Gebeliğe Hazırlık Heyecanlı bekleyiş 🙈

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yeni gelen arkadaslardan rica ediyorum lütfen testlerinizin içini açmayın 😂
O yine normal.
Millet gebelik testine bir saat sonra baktım çift çıkmış napmaliyim yaziyo yada günlük peşine gelen akıntıyı atıp yerleşme kanaması olabilir mi yazıyor .
İnanın ne kadar iğreniyorum

O yine normal.
Millet gebelik testine bir saat sonra baktım çift çıkmış napmaliyim yaziyo yada günlük peşine gelen akıntıyı atıp yerleşme kanaması olabilir mi yazıyor .
İnanın ne kadar iğreniyorum
Of evet gerçekten kimsenin akıntısına döküntüsüne bakmak istemiyorum yaz demi başlığa resimli diye. Bi giriyosun konuya karşında 🤢

O resimleri bilmemde test çizgilerine bişey diyemem herkes bi umut bekliyo işte napsınlar
Hayır ben kızıyorum
Uzuluyorlar sonra çok
Neden bı saat sonraki test sonucuna sizce hamilemiyim bı saat bekledim böyle çıktı dersin ki

Ben eleştiriyorum malesef :KK43: üzülüyorum çünkü sonradan gelip adet oldum test yanlismis kızlar deyince .

Bu arkadaşın stresi var ama ya yoksa değil ya varsa diye 😁 sen bu yöndeki bütün şansını bize yönlendir gerisini bize bırak bizde sana negatifleri yollayalım bak şimdiden 3 aylık negatifin var he 🤣🤣
Pkosluyum kolay kolay tutmaz benimde heralde :rapci:

Herkesin sağlığı yerinde mı kızlar ?

Hayır ben kızıyorum
Uzuluyorlar sonra çok
Neden bı saat sonraki test sonucuna sizce hamilemiyim bı saat bekledim böyle çıktı dersin ki

Ben eleştiriyorum malesef :KK43: üzülüyorum çünkü sonradan gelip adet oldum test yanlismis kızlar deyince .
Herkesin kendi bileceği şey buraya atmasada kuruyor kafasında ister istemez burda hiç yoktan teselli buluyo rabbim yardımız olsun bu konuda ne diyim

Bende pkoluyum
Soldan vurdu beni 🤣 sağ sağlam 🤣 adet düzensizliği kilo tüy yok
Bak o zaman ne sorcam sana
Bende tüylenme var ama diğer sıkıntılar yok .

Dolayısıyla bizimki hafif pkos mu oluyor
Daha mı sansliyiz adet olabildigimiz için ?
Bunu hep merak ediyorum da

Bak o zaman ne sorcam sana
Bende tüylenme var ama diğer sıkıntılar yok .

Dolayısıyla bizimki hafif pkos mu oluyor
Daha mı sansliyiz adet olabildigimiz için ?
Bunu hep merak ediyorum da
Eveeeettt çok şükür ki öyle ama benim eşimde de sıkıntı var yine şansım düşüyo biraz o yüzden
Ama bugünümede şükür bir oğlum var

X