hergün ağlıyorum

Bircok kizlik zari turu var. Darbe ile bisey olur mu olmaz mi uzman olmadigim icin bisey diyemeyecegim. 3 gun boyunca kan gelmesi ilginc geldi. Adet doneminin yakin oldugu bi zamanda bi darbe adet kanini tetiklemis olabilir mi amaaan neyse ne.. senin korkun zaten erkek arkadasin bence sana inanmayan biriyle nereye kadar bemem ? Burada krizlere girecegine sacmalayip aglayacagina bi doktora git biseyi bilmemek onun var olmadigi gercegini degistirmez. Git ogren rahatla... hayatta o kadar buyuk skintilar var ki bana bunlar kusura bkma ama komik geliyor. Varsayalim kaza yada bilerek diktirme kadar sacma bisey gormuyorum. Tabi dis dayatmalar vs. Ama kime yalan soyluyorsun kendine mi karsindakine mi ? Demem o ki bugun burada bunun icin agliyorsun yarinda boyle bi durumda diktirme adina cirpincakmissin gibi geldi.
Sadece fazla kafama taktim sende yasasan sende takardin eminim çünkü sosyal onemi çok fazla

ben kimseyle birlikte olmadığım halde kızlığım bozulduysa naparım hergün ağlıyorum diktiremem gururma yediremem kimseyle yakınlaşmadımki sevdiğim adama kendimiçok mahcup hissediyorummm :KK43:(((((
kendı kendını tetıkleyen bunu kaldıramam dıyen kısı sensın.. once negatıf dusunceden uzak dur lutfen... ve bır dr gorunmelısın... en azından ıcının rahatlaması ıcın

ben kimseyle birlikte olmadığım halde kızlığım bozulduysa naparım hergün ağlıyorum diktiremem gururma yediremem kimseyle yakınlaşmadımki sevdiğim adama kendimiçok mahcup hissediyorummm :KK43:(((((
Niye kendini mahcup hissedesin ki? Eğer karşındaki sana değer veren seni hak eden biriyse, zaten sana inanır. Sana inanmıyorsa da bırak gitsin, sana layık değildir zaten.

kızlığının bozulduğunu neden düşünüyorsun onu anlamadım cnm. kanamamı oldu ?

çok hastalıklı bir durum.. zarla bu kadar kafayı bozmak, nişanlının kendini koru falan demesi... bir şey yaşamadığın halde kendini ona karşı mahcup hissetmen.. hastalıklı bir zihniyetin ürünü bunlar, kusura bakma.

niye ağlıyon arkadaş anlamadım=D ayrıca bozulmak ne ya? radyo mu bu? muhatap olmayayım diyorum ama şu hallerinize hem çok içim gidiyor, hem çok kızıyorum.
hymen, milimetrik bir kas-bağ dokudur. zaten delikli bir yapıya sahiptir. bu delikli yapı sayesinde regl kanı ve vajinal akıntılar dışarı çıkar zaten. içinize bir şey aldığınızdaysa bu delikli yapıdaki delikler genişler ve yapı ortadan kalkar.
bu yapının tek görevi, bebek yeni doğduğunda dölyolu henüz gelişimini tamamlamamış ve çok kısa olduğu için, mekanik bir engel yaratarak karın zarı iltihabı vs. gibi durumları engellemektir.
yani çok küçük yaşlardan itibaren bu mekanik, milimetrik bağ dokuya zaten ihtiyaç kalmaz.
kız veya oğlan ise çocuklara verilen addır. ergenliğe giren bireyler cinsiyet özelliklerine kazanır ve cinsiyet adlarıyla adlandırılmaya başlarlar. yani ergenliğe girdiği andan itibaren kız çocuk kadın, oğlan çocuk ise erkek olur.

kendinizi böyle mal gibi görmeye, cinselliği böyle öcü gibi görmeye, abuk subuk herifleri başınızın tacı edip kendinizi onlara köle etmeye neden bu kadar meraklısınız, anlamak imkansız. toptan mı mazoşistsiniz nedir?

Canim bazilari anlamaya bilir seni ama bir genc kiz icin bu korkunc birsey. uzgunum amabuyuk ihtimalle kizlik zarin yirtilmis 3 gun kanama olmasi bunu gosterir ama sadece zedelenmiste olabilir. Kanaman cok olduysa kizlik zarin genis ve kalindir darbeyle sadece zedelenir vajina girisinin hemen 2 3 cm icindedir cok hassas bi yerde yani benim iliskide sadece 1 damla kan gelmisti yani zarim cok ince ve genisti. Es8min azda olsa bir suphesi olmus bunu ima etmisti ama cektigim aciyi gorunce ve agladigimi bu suphesi icin ozur dilemisti tavsiyem nisallina olanlari anlatip beraber bi kadin dogumcuya gidin dokto4lar iliskiylemi yoksa darbeylemi hasar gordugunu bilir ikinizinde ici rahat olur

Cok guzel anlatiyorsunuz, bazi noktalarda haklisinizdur da, iste literaturdeki adiyla aniyorsunuz, biyolojik olarak acikliyorsunuz, sana guvenmeyecekse olmaz olsun filan diyorsunuz. Ama malesef o is oyle degil, keske anlattiginiz gibi olsa.
Toplumumuzun genel gorusu sizin burada yazdiginiz iki uc paragraflik atarlanmayla degismiyor. Konuyu acan arkadas tereddut etmekte sonuna kadar hakli. bizim toplumumuzda bekaretin simgesidir ve her ne kadar istemesek de olmadigi zaman isin ucu cok hos olmayan yerlere kadar gidebiliyor. Daha yeni baslamis evlilikler bozuluyor ya da guvensizlik uzerine devam ediyor. Herkes ayni egitim seviyesine, ayni dunya gorusune, ayni bakis acisina sahip degil malesef.

Konuyu acan arkadasa tavsiyem, dr kontrolunu geciktirme, zarla ilgili olmasa bile kanamanin baska saglik acisindan bir problem teskil edip etmedigini ogrenmis olursun. Tedirginligin de boylece gecer kafandaki sorular silinir umarim.

Anliyorum benimde demek istedigim bu nekadar cag atlasakta kafa ayni kafa degismiyor. Bekarete onem vermek guzek bisey ama bazi hastalikli insanlar anlamadan d8nlemeden sorun edebiliyor bazilari boyle kazalarla bazilarida benim gibi zar yapisi yuzunden madur olabiliyor ama konusmadan anlatmadan cozulmez ki bu is. Benim esim biraz arastirmaciydi. Evlenmeden once kadinlarla ilgili herseyi internetten arastimisti. Ve beni nisanliyken parmagiyla bozmaya calisti olmayinca seninkinin yapisi genis delikli olandan heralde dedi bildigi icin sorun olmadi oyuzd3n konusup anlatsin diyorum...

boşuna dert ediyorsunuz
bir insanın o işi yaparkenki acemiliğinden anlaşılır bakire mi değil mi...
kan gelmiş gelmemiş çok takmayın bence
ha olru da kan gelmez sorarsa söylersiniz esnektir belki diye..kimse küçükken darbe almıştım sözüne inanmaz çünkü bence..

Merhaba ben 12 yaşındayken bisiklet surerken kaldırımdan düştüm ve önümü bisikletin demirine çarptım. iç çamasıra kan gelmiş annem farketti çok üstünde durmadım sonraki seneler duyduğum hikayelerden acaba kızlık zarım bozulmuşmudur diye şüpheye düştüm ara sıra aklıma geliyordu stres oluyordum. Inancıma göre evlenene kadar hiç ilişkide bulunmadım. Evlendikten sonra benden kan gelmedi ama ilişkiye giren bayanla hiç ilişkiye girmeyen bayan belli oluyor kan gelmesine gerek yok, zaten seninle evlenen insan buna takıyorsa kan gelmediği için üzülme eşinin boyle birşey düşünmesine üzül bence, benim eşim gelip gelmediğine bakmadı bile konusu bile olmadı. Ama çok takıyorsan doktora gözük istersen...

yaşamış olsam en azından ne yaptığımı bilidrdim darbe aldım ve 5 dk snra 3 pet civarı kan geldi 3 gün boyunca doktoragitmeye korkuyorum çünkü bozuk derse bunu nasıl atlatırım bilmiyorum :KK43:
Bende 9-10 yaslaeindayken boyumdan buyuk bisiklete binmistim ayaklarım pedallara yetismedigi icin ayakta kullaniyordum oturmadan sonra pedallar ayagimdan cekildi bende biseklette oturagin onundeki yerden darbe aldım cok acimisti eve banyoya gitmistim kan deldi ama nerden geldi bu yasima geldim hâlâ anlamış degilim inşallah tahmin ettigim sey degildir. Hafizamda kalmış Bende dusundukce sen gibi oluyorum doktorada gidemiyorum.

Ayni sey benimde basima geldi henüz evli degilim ama takılıyor aklima cunku hatırlıyorum o gunu bisikletden darbe aldim ve kan geldi ama cocuk oldugumdan anlayamamistim

Bende darbe aldım ama bisikletin üstündeyken kan gelmişti şiddetli. Hemde uğundum ama 4.5 damla şuan ewliyim ilişkide kanım okadar geldiki eşim bile şaşırdı 3.4 gün devam etti azar azar sen hatayı başta yapmışın ne duruyosun git bi doktora baktıR inşallah bozulmamıştır ama şimdi provosyonel kızlık zarı dikiyolar çok duydum diktir için rahat olmassa ewlenmeden önlemini al madem korkuyosun nişanlında. Bunda günah yok sen bunu bilerek biriyle beraber olarak yapmadınki allah katında hesabını veresin onu bilerek yapıp snra diktirip eşine yutturanlar düşünsün ne kafana takıyosun herşeyin çağresi var erken önlem al yeter beklemen bile hata bence akıntım çok gidiyorum de belli etme sakın kimseyede doktora anlat zaten o bile yapıor bu işi merak etmee eğer boZulduysa nasıl bi yol çiZeceğini sor nerde yaptırırım de onun çevresi çoktur emin ol özllerin çogu gizli saklı yapıor

X