Herşeyi yiyerek 75 günde 21 kilo verdim

Tebrikler arkadaşım inşallah bizlerde hedeflerimize ulaşırız kendini çok güzel anlatmışsın benimde son 12 kilom bu yıl bundan kurtulmak ilk hedefim

Kızlar kaç günde bir tartiliyorsunuz?
Bir de ben bu akşam çoban salatayla makarna yapmıştım makarnadan 1 kase yedim sonuçta herseyden az yiyoruz değil mi:) inşallah en kisa surede herkes hedefine ulaşır.

Estafurullah canım' ya azim' esmasını istediğin kadar çekebilirsin , ya sabur " esmasını çekebilirsin, bir de çok sinirlendiğin zaman tepki vermeden 20 tane "ya halim" çek, istediğin kadar çekebilirsin onu da :KK66:
Zikirmatiği indirdim tlfuma.halloldu sorunum.çok mutluyum:halay:bana esmalarla ilgili yani esmaların işlevlerini anlatan, kaç tane okumam gerektiğini anlatan bir kitap veya tlfa indirebileceğim bir uygulama önerebilir misin?kitap bakmıştım bir ara ama bulamadım istedigim gibi bir kirap.sonra unuttum.seninle yeniden gündemime geldi:KK19:

Telefo

Telefonuma zikirmatik indirdim ya samed zikrettm ufledim her içecege yemeğe mutfağa :))) allah kabul etsin inşallah hepimizin dua sıni.teşekürler sanada canm
Oohh süpersin :spor:
Şimdi size şekersiz çay içmenin ve müthiş çay demlemenin sırrını vericem; çayı demlige koyduktan sonra kaynamış suyu lop diye dökmeyin:KK20: 45 derece demliği eğin 45 derece suyu eğerek dökün çaylar kabarır ve müthiş olur tavşan kanı :super: daha bitmedi
:skandal: üzerine bir tane kesme şeker atın kapağını kapatıp demlenmesini bekleyin, sonra da için şekere ihtiyaç duymayacaksınız :super:

Zikirmatiği indirdim tlfuma.halloldu sorunum.çok mutluyum:halay:bana esmalarla ilgili yani esmaların işlevlerini anlatan, kaç tane okumam gerektiğini anlatan bir kitap veya tlfa indirebileceğim bir uygulama önerebilir misin?kitap bakmıştım bir ara ama bulamadım istedigim gibi bir kirap.sonra unuttum.seninle yeniden gündemime geldi:KK19:
Aslında bir kitaptan bahsediyorlardı ben onu araştırıp sana söyleyim canım, ben uzun yıllar bu konuyla ilgilendim. Ben de yardımcı olurum:KK66:

Hergün tartıl, evine bi baskül al:KK66:
Tatlım ne haber bir çırpıda okudum yazdıklarını b a y i l d i m :KK66: :KK66:
Ne güzel yazmışsın senin ne güzel bir yüreğin varrr...
Başarılar çok güzel kilo vermişsin Tebrikler...
Ben de ip atlayarak kilo verdim ama benim çok kilomm yoktu zaten derdimm sıkılaşmak basenler özellikle...

C cranial
Canım seni de gördüm sevindim inşallah basenlerin gitmiştir birazz...
Ben daha spora basliyamadim yeniden biraz yoğunumm sadece kilomu koruyorum az yiyerek ve 6 dan sonra yemiyerekk..

Oohh süpersin :spor:
Şimdi size şekersiz çay içmenin ve müthiş çay demlemenin sırrını vericem; çayı demlige koyduktan sonra kaynamış suyu lop diye dökmeyin:KK20: 45 derece demliği eğin 45 derece suyu eğerek dökün çaylar kabarır ve müthiş olur tavşan kanı :super: daha bitmedi
:skandal: üzerine bir tane kesme şeker atın kapağını kapatıp demlenmesini bekleyin, sonra da için şekere ihtiyaç duymayacaksınız :super:
45 derece eğim mi?onu nasıl ayarlıcaz canım yaao_O

Kızlarr sizee
Sodalı Zayıflama Çayı

• 2 adet sallama yeşil çay(poşet olmayan kuru yeşil çay daha iyi olur 2 tutam yeterli)
  • 1 adet ufak limon yada büyük limonun yarısı
  • 1 şişe maden suyu
  • 4 bardak su
Yapılışı
suyu güzelce kaynatıyoruz. sonra limonun kabuğunu soymadan ikiye üce bolup içine atıyoruz. 2 adet sallama yeşil çayı da ilave ediyoruz. 10 dakika kadar daha kaynatıyoruz. Kaynattığımız karışımı başka bir kaba süzerek alıyoruz. sonra 1 şişe maden suyunu da karışımın içerisine boşaltıyoruz. Maden suyunu kaynatma işlemi bittikten hemen sonra dökmemiz gerekiyor,sonra karışımı dolapta saklıyoruz ,tek seferde değil gün içinde bardak bardak içiyoruz spor ve sağlıklı beslenerek müthiş zayıflatıyor oda sıcaklığında içebilirsiniz, soğuk da olur acı gelirse 1 çay kaşığı bal ekleyin öyle icin :spor::KK49::KK50:

45 derece eğim mi?onu nasıl ayarlıcaz canım yaao_O
:KK70:ahahaha yani canım biraz biraz eğerek ikisinide demek istedim:KK19:elini yere dik bir şekilde tut 90 derece olur onu yere dogru egdikce açı küçülür tam ortası 45 derecedir ama maksat akışı sağlamak:KK15:

Tatlım ne haber bir çırpıda okudum yazdıklarını b a y i l d i m :KK66: :KK66:
Ne güzel yazmışsın senin ne güzel bir yüreğin varrr...
Başarılar çok güzel kilo vermişsin Tebrikler...
Ben de ip atlayarak kilo verdim ama benim çok kilomm yoktu zaten derdimm sıkılaşmak basenler özellikle...

C cranial
Canım seni de gördüm sevindim inşallah basenlerin gitmiştir birazz...
Ben daha spora basliyamadim yeniden biraz yoğunumm sadece kilomu koruyorum az yiyerek ve 6 dan sonra yemiyerekk..
Canım benim iyiyim sen nasılsın :KK19: teşekkür ederim o senin güzel kalbin :KK200: :spor: ben de ip atladım ara ara ama korkuncum bu konuda 10 a kadar yapıyorum :KK48: basen sıkılaştırmak için önerilerim ; 1. spor aletleri oluyor ya parklarda, ayak hareketleri yapmak için olan var, onunla düz adım,yanlara ve geriye adım.
2. Evde afrodit stili uzan :süslü: yan yatıp kolunu dirsekten kırıp elini başının altına koy ve bacaklar dümdüz, o poz işte :olamaz:sonra üst bacağını kaldır ayak parmakları kendine çek topuğunu uzat ayak diremek gibi bacağını kaldır indir 10 defa yap sonra hiç durmadan ayak parmakları uzat topuğu çek 10 tane yap
O esnada poponu ve göbeğini sık, sonra diğer bacağa geç
3. yüz üstü yat ayak parmaklarını uzat kollarını da yukarı doğru uzat poponu ve göbeğini sık 10 a kadar say gevşet ,sık say gevşet böyle 3-5 etap yap canım dayanabildigin kadar yap ama kendini zorlama
Hatta nereniz sıkılaşsın istiyorsanız oranızı pozisyon farketmez yatarken otururken sıkın sayın ona kadar birakın, tekrar :ruh:
4. Bir yerden tutun arkaya doğru bacak üstüne hareket yap, popoyu dikleştirir :halay:
İsteyen olursa göğüs hareketlerini de anlatırım :21:

Günaydın kızlar az önce tartildim yine 68.1 :KK43: herşeyden çok az yiyorum akşam yemeğinden sonra 1 lokma bile yemiyorum sonuç bu :KK43: neden böyle oluyor anlamıyorum benden 2-3 kat fazla yiyenler 50 li kilolarda...
Denemedigim şey kalmadı çok üzülüyorum bana destek olun lütfen çok ihtiyacım var

Günaydın kızlar az önce tartildim yine 68.1 :KK43: herşeyden çok az yiyorum akşam yemeğinden sonra 1 lokma bile yemiyorum sonuç bu :KK43: neden böyle oluyor anlamıyorum benden 2-3 kat fazla yiyenler 50 li kilolarda...
Denemedigim şey kalmadı çok üzülüyorum bana destek olun lütfen çok ihtiyacım var
Canım hemen 21 defa " ya hay" der misin

Kızlar araştırdım bende El Samed i gerçekten de varmış oyle birşey hatta jüpiter saatine göre yaparsak daha etkili imiş bursa için 10.47 ile 11.58 arası bugün

Kızlar araştırdım bende El Samed i gerçekten de varmış oyle birşey hatta jüpiter saatine göre yaparsak daha etkili imiş bursa için 10.47 ile 11.58 arası bugün
Canım ben afaki şeyler söylemiyorum ki:KK66: günde sadece 520 ya samed çektirerek ayda 4.5 kilo verdirdigim arkadaşlarım var :KK66: ben araştırıp uygulayıp zarar görmediğim yöntemleri paylaşıyorum zaten:KK66:

X