Herkes Boyunu Ve Kilosunu Yazsın

merhaba kızlar ben de kilo almak istiyorum hedefim 50 ama iştah sorunum var :KK43: özellikle et ve yağlı şeyler yiyemiyorum sebze seviyorum ama sağlığım yerinde çok şükür

Ben hep 55 kiloydum. Boyum 1.68.
Çok spor yapıyordum kilom düşmesin diye yatmadan önce çikolata ve cicibebe yiyordum.
İlk hamileliğimde 30 kilo almıştım. Emzirirken ve spora başlayınca yine 55e indim.
2.çocukta 25 kilo aldım. 2 ay oldu doğum yapalı şimdi kilom 68. 12 si gitti bile. Spora başlayınca yine 55 e rahatça inerim.

Perakten ilac kullanan varmı?
ben kullanıyorum yaklaşık 20 25 gündür çok fena iştah açıyor 47 k,loydum su an 49-50 arası ama benm kaybettiğim 2 kiloydu genelde alıyorum eğer 50nin üzerine cıkarsam başarı sayıcam bu surubu bi arkadasım kullanıyordu oda baya kilo aldı

166- kilom değişiyor 47-48-49. Kendimi bildim bileli zayıftım. Tiroidime bakıldı kan değerlerime gayet normal şükür. Genel olarak ailede herkes zayıf. 2 sene önce bi antidepresan kullanıyordum ve o temelli iştahımı kesmişti. Doktora bunu söylediğimde bir hap yazdı iştahımı yerine getirmesi için. Hapı içer içmez karnınız acıkıyor. Ben 4-5 ay gibi bi sürede 10 küsur kilo aldım. Kilo alamamın nedeni iştahmış onu da anlamış oldum. Şuan kullanmıyorum ama tekrar kullansam diyorum çünkü artık 32 beden pantolon bile büyük geliyor. İşe başlayacağım ne giyeceğim? Tek sorun bu hap çok uyku yapıyor. İçtikten yarım saat sonra uyuyorsunuz ve biraz sersemletiyor. Sizce napmalıyım?

160boy kilo 54 . Sürekli diyet yaparak kilo alan ustune Hemen veren biriyim. 50kiloya düşünce tekrar diyet yaptim 54 oldum 60olana kadar devam insallah

Ne diyeti yapıyorsunuz acaba
Diyetisyen vermişti diyeti bana. 3 ana öğün yemek mutlaka yenecek. Her
Ögün ardından 2 kaşık reçel 2 kaşık pekmez ve 1 bardak süt içilecek. Normalde gunde 2 bardak süt yazmıştı kansizlik yapar diye ama ben 3 iciyorum. Busekilde kilo aliyorum. Istahim cok yok zorla yiyorum reçeli falan. Ama deneyin ise yarıyor. Haftada 1 1.5kilo aldırıyor. Birde yemeklerin yanında meyve suyu içiyorum ve yoğurt yiyorum mutlaka. Meyve suyu da zararlı diye meyve ye dedi ama bu benim kolayıma geldi açıkçası. Eğer denerseniz siz doktorun dedigi şekilde yaparsınız.

1,56 44kg
Bu işin sağlıklı olanı var mı? Ben sağlıksız kilo almak istemiyorum. Şeker, ekmek, hamur işi, tatlı yemiyorum. Sebze, et süt ürünleri vs sağlıklı olan şeyleri yemeye gayret ediyorum. Ama daha ne yapabilirim öneri almak isterim.

X