Herşeyde yanımda olur arkamda durur dediğim eşim beni hayal kırıklığına uğrattı

Benim eşim de zamanında birkaç akrabasını bu şekilde korudu laf ettirmedi. Özellikle kuzeninin eşi yüzünden tartışmıştık sinirden ağlamıştım. Lafa gelince sana kimse laf edemez icraata gelince ezilen ben . Yine de kendimi bozup onların seviyesine düşüp cevap vermedim fesatlık düşünüp arkalarından iş yapmadım sadece mesafe koydum.. Kaynanamgil falan sorunca da dedikoduya girmeden kötü birisi konuşmama gerek yok falan deyip geçiştirdim. 2 hafta önce akrabaların toplandığı bir ortam oldu herkesle küsmüş ortalığı karıştırmaya çalışmış kimseyle konuşmuyormuş. Eşim de bu konuşmalar olmadan önce anlamıştı da iş işten geçmişti. İçinde kötülük taşıyan insanlar bir şekilde dibe batıyor, belalarını buluyor. Kalplerindeki kötülükte boğulsunlar sen canını sıkma :) Çok üstelerse sen de cevap ver bu şakaysa şakadan hoşlanmıyorum ben bana yapma de ama en iyisi aynı ortamda bulunmamak. Eşine de anlatma şahsen ben yine biriyle kötü olsam şu davranışı hoşuma gitmedi bu kişiyle konuşmak istemiyorum sen konuşabilir görüşe bilirsin derim.
Ben eşime anlatmamıştım kadın beni çok sevdiğini söylemiş çok iyi biri demiş resmen iki yüzlülük yapmış bende eşime tepki gösterdim anlatarak ,eşimin yanımda olacağını düşünmüştüm ama hayır, benimle konuşmuyor biliyor musun şuan ben naptım sanki , çok abartıyormuşum ben, kafasını dinlemek istiyormuş konuşmak istemiyormuş , sabah da erkenden çıkmış gitmiş suratını bile görmedim.

Eşine senden iyi bahsetmesi kendini iyi göstermesinden değil,bence seni biraz kıskanmış,kendi minik beynince aşağılamak istemiş egosunu tatmin etmek için..Keşke sinirlerin biraz güçlü olsaymış ki böyle tiplerin istediği de koşup lavaboda ağlaman zaten ..Kocaya takılma irkek milleti biraz safça oluyor anlamazlar kimin ne olduğunu..O kadınla da mümkün olduğunca bir araya gelme.
Kadın ağlamadı ben kadına lafımı söyledim konuma da yazdım kadına bağırdım sinirden gittim lavaboya bir yüzümü yıkayayım dedim kadın arkamdan çok hassassın şaka yapıyorum dedi ağladığımı görmedi ben çıktım gittim zaten o salonda oturuyordu

Boşuna üzmeyin kendinizi.
Eşinize de net bir şekilde belirtirsiniz "sen dırdır çekemiyor olabilirsin, fakat ben bu tarz söylemlerden hoşlanmıyorum, hele ailem ve şahsım adına, hakaratvari şakaları kaldıramam kusura bakma, bi daha o kadın ile aynı ortama gelmek durumunda kalırsam, ortamı terkederim bilmiş ol" der kestirip atarsın.
Aynı ortama geldiğinde de (olaki) ortamı terk eder tavrını belli edersin.

Erkekler böyle malesef, kadın dünyasını anlamıyorlar.
kadın da çok patavatsız, destursuzmuş.

Kadın çok edepsizmiş gerçekten .. Ben de yapım gereği gelemem böyle şeylere cevap da veremem öyle aklıma gelmez karşımdakinin yaptığı gibi ona da yapayım beceremem öyle şeyleri.Cevap vermem veya bozulduysam bile gidip de ağlamam tutarım kendimi ama ona bir dalga konusu yapacak malzeme daha vermem,yüksek ihtimalle ev sahibinden müsade ister kalkardım ve o kadının olmadığı zamanlarda o eve giderdim.Onun davranış tarzını Eğer siz yapabiliyorsanız yapın aynı onun gibi hem de madem sizi 'çok sevmiş' :KK66:
Sizi sadece eşinize yüklenmeniz konusundan hatalı buldum ,napsın adamcağız kadının ağzını burnunu kırıp buyur karıcım diye eline mi versin:) Arkanda durması olayı bu değil bence bunu yapmadı diye eşinize haksızlık etmeyin.Ha yine de biraz daha anlayışlı olup can sıkıntını dinleyip en azından kıyamam karıma deyip sarılsaydı belki gönlünüz daha hoş olurdu ama olmamış. Siz de kendinizi bu kadar harap etmeyin. Başlığı görünce ben de dedim 7 mahalle evi basmaya geldi de koca ortadan kayboldu heralde :))
Kadının söylediği laflar yenilir yutulur değil ama kardeşime başka adamdan dı değil mi o dedi resmen aşağılarmış gibi sarışın olmasın kardeşin gibi boz kafalıları sevmem saçma salak konuştu ya, kadına bağırdım orda zaten konuma da yazdım tepki gösterdiğimi , görümcem daha önceden de diyordu o beni çok beğenmiş çok güzel demiş görümceme kıskandı belli ki, ben kadına uyup onun gibi laf dokunduramam ona direkt tepkimi veririm verdim de ama az geldi sadece yaşının olgunluğunu bil yaşına göre davran üslübun çok çirkin deyip bağırdım aslında daha büyük tepki gösterirdim ama benim minicik daha ilkokula giden kardeşime laf etti neye uğradığımı şaşırdım yoksa orayı birbirine katardım, eşimin bana hak vermemesi anlatınca gülmesi bana çok dokundu ve eşim şimdi benimle konuşmuyor bile gece sadece sarıldı saçımı öptü konuşmayalım canımız sıkkın dedi konuşmadık sabah da erkenden çıkmış gitmiş görmedim bile aradım konuşmak istemiyorum kafamı dinlicem dedi

Boşuna üzmeyin kendinizi.
Eşinize de net bir şekilde belirtirsiniz "sen dırdır çekemiyor olabilirsin, fakat ben bu tarz söylemlerden hoşlanmıyorum, hele ailem ve şahsım adına, hakaratvari şakaları kaldıramam kusura bakma, bi daha o kadın ile aynı ortama gelmek durumunda kalırsam, ortamı terkederim bilmiş ol" der kestirip atarsın.
Aynı ortama geldiğinde de (olaki) ortamı terk eder tavrını belli edersin.

Erkekler böyle malesef, kadın dünyasını anlamıyorlar.
kadın da çok patavatsız, destursuzmuş.
Ben en çok kardeşime dediğine takıldım benim kardeşim daha minicik çocuk ilkokula gidiyor ufacık böyle bir şeyi nasıl der, eşim benle şuan konuşmuyor ,kadın umrumda bile değil ama eşim benim yanımda durmalıydı benle konuşmadığına inanamıyorum .

Yahu ben de diyorum bir densiz için bu kadar aglanır mi? Kadın kahkaha atmıştır bir de arkanızdan. Siz de lafları boy boy sayıp üstüne kahkaha atın bakalım o nasıl sinir oluyor görelim. Ayrıca ben size birsey söyleyim hiçbirimiz paşa dedelerimizin torunları değiliz herkes de curet eder böyle densiz konuşmaya. Ama hemen ağzının payı verip susturmak lazım böyle tipleri banyolara kapanıp aglamaktansa. Sınır olmayın siz de onu sinir edin.
Kadın ağladığımı görmedi , ben kadına bağırdım sonra gittim lavaboya yüzümü yıkamaya lavaboda ağladım ama özellikle kardeşimle alakalı dediği çok sinirlendirdi o an şok oldum ya tepkim çok büyük olurdu beni bilen biliyor kendime asla laf söyletmem yanımda büyük varmış aman saygısızlık olurmuş demem hiç bakmam lafımı söylerim ama o an fazla laf söyleyemedim işte .

Ben tepki vermedim diye bir şey demedim konuma da yazdım kadına üslubun çok çirkin kaç yaşındasın yaşına göre davran olgun ol dedim bunları bağırarak söyledim zaten ben lavaboya gittim yüzümü yıkamaya sinirden, ağlayarak gitmedim bir yüzümü yıkayayım dedim ama kadın özellikle kardeşime laf etti başka adamdan bilmem ne dedi sanki başka adamdan olmuş da annem babama kakalamış gibi izlenim bıraktı annemin ikinci evliliğinden nikahlı kocasından yani bu lafı sinirimi bozdu ben lavaboda ağlamaya başladım zaten çıkarken de suratını görmedim kadının,kadın benim ağladığımı görmedi yani arkamdan şaka yapıyorum ne hassassın gibi şeyler söyledi sadece
yazdıklarından o ortamda ağlamışşın onlar da şahit olmuş gibi algılanıyor.
biz bilemeyiz ki gördü veya görmedi:))

Sizi çekemiyor kıskanıyor mu acaba :KK59:
Görümcem bana da çok önceden görümcem seni çok beğeniyor çok güzel dedi demişti belli ki kıskanıyor ayrıca beni sülalede çok severler yani herkesle iletişimim iyi güler yüzlüyüm o asık suratlı herkese laf söyleme peşinde eve geldi oturur oturmaz başkadı milleti anlatmaya

Ya aslinda esinize soylemek yerine kendiniz halletmelisiniz biraz sert dille ben saka kaldiramiyorum bacim bana bunlarla gelme diyebilirsin . eger bir daha soyleyip gulerse sizde onu bozun yine sacmaladin diyin yada bunun simdi neresi komik paavazsizsin diyin yani siz halledin bu konuyu erkeklerin karismasi gereken bir durum yok ortada . esinizin ne yapmasini istiyorsunuz kulagindan tutup bir daha benim esimle boyle konusma demesinimi ? Eger gorumcesinin gorumcesi olmasaydi bir erkek.size boyle birsey yapsaydi esinizin karismasi uygun olurdu. Yani aglancak bir durum da yok ayni evde.oturmuyorsunuz kapinizi ortun.muhattap olmayin
Kadına zaten yaşın kaç yaşının olgunluğuna göre davran üslubun çok çirkin dedim bağırarak ama kadın pişkin pişkin çok hassassın şaka yaptım diyor. eşim benim yanımda dursun isterdim ben kadının söylediklerini anlatırken eşimin resmen hoşuna gitti gülmeye başladı ve eşim benle konuşmuyor . sanki ben naptım

Bence aynısını onlara yapacaksın anlasın bakalım nasıl oluyor. Senin şuran şöyle ahahaa diye güleceksin
sinirlenince de eşine desin sen ne kadar sinirli sinsi bir insansın diye..
Biraz empati yapabilmek lazım yani kadın konu açılınca anlatmış ne kadar ikiyüzlü bir insan olduğunu..

Söyledikleri basit şeyler değil ne demek sakat gibi çıktın.. boynun mu kıllı düğünde saçını ondan açık
bıraktın? Bir de kardeşine söyledikleri var..
Laf dokundurmak bana göre değil ben direkt lafımı söylerim orada kadına tepki de verdim bağırdım fakat fazla şey söyleyemedim çok sinirlendim aslında sinirlenince ağzıma geleni söylerim ama kardeşimle ilgili laf edince şok oldum daha küçücük o .

Bu ne sığ kadın be okurken benim sinirlerim bozuldu :skandal:ama sende hatalısın o kadına giydirmek varken ne öyle ağlamalar falan bu arada kocanın ne olduğu da ortaya çıkmış oldu bundan sonra gardını ona göre al:tokat:
Kadına tepki verdiğimi konuma yazdım

Kadının yaptığı hadsizlikleri bıçak gibi kesecek nitelikte mi peki ?
Kadına bağırarak söyledim zaten üslübun çirkin yaşına göre davran diye ama fazla diyemedim sinirden kardeşimle alakalı dedikten sonra şok oldum kafam attı zaten benim sesim gürdür baya bir bağırdım yani fakat kadın çok hassassın şaka yaptım dedi sadece. eşime de karını çok sevdim çok iyi tatlı demiş iki yüzlülüğe bak. insan sevdiği insana bu tarz cümleler mi kurar?

Kadına bağırarak söyledim zaten üslübun çirkin yaşına göre davran diye ama fazla diyemedim sinirden kardeşimle alakalı dedikten sonra şok oldum kafam attı zaten benim sesim gürdür baya bir bağırdım yani fakat kadın çok hassassın şaka yaptım dedi sadece. eşime de karını çok sevdim çok iyi tatlı demiş iki yüzlülüğe bak. insan sevdiği insana bu tarz cümleler mi kurar?
Hmm dediğine göre ya iki yüzlü ya da kadın geri vites yapmış tırsıp ilerleyen zamanda anlarsın

Hmm dediğine göre ya iki yüzlü ya da kadın geri vites yapmış tırsıp ilerleyen zamanda anlarsın
Kadınla aynı ortama gelmem bir daha oldu da geldik muhattap olmam zaten eşimle arama soğukluk soktu , benim eşim şuan benimle konuşmuyor sayesinde.

Kadınla aynı ortama gelmem bir daha oldu da geldik muhattap olmam zaten eşimle arama soğukluk soktu , benim eşim şuan benimle konuşmuyor sayesinde.
Olur da gelirseniz o densiz aylar zaten merak etme de eşinle aranın bozulmuş olması kötü olmuş umarım çabuk düzelir

Sizde bir alemsiniz yani.
Kadına veremediginiz cevabın hırsını eşinizden boşyere cıkarıyorsunuz.

Olur da gelirseniz o densiz aylar zaten merak etme de eşinle aranın bozulmuş olması kötü olmuş umarım çabuk düzelir
Umarım ama bu kadar tepkiyi haketmezdim eşimden . dün hava almaya çıktı 9 gibi geldi konuşmayalım canımız sıkkın dedi sarıldı saçımı öptü o kadar sabah daha ben uyanmadan gitmiş işe aradım konuşmak istemiyorum sakın arama dedi şimdi ben bu muameleyi hakediyor muyum zaten konuyu esas açmamın nedeni kadın değil eşimin bu tavrı.

X