Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

osleemce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2013
723
21
:nazar: TOPİĞİMİZDE ÖĞRENEN HAMİŞLERİMİZ :nazar:
NickBatYaşKacinci ayŞehirKaçıncı ÇocukDurum
Damla17 5 nisan:KK49:
kardelen1717 10 nisan :KK49:
dilos :KK49:
5561TM :KK49:
ozlemurat :KK49:
atarli 17 nisan :KK49:
schatzsalamon :KK49:
berianur 29 nisan :KK49:
Drysnr 26 nisan :KK49:
anneolmak 25 nisan 20:KK49:
sabe_35 25 nisan 20:KK49:
TUGBAYA 24 nisan 20:KK49:
egumus 2 MAYIS 34 ANKARA İLK ÇOCUK:KK49:
mutluluk_uzak 22.Nisan İKİNCİ ÇOCUK:KK49:
burcuuzunay 1 Mayıs İLK ÇOCUK:KK49:
askhiçbitmez İLK ÇOCUK:KK49:
__mevsim 18 NİSAN İLK ÇOCUK:KK49:
TOPİDİK 14 MAYIS 31 7 AY KIBRIS İLK OLACAK :KK49:
aysboz 17 MAYIS İLK ÇOCUK :KK49:
dilzar 17 NİSAN İKİNCİ ÇOCUK :KK49:
deliayten 28 2 AY ilk çocuk :KK49:
Kimim 85 ilk çocuk :KK49:

Son düzenleme:
slm kızlar ben de nisanda hamile kalmak istiyorum.sat 12 mart. çalışmalara başladık. bakalım ne olacak
Rabbim hayırlısıyla bebek isteyen herkese versin

Merhaba arkadaşlar Nisan topiğimiz hayırlı uğurlu bol bebişli olsun inş. . . Mart ayında hüsrana uğrayanlar toplanın buraya :KK34: Bu sefer olacak, göbüşler bebiş dolacak inş :KK49:

Bu arada özlem hazır topiğin daha ilk sayfasındayken benim bi önerim var.. Buraya yazan herkesin adını ve beklenmeyen adet tarihlerini ilk iletiye eklersen kimin hamile kaldığını , kimlerin adet tarihinin yaklaştığını daha rahat takip edip anlayabiliriz :KK34: Mart ayında takip etmek çok zor olmuştu .. İlk sayfada ilk iletiyle daha güzel olacağını düşünüyorum ne dersin ?? :KK34:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar Nisan topiğimiz hayırlı uğurlu bol bebişli olsun inş. . . Mart ayında hüsrana uğrayanlar toplanın buraya :KK34: Bu sefer olacak, göbüşler bebiş dolacak inş :KK49:

Bu arada özlem hazır topiğin daha ilk sayfasındayken benim bi önerim var.. Buraya yazan herkesin adını ve beklenmeyen adet tarihlerini ilk iletiye eklersen kimin hamile kaldığını , kimlerin adet tarihinin yaklaştığını daha rahat takip edip anlayabiliriz :KK34: Mart ayında takip etmek çok zor olmuştu .. İlk sayfada ilk iletiyle daha güzel olacağını düşünüyorum ne dersin ?? :KK34:

haklısın canım ilk iletiye yazmaya başlıyorum o zaman :)

Kızlar selam. Ankara'da yaşıyorum, artık çalışmıyorum. yaş 29. Kg:63 Boy:170 cm... SAT: 16 Mart BAT: 11 Nisan beni de ekleyinnn

evet kızlar benim mart rüyam bitti nisanda tam kararlııyım peki ya sizler ? :))))

herkes BAT bilgisini verirse ekleyelim arkadaşlar

yedikolik => 5 NİSAN (kendisinin mart ayı içinde hamiş olduğunu öğrenmesini diliyoruz :)

ozlemgok => 19 NİSAN

hayırlı olsun canım topik:KK66: umarımmmmmmm bu topikte başlamama gerek kalmazz:KK66:)
destek için gelirim sadece:KK53::KK53::KK53::KK53:

benim adetler pek düzenli olmaz ama bat 12 mart diyelim
Bu arada benim 2. olcak inş. kızlar.2,5 yaşında bir oğlum var.çalışmalara başladık ama 2.çocuk fikri hala beni korkutuyor.hayırlısı olsun bakalım

X