Hiç arkadaşım yok..

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.658
Moralim bozuk..
Eşimin bugün izin günü akşam 7 de maç var onu izlemeye gitti. Normalde izleyip geliyordu. Bi arkadaş edindi kahvede maç günü saat 7 de gidip gece bir de geliyor. Ben de evde tek başıma kalıyorum. Anneme veya annene git dedi istemedim. Zaten annem baya uzak yani benim evime ilçe olarak. Annesinin de planı varmış aradım ama.. Komşu derseniz burası hep müstakil evler pek komşuluk yok. Üst kat komşusu hiç evde olmuyor ki bizi çağırdıları gün evde yoklardı. Kursa gidiyorum ama o da bu salı bitiyor. Teyzeler çok tatlı çok iyiler onlarla aylardır hiç sıkılmadım ama işte yaşıt değiller. Yine de tabi çok sevdiklerim ile görüşücem hatta grupça aylık bir kez görüşeceğiz. Ama onun harici hiç arkadaşım yok burda görüştüğüm gidip geldiğim. Bi iki tane var o da annemin orda evleri o yüzden çok uzak kalıyor anca telde görüşüyoruz arada. Böyle eve çağıracağım, beraber oturup sohbet edeceğim ve çağırıp gezebileceğim hiç arkadsşım yok. Ne yapacağım. Çok sıkılıyorum ve moralim çok bozuluyor. Aslında çok sıcakkanlı ve herkes tarafından hemen sevilen sohbet eden birisiyim. Bi yandan aslında çok kolay arkadaş edilebilecek biriyim ama bazen kendim uzak kalmak istiyorum bazen de arkadsşım yok diye üzülüyorum. Değişik bi durum içindeyim.. Ben bile kendimi anlamıyorum bazen. Şimdi geceye kadar tek başıma plan kurdum ama yine de sıkılıyorum.. Hayat hep böyle geçmez ki.. İş arıyorum. Hiç çalışmadım daha önce.. İş bulursam bana çok iyi gelecek. Orda arkadaş bulurum inşallah.. Ama şuan için ne yapacağım? Neden yaşıt arkadaşım yok komşum yok :KK43:(

Aman boşver fazla arkadasa gerek yok böyle iyi işte arada görüşmek, fazla gidip gelincede bunalıyor insan..:işsiz:

Ben de neredeyse 24 saat KK'da takılıyorum,işsizlikten.Arkadaş var ama can sıkıntısı oluyorlar sadece.Dostlarım uzaktalar,her istediğimizde arayıp sohbet ediyoruz.
En Büyük KK

benimde yok arkadaşım.buraya takılıyorum.aksam gelince eşime konuşup rahatliyorum.maksat konuşmuş olmak işte.
zaten artik insanlarla samimiyet kurmak ve konusmak içimden gelmiyor.sonra nerden ne duyacağın belli olmuyor.yanlizliktan keyif almayi öğrendiğim zamandan beri insanlar arasında başım ağrıyor.
çok mu abarttmisim suan farkettimde.
yok yok iyi böyle:deli:

İyi tarafından bak sende kendine plan yap arkadaş olmak zorun da mı ? Sinema ya git mesela öncesinde bir de yemek ya dakahve iç oh miss

Evde kaldığınız için şu an bir sosyal hayatınızın olmaması çok normal. İş arıyormuşsunuz, girince iş arkadaşlıklarınız olur kafanız dağılır çok iyi olur. Tabii herkes akranı birilerine ihtiyaç duyuyor arkadaşlık etmek için, eşinizin evli arkadaşlarının eşleriyle iletişim kurmayı denediniz mi hiç? Kadınların kurslar dışında gidip sosyalleştiği kahve gibi yerler yok maalesef :KK43: Daha çok gençlerin bulunacağı tipte kurslara gitmeyi düşündünüz mü? Pilates ve zumba gibi, vücudunuza da iyi gelir.

Moralim bozuk..
Eşimin bugün izin günü akşam 7 de maç var onu izlemeye gitti. Normalde izleyip geliyordu. Bi arkadaş edindi kahvede maç günü saat 7 de gidip gece bir de geliyor. Ben de evde tek başıma kalıyorum. Anneme veya annene git dedi istemedim. Zaten annem baya uzak yani benim evime ilçe olarak. Annesinin de planı varmış aradım ama.. Komşu derseniz burası hep müstakil evler pek komşuluk yok. Üst kat komşusu hiç evde olmuyor ki bizi çağırdıları gün evde yoklardı. Kursa gidiyorum ama o da bu salı bitiyor. Teyzeler çok tatlı çok iyiler onlarla aylardır hiç sıkılmadım ama işte yaşıt değiller. Yine de tabi çok sevdiklerim ile görüşücem hatta grupça aylık bir kez görüşeceğiz. Ama onun harici hiç arkadaşım yok burda görüştüğüm gidip geldiğim. Bi iki tane var o da annemin orda evleri o yüzden çok uzak kalıyor anca telde görüşüyoruz arada. Böyle eve çağıracağım, beraber oturup sohbet edeceğim ve çağırıp gezebileceğim hiç arkadsşım yok. Ne yapacağım. Çok sıkılıyorum ve moralim çok bozuluyor. Aslında çok sıcakkanlı ve herkes tarafından hemen sevilen sohbet eden birisiyim. Bi yandan aslında çok kolay arkadaş edilebilecek biriyim ama bazen kendim uzak kalmak istiyorum bazen de arkadsşım yok diye üzülüyorum. Değişik bi durum içindeyim.. Ben bile kendimi anlamıyorum bazen. Şimdi geceye kadar tek başıma plan kurdum ama yine de sıkılıyorum.. Hayat hep böyle geçmez ki.. İş arıyorum. Hiç çalışmadım daha önce.. İş bulursam bana çok iyi gelecek. Orda arkadaş bulurum inşallah.. Ama şuan için ne yapacağım? Neden yaşıt arkadaşım yok komşum yok :KK43:(
Kiz arkadas buldunmu :) bende ayni durumdayim cok can skci ustelik ayni sehirdeyz :)

Moralim bozuk..
Benim de yok. Ama dert etmiyorum. Boş ver bu zamanda zor.
İş bul. İş arkadaşın olur en azından. Öğle yemeğinde biraz iş dedikodusu yapmak bile yetiyor bana :KK70:
Ayrıca eşinin seni bu şekilde yalnız bırakması çok yanlış bence.

Benim de hic arkadasim yok ayy ayni senin gibiyim ben de valla bazen iyiki de yok diyorum bazende benim niye hic arkadasim yok yea diyorum sanirim sorun bizde:işsiz:

Kızlar neden arkadasınız yok acaba sızde sogukmusunuz ınsanlara karsı
Kızımın okulunda bı velı var okul bıtıcek hala kımseyle konuştuğunu gormedım hep suratı asık bı ıkı selam verdım ama tepkısızdı bende sımdı gormemezlıkten gelıyorum

Kızımın okulunda bı velı var okul bıtıcek hala kımseyle konuştuğunu gormedım hep suratı asık bı ıkı selam verdım ama tepkısızdı bende sımdı gormemezlıkten gelıyorum
Yok ben asırı konuşkan sıcakkanlı yardım sever birsjylum dost canlisiyim, yakın arkadaslarimla kustum bi daha barışmamak uzere fazla arkadaşım yoktü zaten olanların da hep işlero cikiyo

Aksine cok sicakkanliyimdir ama ortam yok cevremdeki insanlar selam bile vermio ben almanyada dogdum buyudum ama yaklasik iki senedir evliyim ve izmirdeyim ama yok oste napalm

X