Herkes Boyunu Ve Kilosunu Yazsın

1,65 boyum 59 kilom biraz almak istiyorum beş kilo gittikçe zayifliyorum 70 kilodan beş ayda 59 kiloya düştüm

1.63 boy 50 kiloydum yediğim halde kilo alamıyodum çok araştırdım her akşam yatmadan önce bebe biskuvisini sütle karıştırıp yedim 1 ay yapmışımdır bunu 53 kilo oldum daha sonra mutfaktan çıkmamaya çalıştım her girdiğimde yedim bişeyler şuan 56 kiloyum bebe biskuvisinin faydasını gördüm

Konuyu ben açtım yalnız:) başka konudan sözediyosun sanırım..

benim formül: 12-14 bebe bisküvisi 1.5 bardak süt.. ayrıca günde 2 yemek kaşığı pekmez bol bol ceviz fındık badem bal.. ben bu şekilde 11 kilo almıştım
kac ayda 11 kg aldınız tam olarak? ya kızlar masallah sıtede 160 ın altında kımse yok :KK43: bn -156 oy 49 kgyım :KK43:

1.57 boy 45 kiloyum yaşimda 34 2 çocuk annesiyim . 49 -50 olmaya çalışıyorum
cıcı bebe ve sut karsımını onerıyolar ıste genelde. ama mesela gunde 1 cay bardagı pekmezıde ıcmek lazım o da bayagı kılo yapıyo ve hıssedıyosun kılo aldıgını ben burnumu tıkayıpta ıcıyorum valla :KK43: . 55 kg olsam yeter ben co kbegenıyorum boyle kolları kalın basenlerı genıs belı biraz ınce etlı butlu kızların fızgnı cok ozenıyorum kılom yoksabarı kalcam olsa keske ya :KK43:

cıcı bebe ve sut karsımını onerıyolar ıste genelde. ama mesela gunde 1 cay bardagı pekmezıde ıcmek lazım o da bayagı kılo yapıyo ve hıssedıyosun kılo aldıgını ben burnumu tıkayıpta ıcıyorum valla :KK43: . 55 kg olsam yeter ben co kbegenıyorum boyle kolları kalın basenlerı genıs belı biraz ınce etlı butlu kızların fızgnı cok ozenıyorum kılom yoksabarı kalcam olsa keske ya :KK43:
Ben cicibebeleri çocuğuma bile yedirmedim.cok sağlıklı değil . Benim tatlıya hiç aram yok aslında pekmez cok sağlıklı yemek lazım

Zaten kilo olmasa da göğüs ve kalça olsa insan daha güzel görünüyor zayıflığı kapatıyor onlar.

Ben cicibebeleri çocuğuma bile yedirmedim.cok sağlıklı değil . Benim tatlıya hiç aram yok aslında pekmez cok sağlıklı yemek lazım
valla saglıksız olan hersey kılo yapıyo ya sonucta mecbur yıyoruım. bende bıara denedım 2 haftada 1 bucuk kılo aldım ama snra bıraktm ısede baslayınca hıc yapamaz oldum 45 tım ıste 49 oldm anca. calısmanında faydası var ıs hayatı ınsana kılo aldırıyor cıcı bebe yapmadgm halde calsıtıgm zmn duzenlı yemek ymeye baslaynca sabah kahvl ogle arası yemegı aksam yemegı evde. derken kılo aldım 3 ay once 49 dum tabısuan kacım bılmıyorum toparladım bıraz 55 hedefım. sızde bıkez olsn deneyın belkı ıse yarar. cıcı bebeyle falan alınan kılolarda gerı gıtmıyor gıbı geldı bana hıc dusmedım kılo aladktan snra

valla saglıksız olan hersey kılo yapıyo ya sonucta mecbur yıyoruım. bende bıara denedım 2 haftada 1 bucuk kılo aldım ama snra bıraktm ısede baslayınca hıc yapamaz oldum 45 tım ıste 49 oldm anca. calısmanında faydası var ıs hayatı ınsana kılo aldırıyor cıcı bebe yapmadgm halde calsıtıgm zmn duzenlı yemek ymeye baslaynca sabah kahvl ogle arası yemegı aksam yemegı evde. derken kılo aldım 3 ay once 49 dum tabısuan kacım bılmıyorum toparladım bıraz 55 hedefım. sızde bıkez olsn deneyın belkı ıse yarar. cıcı bebeyle falan alınan kılolarda gerı gıtmıyor gıbı geldı bana hıc dusmedım kılo aladktan snra
4 kiloyu cici bebe ile mi aldın. Ben birde emziriyorum onun içinde kaloriler emzirmeye gidiyor

yok canm cıcı bebeyı sadece bıkac gun yaptım ık ıhaftada 1bucuk kılo aldım. sona ıse basladım cıcıbebeyı bıraktım. bıkac ay oluyor ıse baslıyalı duzenlı yemek yıyınce kılo aldım evde otururken duzenım yoktu yandıgm saatte kahvaltı yapıyodum yanı 12de 1de bıde anca temızlı kyapıyodm evde ettıgım kahvaltıdada evle ugasırken gıdıyoduyakıyordum ogle yemegı yoktu aksam yemegndede ıstahım olursa yerdım . ıse baslaynca sabahalrı burda arkdaslarla kahvaltı yapyıoruz 8 bucuk gıbı saglam kahvaltı sımıtler peynırler tereyaglar bılmem neler. ogle yemgınde kebab et bılmem ne. aksamda zaten evde pırıncler makarnalar derken 2-3 ayda sıstım .yınede bana yeterlı gelmıyo boyumdan dolayı kılom kollarıma ve yuzugume gıdıyo daha cok bendede de basen yok ıste soyle kalcama gıtse ne guzel olur. sıende sanırım cocukalra ılgılenmekten evleılgılenmekten kılo alamıyorsun . genelde kadınlar dogum sonrası bayagı kılo alıyor hatta evlenen cıftler evlılı ksonrası kılo alamayanlar bıle alıyor. bende hepdusunyorum kılo alamayn kadınlar nıye evlendıkten sonra kılo alıyor acaba ılıskıye gırıncemı alıyolar. cunk ugenelde fızıkte degısıyor kalcalar genıslıyo falan sızde etkısı olmadı sanırım bunların . mademe vdesınız bol ve sık yemeye calısın annemide herkes kuru kuru dıye cagırırdı bırde sıgara ıcıyordu sıgarayı bırakınca kılo aldı evdede ıs yuku azaldı ısı gucu bıze yıktı keyfıne baktı yedı ıctı sımdı bayagı etlıbutlu
4 kiloyu cici bebe ile mi aldın. Ben birde emziriyorum onun içinde kaloriler emzirmeye gidiyor

kac ayda 11 kg aldınız tam olarak? ya kızlar masallah sıtede 160 ın altında kımse yok :KK43: bn -156 oy 49 kgyım :KK43:
5-6 ayda almıştım ama bu 5 yıl önceydi.. şuan malesef tekrardan 11 kilo verdim ve 48 kiloyum..cici bebeden de tiksindim yiyemiyorum hiçbir şekilde..ve aşırı iştahsızım.. ama hergün gece düzenli cici bebe yiyince gerçekten işe yarıyor..

5-6 ayda almıştım ama bu 5 yıl önceydi.. şuan malesef tekrardan 11 kilo verdim ve 48 kiloyum..cici bebeden de tiksindim yiyemiyorum hiçbir şekilde..ve aşırı iştahsızım.. ama hergün gece düzenli cici bebe yiyince gerçekten işe yarıyor..
hmm demek kı karbonıtratlı seyler yıyınce sısıyoruz bı sure sonra gerı sönüyoruz. yağlıseyler yıyınce amakılolarda yag seklınde alındıgı ıcın kalıcı oluyor.

hmm demek kı karbonıtratlı seyler yıyınce sısıyoruz bı sure sonra gerı sönüyoruz. yağlıseyler yıyınce amakılolarda yag seklınde alındıgı ıcın kalıcı oluyor.
Aslında uzun bi süre o kiloda kaldım ama sonra hamilelik ve emzirme sürecinde çok verdim ben inşallah geri alabilirim..

Aynı durumdayım .. bazıları emzirirken çok alır mesela ben aksine gittikçe veriyorum.. kaç aylık bebeğin?
11 aylik ama çok fazla emiyor gece çok kalkıyor gün içinde de hiç oturmuyoruz nerdeyse gören herkes çok zayiflamissin yüzüm kaşık kadar kalmış diyo sinir oluyorum

11 aylik ama çok fazla emiyor gece çok kalkıyor gün içinde de hiç oturmuyoruz nerdeyse gören herkes çok zayiflamissin yüzüm kaşık kadar kalmış diyo sinir oluyorum
Maşallah Allah bağışlasın ♡ benimki de 22 aylık.. beni de her gören aynı şeyi diyor ve çevre gerçekten etkiliyor insanı :/ tabii bi de "memeden kes o yüzden kilo alamıyorsun" diye bir baskı var üstümde ki sorma..

Merhaba, bir danışanımıza konuyla ilgili yardımcı olduk. 1 ayda 4 kilo aldı.. Kilo vermek için de almak için de kişiye özel program hazırlıyoruz, ayrıntılı bilgi için ulaşabilirsiniz, sevgiler

X