herkes (resimli) olarak buraya aldığı yemek...vb takımlarını paylaşsın !!

askTanem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2011
551
0
Kızlar böyle bi topiç açayım dedim umarım işe yarar...Herkes aldığı :

Günlük yemek takımı + günlük çatal kaşık bıçak takımı + günlük kahvaltı takımı
Misafir yemek takımı + misafir çatal kaşık bıçak takımı + misafir kahvaltı takımı

resimli olarak paylaşsın...Markalarını yazarak...Kullananlar memnun olup olmadıklarını yazsınlar çeyiz için alanlar ise çeyiz için diye yazsınlar :) İsteyen teflon + çelik tencerelerinide paylaşabilir...Hem almayan arkadaşlarada fikir olur...Derli toplu olur...Umarım zevkli bir topiç olur :KK34::KK34::KK34:

Misafir yemek takımın Royal Bone China $resim2618.jpg

Misafir kahvaltı takımın Karaca $LOOP.jpg

Günlük yemek takımım yine Royal $KARACA-CHARMING-42PARCA-PORSELEN-KAHVALTI-TAKIMI__20518758_0.jpg

Günlük kahvaltı takımım Jumbo marka ama resmini bulamadım. Porselenlerimden memnunun, Sadece günlük yemek takımının tabakları falan çok büyük bulaşık makinesinde sorun oluyor bazen. Bir de mutfak masam küçük olunca tıkış tıkış zor sığdırıyorum. Daha minyatür bir takım daha alalım dedi en son eşim :) ben bir şey demedim ama ben de şikayetçiydim. Tavsiye ederim markayı yoksa başka hiçbir sorunum yok. Bulaşık makinesine yerleştiriken kenarlarını hep mutfak tezgahına çarparım Allaha şükür hiç kırılma falan olmadı. Başka bir marka olsaydı çoktan çatlamış, kenarlarında kırılmalar olmuştu.

Bunlar benimkiler (misafir yemek takımı + kahvaltı takımı + catal kasık bıcak takımımı daha bugün aldım) karar vermem çok zor oldu ama neyseki alabildim Taksitleri nasıl ödeyeceğim bir de orası var :KK1:

Günlük yemek takımım = Noble Life
Günlük çatal kasık takımım = Karaca
Günlük kahvaltı takımım = Henüz yok daha almadım...

Misafir yemek takımım = Karaca
Misafir çatal kaşık takımım = Karaca
Misafir kahvaltı takımım = Schafer (nişanlımın beğenisi üzerine :)
Misafir su takımım = Karaca
Teflon tencere takımım = Hisar çeyiz seti
Çelik tencere takımım = Emsan

Eki Görüntüle 353255 $karaca.jpg Eki Görüntüle 353260 $yemek takımı (2).jpg $yemek takımı (1).jpg $yemek takımı (3).jpg $catal kasık takımı.jpg Eki Görüntüle 353256 $8054.jpg Eki Görüntüle 353253 $emsan---olivin 8 parca tencere seti lila----357.20 tl.jpg

Bir de günlük kullanmak için renkli yemek tabaklarından bir takım oluşturmuştuk nişanlımla fakat onların ne yazık ki fotoları yok :KK43:

$tencereler.jpg

$misafir yemek çkb tk.jpg

$tklar.jpg

selam aşktanem özel msj atmışsın bir soru sormuşsun ama öm kutun dolu olduğu için cvp gönderemiyorum sana...bilgine...

Bunlar benimkiler (misafir yemek takımı + kahvaltı takımı + catal kasık bıcak takımımı daha bugün aldım) karar vermem çok zor oldu ama neyseki alabildim Taksitleri nasıl ödeyeceğim bir de orası var :KK1:

Eki Görüntüle 353255 Eki Görüntüle 353254 Eki Görüntüle 353260 Eki Görüntüle 353258 Eki Görüntüle 353257 Eki Görüntüle 353259 Eki Görüntüle 353251 Eki Görüntüle 353256 Eki Görüntüle 353250 Eki Görüntüle 353253 Eki Görüntüle 353252

baş iki fotodaki takımları çok beğendim. kaça aldınız acaba öğrenebilir miyim? :KK16:

Son düzenleme:
bunlarda benim cicilerimm :KK16:

Eklentiler

• $kütahyagünlükyemek.JPG
    $kütahyagünlükyemek.JPG
    25 KB · Görüntüleme: 198
  • $korkmaz çelik tencere.jpg
    $korkmaz çelik tencere.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 185
  • $korkmAzçAtalbıçaKs saNdık.jpg
    $korkmAzçAtalbıçaKs saNdık.jpg
    17,1 KB · Görüntüleme: 151
  • $Kutahya-Porselen-Kahvalti-Takimlari-Buyuk.jpg
    $Kutahya-Porselen-Kahvalti-Takimlari-Buyuk.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 216
  • $bernardoçkb.jpg
    $bernardoçkb.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 181
  • $emsaN teflon tencere.jpg
    $emsaN teflon tencere.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 194
kızlar çok beğenerek aldım ben bunları,kullanacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum

kahvaltı ve günlük yemek takımıma henuz karar veremedim.ama mavi olacak orası kesin:)

Eklentiler

• $emsan çkb seti.jpg
    $emsan çkb seti.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 167
  • $yemek takýmý.jpg
    $yemek takýmý.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 146
  • $emsan sepia 22 parça tencere seti.jpg
    $emsan sepia 22 parça tencere seti.jpg
    17,9 KB · Görüntüleme: 160
  • $emsan kuðu 6 parça midi tencere seti.jpg
    $emsan kuðu 6 parça midi tencere seti.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 128
Misafir yemek takımım,çatal bıçak setim,suplalarım,peçeteliklerim,kahvaltı setim
$yemek takýmý.jpg $yemek takýmým.jpg $çatal býçak.jpg $supla.jpg $peçetelýk (2).jpg $SCHAFER-42-PARCA-DELUX-PORSELEN-KAHVALTI-TAKIMI__16906368_0.jpg

yemek takımım karaca,çatal bıçak setim aryıldız,supla ve peçetelikler bernardo, kahvaltı setim schafer

Günlük kullanım yemek takımım,çatal bıçak setim,kahvaltı setim ve onun çatal bıçak seti,kahve fincanlarım

$IKEA-Dito-CATAL-BICAK-TAKIMI-LILA-24-PARCA__45509092_0.jpg Eki Görüntüle 357124 Eki Görüntüle 357146 $beyaz1.jpg $[img][3][1][234x321]CA3L1PT8.jpg $[img][3][1][234x321]CAFXJJHG.jpg $[img][3][1][234x321]CAQU73I7.jpg $[img][4][1][313x429].jpg $kahve fýncaný.jpg

günlük yemek takımım kütahya porselen, çatal bıçak setim ikea, kahvaltı setimin markası yok bulduğumu aldım ben tamamladım beyazlı çatal bıçak seti ise esse,kahve fincanlarım star dekor

tencere tava vs

$wok tava.jpg $krep tavasý.jpg $ýzgara tavasý.png $elektrklý tencere.jpg $teflon tencerem.jpg Eki Görüntüle 357141 $balýk tavasý.jpg

tencerelere ve tavalarım mor olan hariç esse,mor olan ise emsan

Son düzenleme:
attachment.php
attachment.php
Bunlar da benim yemek,çatal kaşık, kadeh, bardak ve çay takımlarım.

Eklentiler

• $1..jpg
    $1..jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 409
  • $2..jpg
    $2..jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 439
Son düzenleme:

Eki Görüntüle 353255 Eki Görüntüle 353254 Eki Görüntüle 353260 Eki Görüntüle 353258 Eki Görüntüle 353257 Eki Görüntüle 353259 Eki Görüntüle 353251 Eki Görüntüle 353256 Eki Görüntüle 353250 Eki Görüntüle 353253 Eki Görüntüle 353252

canım karaca misafir yemek takımnın-çatal bıcak tkımın.tenceren ve bardak takımın kaç lira tuttu

X