Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

kızlar bebekle uçak yolculuğu yapan var mı aranızda ben 10 gün sonra bebekle eve dönücem bebiş 40 günlük olmuş oluyo yanımda annem ve babamda olacak yalnız değilim o konuda sıkıntı yok ancak bebişi uçak içinde nasıl taşıcaz daha önce bebekle seyahat eden birine denk gelmedim yada dikkat etmedim bilemiyorum ben şuan portbebe ile taşıyorum oto koltuğu evde burada yok acaba portbebe uçak içine sokuluyor mu yoksa bagaja mı veriliyor bebeklere anne kucağında emniyet kemeri takılıyormuş sanırım 1,5 saat kucakta nasıl olacak ya ağlarsa mesela kabin basıncından etkilenmemesi için ağzına emzik verin falan diyorlar bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen şimdiden strese girdim ben :KK43:
Canim guzel bi konuya el atmissin ben de cevap bekliyorum. Yolculuk yaparsan sen yaz. Bende tek basina binicem ucaga nasil olacak bilmiyorum. Benim kız 40 gunluk bile olmayacak ben ucaga bindigimde. Tecrubelerini paylasirsan sevinirim.

Ooooooooooo maşallah dogumlar gerçekleşmia allah analı babalı buyutsun hepinizinkini.meraktayom geçmişi okuyorum hemen; ))

günaydınlar...
uzun bir aradan sonra yine ben...
2 aydır klomen tedavısı görüyorum gecen ay olmadı bu ayda bakalım 2 günüm kaldı regl tarihime..gecen ay gögüslerimşişti ama reglıme 2 gun kala şişilik inmişti. şuanda şiş ve ara ara batmalar oluyor ve acıyor tabıkı ümit etmıyorum.akıntımda bugun hafif sarı gibi geldi sanki.ya işte bır umut kapısı...bu adet oncesi akıntı naısl oluyor peki.bilgisi varsa benı aydınlatabılırmı şimdiden teşekkürler

Wayy be zaman ne cabuk gecmis kizlar dogum yapmissiniz bile.. Rosesoulcan , nyilmaz nursay Allah anali babali buyutmek nasip etsin.. Saglikla huzurla insAllah... Hayirlu olsun evlatlariniz.. Cok guzel haberler biblar.okuyunca mutlu oldum.. Darisi tum olmayanlara.. Topigin ilk basindan beri tanidigim insanlar var burda neredeyse bircogu bebeklerini kucaklarina aldilar.. İnsaallah bizimde olur artik.. Yine ara ara gelip haberdar edin kizlar.. Dua ile..

Kizlar ilkinde belli olmasada silik cizgi var ama bi saat sonra byle oldu neden acaba oda sicakligindan olabilirmi ?? Yaa hamismiyim anlamadmmmm :110: bilgilendirirmisiniz beni ?? :KK57:

Eklentiler

• IMG-20141126-WA0004.jpg
    IMG-20141126-WA0004.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 95
  • IMG-20141126-WA0008.jpg
    IMG-20141126-WA0008.jpg
    2,5 MB · Görüntüleme: 149
Wayy be zaman ne cabuk gecmis kizlar dogum yapmissiniz bile.. Rosesoulcan , nyilmaz nursay Allah anali babali buyutmek nasip etsin.. Saglikla huzurla insAllah... Hayirlu olsun evlatlariniz.. Cok guzel haberler biblar.okuyunca mutlu oldum.. Darisi tum olmayanlara.. Topigin ilk basindan beri tanidigim insanlar var burda neredeyse bircogu bebeklerini kucaklarina aldilar.. İnsaallah bizimde olur artik.. Yine ara ara gelip haberdar edin kizlar.. Dua ile..
Canim hepinize her zaman dia ediyorum. Allah olmayan ve isteyen herkesin kucagini dokdursun. En kisa zamanda mutlu haberi almak dilegiyle.

KIZLAR BENİM HAMİLELİĞİM BİRAZ FARKLI GEÇECEK SİZLERDEN ÇÜNKÜ BEN ÇÖLYAKLIYIM.. BESLENMEM ÇOK FARKLI OLACAK... ÇÖLYAK NEDİR DERSENİZ.... BİLGİ İÇİN BU LİNKE BAKABİLİRSİNİZ... http://www.çölyak.com/sayfa/1-colyak-nedir-.html
ben de çölyak hastası olabileceğimi düşünüyorum yıllardır olan bi demir eksikliğine bağlı kansızlık var o kadar doktora gittim demir hapı verip gönderiyorlar bi çare olmuyor haftaya hematoloji bölümüne gideceğim
Hamileydim dün küretaj olmak durumunda kaldım:KK43:
Tahlillerde demir aşırı düşük çıktı acaba sebep bu mu demeye başladım kendi kendime haftaya doktorla konusacagım hayırlısı
Senden hamileyken nasıl beslendin neler yaptın hakkında bilgi almak isterim mümkünse

ben de çölyak hastası olabileceğimi düşünüyorum yıllardır olan bi demir eksikliğine bağlı kansızlık var o kadar doktora gittim demir hapı verip gönderiyorlar bi çare olmuyor haftaya hematoloji bölümüne gideceğim
Hamileydim dün küretaj olmak durumunda kaldım:KK43:
Tahlillerde demir aşırı düşük çıktı acaba sebep bu mu demeye başladım kendi kendime haftaya doktorla konusacagım hayırlısı
Senden hamileyken nasıl beslendin neler yaptın hakkında bilgi almak isterim mümkünse

cok gecmis olsun.. boyle bir supheniz var ise Gastroenteroloji bölümüne gitmenizi tavsiye ederim. tanı alırsanız ozaman temrar bana yazin lutfen

cok gecmis olsun.. boyle bir supheniz var ise Gastroenteroloji bölümüne gitmenizi tavsiye ederim. tanı alırsanız ozaman temrar bana yazin lutfen
Öncelikle mesajınız için teşekkürler:)
Hematoloji bölümüne gittim demir serumları verdi gün aşırı şimdilik onu kullanıyorum
Küretajdan sonra patolojiye giden parçanın sonucu da geldi mol gebelik:KK43:
Her hafta kan testi beta HCG nin düşmesini bekliyoruz ve düşse bile bir sene sonra gebe kalabilirmişim
Anlayacağınız bu aralar bir ayağım hastanede:KK43:(
Bu yoğunluk geçince gastroenteroloji gideceğim sonucu da sizinle paylaşmak isterim.

Öncelikle mesajınız için teşekkürler:)
Hematoloji bölümüne gittim demir serumları verdi gün aşırı şimdilik onu kullanıyorum
Küretajdan sonra patolojiye giden parçanın sonucu da geldi mol gebelik:KK43:
Her hafta kan testi beta HCG nin düşmesini bekliyoruz ve düşse bile bir sene sonra gebe kalabilirmişim
Anlayacağınız bu aralar bir ayağım hastanede:KK43:(
Bu yoğunluk geçince gastroenteroloji gideceğim sonucu da sizinle paylaşmak isterim.
Ne zaman ne olacağını allah bilir. sen kendine iyi bak ve pozitif ol. Allah tekrar nasip edecektir zamanında ve inan pat diye gelecektir. tekrar geçmişolsun

Ne zaman ne olacağını allah bilir. sen kendine iyi bak ve pozitif ol. Allah tekrar nasip edecektir zamanında ve inan pat diye gelecektir. tekrar geçmişolsun
Teşekkürker inşsllsh lütfrn benim için dua edin
Bu arada siz de yakında bebişinizi kucağınıza alacaksınız herşey gönlünüzce olsun

vaaaayyyyy be
700 sayfa ve bir sürü bebek oldu bu topik te
bebişleriniz sağlıklı mutlu huzurla büyüsünler ve sizler hep onların mutlulukları ile daha da mutlu olun kızlarrrrrr

bugün buraya yazasım geldi eee malum heyecanla birbirimizi takip edip tanıştığımız alan :))

3,5 senenin sonunda rahim filmimi çektirdim ve bugüne kadar neden çektirmedim diye hayıflanıyorum şuan

hiç ne ağrı ne bir şey yani o masa psikolojisi olmasa regli olucam herhalde geçireceğim bir his başka da bir şey yok kızlar

çektiremeyenlere söylüyorum mutlaka çektirin :)

sevgiyle kalın

Ooooooooooo maşallah dogumlar gerçekleşmia allah analı babalı buyutsun hepinizinkini.meraktayom geçmişi okuyorum hemen; ))

Uzun zamadir bu topige girmiyordum. Sende durumlar ne canim. Valla bayagi kişinin bebis olmus.biz hala ugrasiyoruz sanirim daha da ugrasacagiz.

Başlığa bayıldığımı söylemeden geçemeyeceğim:KK53:

inan bana canım HCG 23 bin küsürlerdeydi doktor dedi bos gebelik saglıksız gebelik felan nomal degil bu yükseklikde bu bebekde kalp seside duyulmalıydı felan benim tabi moralim bozuldu istah felan kalmadı ümidimi kesmisdim bir hafta sonra bebekde kalp atısınıda gördüler ha tamam sonra yine düsük yaptım ama bendeki pıhtılasma sorundu...o yüzden bebegimin kalbi durdu...ama sen telaslanma...bak haftafa bebegin kalp atısını dinliceksin İNSALLAH....kabızlıga karsı kuru kaysıda iyi derler...canım doktor verdiyse sorun yokdur...sonucta doktor yanlıs ilacı vercek degildir gebe kadına ?? eczanede sorsaydın ?? doktoruna sorsaydın bi sorun olurmu felan..ki sorun olcak olsa vermezdi...
Bebek oldu mu acaba. Benimde hcg yüksekliği var korkuyorum

X