Herkes evinin resimlerini koyuyor:) Bende odamı sizinle paylaşmak istedim....:)

odan çok şık ve çok hoş canm oradan ayrılmak zor olacak sana galiba :))

Kesinlikle öyle olacak gibi duruyor:) Ama inşallah daha güzellerini kendi evime yapma fırsatı verir yüce Allahım......
Bu arada teşekkürler opuyorumnanaktan

şeker gbi bi genç kız odası çok cici kız bu odayı bölece götür kendi evine:)))

yorum yapan herkese çok teşekkürler:) Beğenmeniz beni çok mutlu ediyorrr opuyorumnanaktan

oda deıl sankı bı ev
amma büyükmüş hee

ama cok sevdım cok sıcak renkler cok tatlı herseyde bı uyum var cok beğendm cnm evının resımlerınıde beklıyozzz:

maşşallah canım çok ama çok güzelmiş odan

Çok beğendim......

aaaaayy bekar olasım geldi kııız :) çok tatlı bir oda bu,bu arada doldurmuşsun ojeleri,parfümleri..süslü :))

asaletin rengi,insanın ruhunu dinlendiriyor.odan çok güzel hayatım.derli toplu,uyumlu,tertemiz çok zevkli.içim açıldı valla.önümüzdeki günleri iyi değerlendir,babaevinde.sindire sindire:)ahhh çok özledim bende babaevimi.yatak örtün çok güzel,bende kızıma düşündüm.nerden aldın acaba?allah tamamına erdirsin cnm,küçük küçük bebişlerle taçlansın mutluluğunuz inşallah.

asaletin rengi,insanın ruhunu dinlendiriyor.odan çok güzel hayatım.derli toplu,uyumlu,tertemiz çok zevkli.içim açıldı valla.önümüzdeki günleri iyi değerlendir,babaevinde.sindire sindire:)ahhh çok özledim bende babaevimi.yatak örtün çok güzel,bende kızıma düşündüm.nerden aldın acaba?allah tamamına erdirsin cnm,küçük küçük bebişlerle taçlansın mutluluğunuz inşallah.

çok teşekkür ederimm vallahi çok mutlu ettin beni...güzel dileklerin için sağoll..opuyorumnanaktan Yatak örtüsünü netten aldım. hepsiburada da satılıyor. Alırken tereddütlü aldım ama gelince benim de çok hoşuma gitti tavsiye ederimmm

tatlım çok tatlı bi odan var ayrıca koltuklara bayıldım ya tabi duvardaki stickerlara da güle güle otur tadını çıkar

X