Yapabileceğime dair inancım yokken nasıl olacak?

Balık etlisiniz, ben eskiden felaket kiloya takıntılıydım ama yıllar sonra aştım bunu sanırım, kilo almışsın diyenlere hatlarım daha da ortaya çıktı değil mi diyebiliyorum:KK53: Bir de kilo ve sağlık doğru orantılı şu anki halinizden memnunsanız bile ileride daha fazla kilo almamak adına 10 kilo vermeniz sağlığınız açısından da iyi olacaktır.

Bende de var insülin problemi ilaçlarımı alıp öğünleri atlamayınca sorun yaşamıyorum. İnstagram diyet hesabı açtım kendime zayıflayanları gördükçe arkadaş oldukça sohbet ettikçe daha çok motive etti beni. Sağlıklı tatlı tarifleri öğrendim hemde zayıflatanlardan :) mesela iki gündür tatlı krizi yaşıyorum dün yulaf yaptım bugün chia puding yaptım hem kesiyo hem bağırsakları düzene sokuyor. Bunlar dısında haftada 3 gün yürüyüs bol su ve normal öğünlerimi kücültme baska da birsey yapmadım 4 ayda 17 kilo verdim. Bende en çok işe yarayan yeşilçay ve hibiskus çayını hergün bir bardak demleyip içmek oldu. Akşamlarıda gece öğünümde kiraz sapı demleyip içiyorum.

Ben sizi orantılı ve normal buldum. Hadi illa eleştirirsek (ki aslında bu bir eleştiri asla değil) balıketli deriz size. O zaman da eğer istediğiniz daha zayıf olmak ise birkaç ay içinde rahatça kilo verebilirsiniz. Ayrıca düşünceniz karşı cins ise erkeklerin çoğu balıketli daha çok beğeniyor, ben 50 kiloydum çaktırmasa da beni zayıf bulan sevgilim şuan 55 kilo halimle beni çok daha fazla beğeniyor. Bunu gözlerinden bakış ve tavırlarından anlıyorum. Boyum da sizden kısa muhtemelen (162cm)

Yeşil çay için günde 2 kez. Zencefilli su için yatmadan önce. Maden suyu için. Form çayı için bağırsak faaliyetleri açısından. Yoğurt tüketin. 2 adet yiyorsanız 1e indirin. Bunları ömür boyu yapın. Mutlaka yarar göreceksiniz. Benim babam da takıktır görünüşe. Sizi çok iyi anlıyorum. Boyum 176 ve kilom 67 olduğu halde bana der hep kilomla alakalı olumsuz şeyler.spor da yapsanız orantısız vücut zor. Yağ aldırma deneyin bence.Başarılar..

1.76 boya 90kusur kilo fazla elbette. Bir 10 kilo kadar verseniz iyi olur gibi. Spor yapiyor musunuz? Sonbahara girdik, tam yurume havasi. Yagmurlugu giy cik disari. Ornek vermissiniz ikinci dilim boregi alirken babam takildi diye. Mesela 1 dilim yeseniz yeterdi. Ordan burdan azar azar kissaniz kafadan 5 kilo gider zaten. Bir de bildigim kadariyla bu forumda boyle bir baslikta var. Beraber zayiflayalim gibi. Hangi baslik bilmiyorum ama belki baskalari ile yapinca daha bir kalici olur:))

Deliricem fotoğraf çekilmemişiz koronada resmen. Böyle salak saçma bir mutlu an fotosu bulabildim anca, ofiste anlamsızca neşelenmişim. Hile yaptın diyenlere tokat gibi çarpıyorum ekte 😂😂😂

Eklentiler

• CFA36656-DD71-412D-8FF4-FF96372B1909.png
    CFA36656-DD71-412D-8FF4-FF96372B1909.png
    547,9 KB · Görüntüleme: 188
Deliricem fotoğraf çekilmemişiz koronada resmen. Böyle salak saçma bir mutlu an fotosu bulabildim anca, ofiste anlamsızca neşelenmişim. Hile yaptın diyenlere tokat gibi çarpıyorum ekte 😂😂😂
Ben sizi ve neşenizi çok beğendim. Pozdan dahi belli nasıl bir kimlikte insan olduğunuz. Size, puanım 10!!! Kilonuz normal, belki bir tık fazla, eğer daha fit olmak istiyorsanız bu sizin sadece birkaç ayınız alır

Arkadaşlar,

Bizler takımlar kurduk ve her Cuma günü tartılarak en çok kilo veren üç takımı belirliyoruz.

Kilo probleminiz varsa, takım ruhu desteğine ihtiyaç duyuyorsanız ve katkıda bulunabilecekseniz sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Cuma Yarışmacısı olmak isteyenler lütfen bu topiğe, kilo bilgilerini ve kilo alma özgeçmişlerini içeren bir mesaj yazsınlar. Mesajlarınızın kapsamı, öncelik hakkı almanız için önemlidir.

Yeni üyeye ihtiyaç duyan takımların liderleri sizleri davet edecekler ve deneme süresi sonrasında, kesin üye olup olmayacağınıza karar verecekler. (Bu konuda yetkili olanlar takım liderleridir, konuyla ilgili bana özel mesaj lütfen atmayınız).

Ayrıca yarışmacı olmadan önce sistemin nasıl çalıştığını öğremek için aşağıdaki topiği okumanızda fayda var:

Karar Defteri

ıyilikler diliyorum.
Burada çok daha net kilonuz, sağlık açısı olarak yaklaşıyor ve vermeniz gerektiğini düşünüyorum. Diyet grupları var, ben kilo vermiştim gruba katılarak. Size de şimdiden hayırlı olsun diyelim mi :)

Yani anladığım kadarıyla siz normalde kendinizle barışık olacakmışsınız da çevreniz buna izin vermemiş gibi gözüküyor. Böyle aile içinde lokmalarınızı sayan birileri varsa onlarla aynı masada oturmasanız daha iyi çünkü kilo problemi olmasa bile zoruna gider insanın biri ne kadar yediğinizi hesaplıyorsa. İnanır mısınız insanların istediği kalıplara girseniz bile her zaman diyecek bir şeyler bulabiliyorlar, mesela babam geçen sene sen kilo almışsın bu aralar demişti biraz kilo verince de sen çok zayıf kaldın diye yemek dolaştırıyor peşimden. Demem o ki aynada gördüğünüz kişiyle bir probleminiz yoksa başkalarının olmasına da izin vermeyin, kendinizi beğenmiyorsanız da o zaman zayıflamak için yapılacak şeyler bellidir. Ben açıkçası bu duygusal yeme bozukluğu, karbonhidrat bağımlılığı vs gibi bahane içeren şeylere de inanmıyorum.

Ben dünden beri 6'dan sonra bir şey yemiyorum. Beyaz un yerine tam buğday unuyla yapılan şeylerden yedim bugun. Abur cuburu da bugün bıraktım. Yavaş yavaş porsiyon küçültüp daha dikkatli davranmak için motivasyon topluyorum. Aburcubur midemi bulandiriyor artik, cunku eski tadlari yok. Sadece gunde bi tatli kasigi bal, balı kahvenin icine karistirip beyaz seker yerine tuketiyorum. Hamur islerini azaltmayi dusunuyorum. Boylelikle zaten otomatikman zayiflayacagim. Spor yapamiyorum, hayatimin hicbir doneminde rutin haline getiremedim. Enazindan egzersiz yaomak istiyorum ama bakalim. Ben kucuklugumden beri balik etliyim, yani zayif biri olmadim. Bana da hep kilomla ilgili bir suru laf soylenmistir, zayifladigim da yine laf yemisimdir. Surekli laf yemisimdir yani sdfghjkll. Kişisel almamayı ögreneceğim artık.

Son düzenleme:

Etliyim, butluyum, mutluyuuuuummmm:KK200: takma bu kadar kafana, boyum senin kadar uzun değil ama iriyim ve kiloluyum, 80 kiloyum şu an, kabullendim kendimi, arada bir zayıflama isteğim atak yapıyor, sonra geçiyor :)))) ama bu forumda bir 9. takım var, cidden motive ediyorlar insanı, geçen yaz onlarla birlikte 6 kg verdim, çok tatlı insanlar, bence denemelisin :)

malesef sismansiniz(eski nickim sismaniye yani cuvaldizi once kendime batirdim) balik etlisiniz falansiniz diyen dostunuz olamaz.
gereken gucu tek basina bulamiyorsaniz diyet gruplarini deneyebilirsiniz.
sagliginiz icin, giydiginizde gercekten yakisacak elbiseleri rahatlikla bulup almanin rahatligi icin elinizdeki karbonidrati yavasca yere birakin. ve proteine dogru kosmaya baslayin.
herkes basariyor. siz de basarabilirsiniz.

malesef sismansiniz(eski nickim sismaniye yani cuvaldizi once kendime batirdim) balik etlisiniz falansiniz diyen dostunuz olamaz.
gereken gucu tek basina bulamiyorsaniz diyet gruplarini deneyebilirsiniz.
sagliginiz icin, giydiginizde gercekten yakisacak elbiseleri rahatlikla bulup almanin rahatligi icin elinizdeki karbonidrati yavasca yere birakin. ve proteine dogru kosmaya baslayin.
herkes basariyor. siz de basarabilirsiniz.

Tüm sahte dostlarımı siliyorum çok teşekkür ederim beni aydınlattığınız için eski şişmaniye yeni psikopat fit hanım 🤗

Sadece bel ve karin bölgesinde var sanırım kilo, çünkü kollarınızda ince. Yani sadece karbonhidratı keserek cok kolay fit gözükürsünüz. Asıl kilolu gösteren alt tarafın kalın olması :KK43: basenim var, bacaklar kalın ahh ahh ben napiyim ne yapsam zayıflamıyor bacaklar. Kiloluda degilm yani.. O yuzden hic şikayet etme karbonhidratı kes 😔

X