberi karıştırın bu da işe yarıyor..

Arkadaşlar bu markayı uzun zamandır duyuyorum. Ama ağrı kesici bile içerken 40 kere düşünen ben, dün ilk kez acaba mı dedim.
Oldukça şişman olan bir arkadaşım zayıflamıştı. 2 yıldır falanda aynı kilosunda kaldı.
Nasıl yaptığını sorduğumda bu ürünü söyledi.
Derdim şu ki alıp almamak konusunda kararsızım.
İnternetten baktğımda kilo verende var vermeyende ama zayıflama ilaçlarından ölende. (Bu marka ile ilgili söylemiyorum genel olarak söylüyorum)
Sizce denemeye değer mi yoksa hiç risk almasam mı? Bilemedim.
Boğazını tut diyecek arkadaşlara şunu söyleyebilirim. Eskiden kilo sorunum yoktu. Ama şimdi stresli bir işim var sürekli oturuyorum ve bir türlü 78in altına düşemiyorum.
Kullandım çok işe yaradı söyle bir taktik de uyguladım derseniz şahane olur

Kullandım evet verdim ama bırakınca 2 katını aldım hiç almayın paranıza yazık. Hastanelik olanda varmış ona vereceğiniz parayı spor salonuna verin derim ben

Bu markayı rahmetli babam kullanırdı ama sonradan sağlığına zarar vermeye başladı. Bence yeşil çay yeşil kahve ve lifli gıdalar tüketin, en azından ne olduğunu biliyorsunuz... Birde akşam yatmadan önce yoğurt limon ve pul biberi karıştırın bu da işe yarıyor..
Mutlaka deneyeceğim

X