hergün ağlıyorum

tedirginkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
626
103
ben kimseyle birlikte olmadığım halde kızlığım bozulduysa naparım hergün ağlıyorum diktiremem gururma yediremem kimseyle yakınlaşmadımki sevdiğim adama kendimiçok mahcup hissediyorummm :KK43:(((((

atlatamayacağın bir şey yok ki. bir sebepten takıntı yapmışsın sen.
hiçbir şey yaşamadan neden böyle takıntı yaptın anlamadım.

yaşamış olsan bile her gün ağlanacak bir durum göremiyorum. dünyanın sonu değil.
yaşamış olsam en azından ne yaptığımı bilidrdim darbe aldım ve 5 dk snra 3 pet civarı kan geldi 3 gün boyunca doktoragitmeye korkuyorum çünkü bozuk derse bunu nasıl atlatırım bilmiyorum :KK43:

kimseyle birlikte olmadıysan kızlık zarın niye bozulmuş oluyor ?
bi şey mi mi soktun ?

ne tür bir darbe ? bilemiyorum bana gereksiz kuruntu yapıyorsun gibi geliyor.
tam o bölgeye geldi 2 3 sefer felan kardeşimle küçükken kavga ederken oldu. karnıma 5dk snra darbe girdilavoya gittim kan vardı peçetede snra adet olur gibi 3 gün kan geldi hatta pıhtı bile gelmişti... aynadan baktım kan içerden geliyordu rengi koyuydu. ayna ile baktım yırtık varmı diye ama oyle derin yırtık yoktu birkaç yerde tırtık şeklinde vardı acaba zedelendimi ona bile razıyım aslında yeterkiii yuzum kara çıkmasın:KK43:

hayır birşey sormadım darbe aldım amaşiddetliydi

Darbeyle bozulsaydi benimkisi bozulurdu.
Ben bisikletten ucuruma yuvarlandim kucukken ve benim de camasirimda kan vardi. Hatta dolu dolu değil 5 6 damla. O zaman 12 yasinda falandim açıkçası bakirelikmis falan filan bilmiyordum.
Ama hicbir sey olmamis cok şükür. Ya darbeyle bozulmaz. Ancak içine bir sey sokman lazim.
Senin kesinlikle bir psikiyatriste gitmen gerek. Bu konuda cok takintilisin..

Ben bisikletten ucuruma yuvarlandim kucukken ve benim de camasirimda kan vardi. Hatta dolu dolu değil 5 6 damla. O zaman 12 yasinda falandim açıkçası bakirelikmis falan filan bilmiyordum.
Ama hicbir sey olmamis cok şükür. Ya darbeyle bozulmaz. Ancak içine bir sey sokman lazim.
bilgece yine buldun beni:KK43: ama napim çok seviyorum onu bu yuzden nişanlımı çok seviyorum onu kaybetmek istemiyorum hiç :KK43: bide bana hep kendini koru felan diyor :KK43: yemin ederim kafama takmak istemiyorum ama emin olamıyorummmmm olamıyorum iştee :KK43:çok zor ya kimseyle birlikte olmadan çok zoruma gidiyoorr :KK43:((((

evet gidicem en iyisi destek almakk kadın doğumada gidicem kötü habere kendimi alıştırmaya çalışıyorum

bilgece yine buldun beni:KK43: ama napim çok seviyorum onu bu yuzden nişanlımı çok seviyorum onu kaybetmek istemiyorum hiç :KK43: bide bana hep kendini koru felan diyor :KK43: yemin ederim kafama takmak istemiyorum ama emin olamıyorummmmm olamıyorum iştee :KK43:çok zor ya kimseyle birlikte olmadan çok zoruma gidiyoorr :KK43:((((

Sadece randevu alip bir doktora gideceksin. Emin ol hicbir sorun yok sende. Bak adim kadar eminim diyorum sana. Hatta hemen simdi kalk git bi 10 20 lira verip muayene ol. Tedirginliginden bahset. Zaten zor bir sey degil. Dur ben özelden sana bi mesaj aticam

Sadece randevu alip bir doktora gideceksin. Emin ol hicbir sorun yok sende. Bak adim kadar eminim diyorum sana. Hatta hemen simdi kalk git bi 10 20 lira verip muayene ol. Tedirginliginden bahset. Zaten zor bir sey degil. Dur ben özelden sana bi mesaj aticam
devlet bakmıyor özele gitmem gerek buradada özel yok okuduğum yerde evime gittiğimde muayene olucam inşallah yoktur :KK43:

Bircok kizlik zari turu var. Darbe ile bisey olur mu olmaz mi uzman olmadigim icin bisey diyemeyecegim. 3 gun boyunca kan gelmesi ilginc geldi. Adet doneminin yakin oldugu bi zamanda bi darbe adet kanini tetiklemis olabilir mi amaaan neyse ne.. senin korkun zaten erkek arkadasin bence sana inanmayan biriyle nereye kadar bemem ? Burada krizlere girecegine sacmalayip aglayacagina bi doktora git biseyi bilmemek onun var olmadigi gercegini degistirmez. Git ogren rahatla... hayatta o kadar buyuk skintilar var ki bana bunlar kusura bkma ama komik geliyor. Varsayalim kaza yada bilerek diktirme kadar sacma bisey gormuyorum. Tabi dis dayatmalar vs. Ama kime yalan soyluyorsun kendine mi karsindakine mi ? Demem o ki bugun burada bunun icin agliyorsun yarinda boyle bi durumda diktirme adina cirpincakmissin gibi geldi.

Bircok kizlik zari turu var. Darbe ile bisey olur mu olmaz mi uzman olmadigim icin bisey diyemeyecegim. 3 gun boyunca kan gelmesi ilginc geldi. Adet doneminin yakin oldugu bi zamanda bi darbe adet kanini tetiklemis olabilir mi amaaan neyse ne.. senin korkun zaten erkek arkadasin bence sana inanmayan biriyle nereye kadar bemem ? Burada krizlere girecegine sacmalayip aglayacagina bi doktora git biseyi bilmemek onun var olmadigi gercegini degistirmez. Git ogren rahatla... hayatta o kadar buyuk skintilar var ki bana bunlar kusura bkma ama komik geliyor. Varsayalim kaza yada bilerek diktirme kadar sacma bisey gormuyorum. Tabi dis dayatmalar vs. Ama kime yalan soyluyorsun kendine mi karsindakine mi ? Demem o ki bugun burada bunun icin agliyorsun yarinda boyle bi durumda diktirme adina cirpincakmissin gibi geldi.
Allah göstermesin

X