Hesap ödeme mevzusu.

Aşırı ısrar ediyormuş ama.
Bir yerden sonra karşı tarafın bırakması normal geldi bana.
Aslında karşıdan bakınca, hem davet ediyorum hem hesap konusunda rahat bırakılmıyorum, kıza bak be hesap ödettirmiyor demezdim, tam kelimeyi bulamadım ama tatsız bi durum, nezaketsiz diyeceğim ama tam o değil.
Çirkin geldi bana.

Konu sahibi fark ettin diye rahat konuşuyorum alınma

Yok yok alınmam haklısınız. Aramızdaki samimiyet ne kadar fazla olursa olsun bi yerden sonra tadı kaçıyor benim ısrarımın

Valla benim yanımda hep erkekler ödüyor. Maddi durumum gayet iyi ama onlar centilmen davranıyor. Kırk yılda bir belki öderim. Kız arkadaşlarıma gelince bazen onlar bazen ben. Sizin gibi ısrar etmem yani böyle çok üzülürsünüz

Evet farkındayım. Benim gibi olan çok nadir kadın varmış. Bunu zaten biliyordum da bir de olaya bu forumdan bakmak iyi geldi. Ben dozunu kaçırıyorum bazı şeylerin

Evet farkındayım. Benim gibi olan çok nadir kadın varmış. Bunu zaten biliyordum da bir de olaya bu forumdan bakmak iyi geldi. Ben dozunu kaçırıyorum bazı şeylerin
En yakın arkadaşım senin gibi. Şu an evli. O kadar mutsuz ki.. sürekli iyi niyeti su istimal ediliyor… bugün buluştum. Yine önüme atladı hesabı ödedi.. canım dostum ya

Konu sahibi alman usülü olsun diye ısrar etse ve çok ısrar edince alman usülünü kabul etmesi eyvallah. Ama bilemiyorum bu durumu kabullenmesi baya ters geldi bana. Tabi kasada mevzu uzadıysa rahatsız olup tamam demiş de olabilir bilemiyorum
Kesinlikle katılıyorum size vay be kıza bak diye düşünmezler asla. Tam tersi kendi ödemek ister çünkü değer verdikleri kadına karşı böyle jestler yapmak erkeklerin hoşuna gidiyor.
Konu sahibi lütfen bırakın planı o yapsın o çağırsın ve ödesin. Ne demek sevilmek için? Kendinize değer verin siz özel ve biriciksiniz bunu unutmayın lütfen. Bırakın o sevilmek için bu şirinlikleri yapsın size. Emin olun o şekilde daha çok değer görüyorsunuz.

Ay olaya böyle bakınca gerçekten üzücü bir durum aslında. Kendi halime bakmadan arkadaşına üzüldüm
Ya yok ben ona ölürüm. Ben de ona öderim sıkıntı değil ama zengin bir adamla sevgiliydi adam ona diyordu ki alman usulü kahvaltıya gidelim. Bakar mısın yüzsüzlüğe

Alıştırmışsınız bu duruma, onlar zaten sizin ödeyeceğinizi biliyor bu pes etmek değil kendince akıllılık yapıyorlar.. Benim hoşuma gitmedi bu durum.

Alman usulü desem bile bütün hesabı o öder. Dün zaten önce bi bozuldu ben ödeyince ama sonra ben geyiğe vurunca o da çok üstünde duramadı konunun. Vay be denilmeyeceğini biliyorum da ne bilim işte saçma sapan düşüncelerdeyim elimde olmadan.
Şu koyu ve büyük işaretlediğim mesajınız için çok teşekkür ederim. Ciddi anlamda buradaki mesajlar kendime gelmemi sağladı. Sabah gülerek alaya alarak yazdım ama şimdi duygusal bakıyorum olaya. Sağlam dank etti bu olay. Yok yani bundan sonra bozulan dengeyi düzeltmeye bakıcam

Ya yok ben ona ölürüm. Ben de ona öderim sıkıntı değil ama zengin bir adamla sevgiliydi adam ona diyordu ki alman usulü kahvaltıya gidelim. Bakar mısın yüzsüzlüğe
Ay hoşt deseymiş. İşte ben arkadaşını anlıyorum. Aslında benim de geçmişimde böyle ufak tefek tatsız bir iki anım var bak belki de onun etkisidir. Sebep her ne olursa olsun gerçekten tatsız birşey ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…