Herkes çift, ben neden tekim diyenler...

Yok kuzum bu oyle demiyor. Bebek oldugu icin mutfakta rahat ıcemıyormus sigarasını felan.. Yanı bebege zararı olmasın diye. taburenın ustunde de kıcı agrıyormus sahil kenarı ıyıymıs felan filan . Amaaan bırusuru bahane iste.
Ne içiyor sigara mı? Bir önceki mesajda alkol sandım ben.

Yangıncım doğum günün kutlu olsun, sevdiklerinle beraber nice mutlu senelere😍 benneyanginlargordum benneyanginlargordum

F5EF5018-2447-4BF2-B687-F90958142220.jpeg

Alkol alıyor. Sigarayla birlikte cok ıctıgı ıcın evde olmuyormus. Tartısıyorum diye kendini dısarı atıyormuş. Icme tartısmıym.adam ol tovbe et ıcmıcm de bana tartısma yayım.
Ya Allah sabır versin sana da. Bağımlılık çok zor. Çeken için de sizin için de. Tedavi olmazsa bırakamaz kendi kendine. Şimdi siz üsteledikçe de geri teper.

Ya Allah sabır versin sana da. Bağımlılık çok zor. Çeken için de sizin için de. Tedavi olmazsa bırakamaz kendi kendine. Şimdi siz üsteledikçe de geri teper.
Bıraktım canım ınan bıraktım. Ne halin varsa gör dedim. Cocugumu emzikten kesmeden calısamam annemde yeni kemotrpı den cıktı bakamaz.. Emzirme ısı bitince cekmıcem valla artık. Cunku tedavi olmaya niyeti yok.

X