Herşeyde yanımda olur arkamda durur dediğim eşim beni hayal kırıklığına uğrattı

kadında ne kadar fatavatsızmış ne şakası resmen kıskançlıktan ne diyeceğini şaşırmış

Ben en çok kardeşime dediğine takıldım benim kardeşim daha minicik çocuk ilkokula gidiyor ufacık böyle bir şeyi nasıl der, eşim benle şuan konuşmuyor ,kadın umrumda bile değil ama eşim benim yanımda durmalıydı benle konuşmadığına inanamıyorum .

Zaten o onun terbiyesizliği.
En son denilecek lafı, gereksiz yere laf salatalığı yapmış.
Ben olsam direk derdim orada "ne diyorsun sen? Annemin nikahlı kocası, sana mı kaldı bunu konuşmak" diye yüzüne söyler ben bozardım onu orada. Bi daha da laf söyleyecek yeri kalmaz.

ama dediğim gibi boş yere kendinizi de üzmeyin.
yeri geldi mi bir daha mı denk geldiniz lafınızı söyler kapatırsınız konuyu.
bi daha yüzsüzlük yapamaz zaten.

Eşiniz de tam hödükmüş, kusura bakmayın.
Elalem için insan eşine böyle davranmamalı.
Sen de eşine dersin "sırf bunun için bana tavır alıyorsan bu yaptığın doğru değil, ben senin hayat arkadaşınım sıradan biri değilim, ben seni elin adamı için böyle bir davranışla karşılasam ne düşünürsün?" dersin o da anlar inşallah...

Kadının söylediği laflar yenilir yutulur değil ama kardeşime başka adamdan dı değil mi o dedi resmen aşağılarmış gibi sarışın olmasın kardeşin gibi boz kafalıları sevmem saçma salak konuştu ya, kadına bağırdım orda zaten konuma da yazdım tepki gösterdiğimi , görümcem daha önceden de diyordu o beni çok beğenmiş çok güzel demiş görümceme kıskandı belli ki, ben kadına uyup onun gibi laf dokunduramam ona direkt tepkimi veririm verdim de ama az geldi sadece yaşının olgunluğunu bil yaşına göre davran üslübun çok çirkin deyip bağırdım aslında daha büyük tepki gösterirdim ama benim minicik daha ilkokula giden kardeşime laf etti neye uğradığımı şaşırdım yoksa orayı birbirine katardım, eşimin bana hak vermemesi anlatınca gülmesi bana çok dokundu ve eşim şimdi benimle konuşmuyor bile gece sadece sarıldı saçımı öptü konuşmayalım canımız sıkkın dedi konuşmadık sabah da erkenden çıkmış gitmiş görmedim bile aradım konuşmak istemiyorum kafamı dinlicem dedi
Anlamış o da hatasını demekki pişman olmuş galiba oyle sarıldıysa

Kızlar konuyu detaylı anlatayım ki ona göre yorum yapın gerçekten kafam attı sinirim çok bozuk devamlı ağlıyorum :

Elalem görümcesi yüzünden tartışır , biz görümcemin görümcesi yüzünden .....

Şimdi benim görümcem uzaktan akrabası ile evli eşim de doğal olarak tanıyor görümcesini

Zaten üniversiteyi 1 yıl aynı şehirde okumuşlar, eşim gittiğinde o 3.teymiş ,eşim 1 yıl okuyup yatay geçişle üni değiştirmiş her neyse, yani oradayken de zaman geçirmişler 1 yıl boyunca, kadın bu arada eşimden 4 yaş büyük , o zaman ki sevgilisi şuan ki eşiyle birlikte aynı evde yaşıyorlarmış, yani hep beraber vakit geçirmişler, bunu neden anlatıyorum çünkü diyecekler olabilir eşinle onun arasında zamanında birşey olmuş olabilir mi diye

Her neyse

Bu kadınla biz aynı ortama geldik salı günü görümcemin evinde,
görümcem fotoğrafımızı çek gelinimle whatsappa atalım abla kardeş demişti ,o da daha dün gelenle abla kardeş oluyorsun beni unuttun hem biz aynı soydanız o el vs vs, her neyse tam o sırada ben görümcemin kızıyla yerde oyun oynuyordum görümcem hadi foto çekinelim deyince ayağa kalktım tam kalkarken beni çekip ahaha sakat gibi çıktın aynı demeler,

sen düğünde saçını neden saldın yoksa boynun mu kıllı herkes topuz yapar sen saldın , ki ben kılsız tüysüz bir insanımdır yani sırf diyecek laf bulamıyor bunu diyor,

bakalım sizin çocuğunuz nasıl olacak ne zaman yapcanız senin düğünde gördüm sizde sarı çok kardeşin de sarı senin ,sizin çocuk sarı olabilir ama olmasın hiç sevmem sarı kafalıları ahahaha deyip gülmeler ,aa bu arada kardeşinin babası farklıydı değil mi canım (annemin 2. evliliğinden kardeşim )yoksa annenle baban sarı değil başka adamdan olduğu için sarıdır , böyle abuk sabuk cümleler,sanki kardeşim tüpçüden doğdu ,annemin nikahlı kocası.
Kadın bunları gülerek söylüyor kızlar , yani ben şakasına diyorum ayağına yatıyor anlıyor musunuz, yaşının gerektirdiği olgunlukta davran,ne çirkin bir üslup bu dedim bağırarak(tepki vermemişsin diyenler oluyor bu yüzden koyu yazıyla belirttim gözden kaçmasın diye, kızlar daha büyük tepki verirdim beni bilen biliyor yanımda büyük varmış falan dinlemem kim laf ettiyse bugüne kadar çok güzel cevabını verdim ama özellikle kardeşimle alakalı söyleyince şok oldum sadece bu kadar diyebildim ve bağırdım yani sesim de gürdür baya bağırdım o sadece çok hassassın şaka yaptım demekle yetindi) sinirden gittim lavaboya ağladım o görmedi ağladığımı ben lavaboda ağladım yanında değil başka bir şey diyemedim sinirden yüzümü yıkadım görümcem de peşimden geldi o kadın da arkamdan aman ne hassassın ben şakacıyımdır diyor, kızlar şaka mı olur böyle zaten kadın geldiğinden beri onun bunun lafını ediyor ölü eti yiyor nasılsınız napıyosunuz demeden başladı anlatmaya dırdır dır sonra sıra bana geldi,

her neyse esas konuya giriyorum şimdi :

Ben eşime anlatmamıştım bu olayı çünkü eşimin işleri çok yoğun stressli dönem de,canını sıkmayayım dedim,
bu kadınla da bugün karşılaşmışlar,

eşim amcasının dükkanına gitmişti bugün öğlende bir iş olmuş yardım etmeye, sonra amcasıyla dışarıda otururken kadınla eşini görmüş , evi orda kadının, işte eşime demiş ki geçen ablan da tanışma fırsatı oldu eşinle ne tatlı çok iyi bir kız çok sevdim onu demiş, eşim de eve gelince anlattı off ne mal kadın ya iki yüzlü sana iyi göstermeye çalışıyor kendini dedim, anlattım olanları, eşim de o şakacıdır diyor bana ya normal mi söyledikleri ne biçim şakaymış bende o zaman küfür edeyim ona şaka diyeyim olur mu dedim off anlatma kafam şişti kadın muhabbetinden ne var kadınlar böyledir dedi ben böyle miyim dedim kime kötü laf ettiğimi duydun dedim, sen değilsen kadınlar böyle dedi,geçen teyzen de densizlik etmişti onun yaptığını anlatınca ayıp etmiş dedin ama bunu neden savunuyorsun dedim , o üvey teyzem zaten sık görüşmüyoruz sevmiyorum onu ama bu iyi bir insan vs birşeyler söyledi övdü resmen aman aman bir daha asla sana kötülemem çok seviyormuşsun akrabalarını bana herkes ağzına geleni saysın onlara söz söylemek yok sen elalemi savun dedim sana bir şey diyenin ağzına s..... dedi ee bunu savunmak niye dedim o şakacı şaka yapıyor dedi sonra da dinleyemicem ben dışarı çıkıyorum dedi

kızlar durum bu çok kötüyüm ağlıyorum yorumlarınızı okucam ama cevap veremeyebilirim kafam dolu çünkü yarın falan sakinleşince yazıcam uzun oldu biraz okursanız sevinirim iyi akşamlar

bu arada eşim benle hala konuşmuyor dün dokuz gibi geldi konuşmayalım canımız sıkkın deyip sarıldı öptü sabah uyanmadan ben çıkmış gitmiş aradım neden erken gittin diye konuşmak istemiyorum beni arama sakın ben seni ararım istersem kafamı dinlicem dedi
Bence çok daha ağır lafları haketmis sen yine hiç birşey dememissin bile kadın bildiğin patavatsız hadsiz. Böyle başkasının hassas olduğu konuları özelliklerini karşısındakini kırcağını düşünmeden kendine bu konuları şaka yapan insanlardan nefret ediyorum elimde olsa bir kaşık suda boğarım. Eşin hakkında bişey diyemiyorum o da zorluktan sıkıntıdan kaçıyo gibi sanki diğer konular neyse stresli hale gelebiliyorsa sende karısısın eve gelirken biraz aklını bosaltip dertlerini sıkıntılarını kapı dışında bırakıp seni dinlemeli sabırla.

Ben eşime anlatmamıştım kadın beni çok sevdiğini söylemiş çok iyi biri demiş resmen iki yüzlülük yapmış bende eşime tepki gösterdim anlatarak ,eşimin yanımda olacağını düşünmüştüm ama hayır, benimle konuşmuyor biliyor musun şuan ben naptım sanki , çok abartıyormuşum ben, kafasını dinlemek istiyormuş konuşmak istemiyormuş , sabah da erkenden çıkmış gitmiş suratını bile görmedim.
Şimdilik konuşmamanız daha iyi gibi olay yeni olmuş saçma biri yüzünden birbirinize bağırıp çağırmazsınız en azından. Bence sen de uzatma zamana bırak. Er geç gerçek yüzü ortaya çıkar.

X