Hiç geçmiyor yaşadıklarım

Çok üzüldum sizin icin gecmis olsun. Bol bol dua edin. Allah'a sığınarak unutmaya çalışın eski günleri.

İkinci evliliğini yapanlar acaba eşleri eski eşiyle ilgili şeyler söylermi benimle bi kavga etse hemen ilk eşimi söylerdi yok İşte eşin seni s.... S.... Bıraktı ben seni aldım ne kadar ağır ve iğrenç şeyler söylerdi bana
Benim de 2. Evliliğim eşim hiç evlenmemiş biri üstelik baştan anlattım boşandığımı kabul etti sevgili olmadan tek bir kere konuşuldu konu ve bitti öle bişey demez diyemez boşandığımı unutmuş bile olabilir öle davranıyor Çünkü bana ! Sanki kendi benden önce hiç bi kadınla birlikte olmadı mı imza attık diye kimseden aşağı değiliz eşim bana öle bi cümle kullansa Allah biliyor ya kan çıkar

Evliliği sevgililikten ayıranlar imza ve aynı evde yaşamak. Hi bir de cinsellik. Yani ikinci evliligimdi,bu ikıydı bu da olmadı gibi dusunmeyin. Sevgilinizden ayrıldınız bitti. Elbette o kadar kolay olmaz belki ama imzaniz olmasa arada sadece sevgili olsanız atlatması daha kolay olurdu, demem o ki sırf imza vardı diye ah bu da olmadı diye nolur üzmeyin kendinizi. Pis bir hayal dünyası varmış , herkesle yakistirmak ne demek. Olmadıysa olmadı, bosverin kurtuldunuz. Size söyledikleri aklınıza gelince ağlamak yerine, kufredin ona içinizden. Sizin akitacaginiz bir damla gozyasini haketmiyormus. Mutluluğun insana ne zaman geleceği belli olmaz, karamsarlık sezdim sizde sanki. Böyle yapmayin, hayatın ne getireceği belli olmaz. Her şey gönlünüzce olsun.

Eski konularımı bilenler vardır ikinci eviliğimde bitti çok kötü şeyler yaşattı bana aklıma geldikçe hep ağlarım.hakaretler iftiralar ablamın oğluyla bile ilişkin mi var demişti bana çok ağlamıştım öyle deyince nasıl dayanmıştım ben söylediklerine
Adi serefsizmis demek ki. Iyi yapmissiniz ayrilmakla. Olum acisi bile geciyor. Bu aci ne ki. Zaman ve sabir herseyin ilacidir.

Bazen yaşadıklarına değil, yaşayamadıklarına üzülür insan..

Seninkide öyle bişi eminim..

Dilerim bundan sonra dibine kadar mutluluğu tadarsın..

Nekadar iğrenç bi adammış böyle bi karektersizden kurtulduğun için şükret canm.her karanlığın aydınlıgıda vardır demişler bigün bizimle mutlugunu paylaştığın günlerde gelir inşallah.

Bundan sonra herşey gönlünüzce olsun. Unutun. Bitmiş, gitmiş şeyleri hatırladıkça daha çok canınız yanar

Benim de 2. Evliliğim eşim hiç evlenmemiş biri üstelik baştan anlattım boşandığımı kabul etti sevgili olmadan tek bir kere konuşuldu konu ve bitti öle bişey demez diyemez boşandığımı unutmuş bile olabilir öle davranıyor Çünkü bana ! Sanki kendi benden önce hiç bi kadınla birlikte olmadı mı imza attık diye kimseden aşağı değiliz eşim bana öle bi cümle kullansa Allah biliyor ya kan çıkar
anladım birde benim eşimin de ikinci evliliği hatta ilk eşinden bi kızı var ama benimle kavga edince hemen ilk eşimi söylerdi ama neler neler söylerdi çok canımı yaktı benim hep düşünürdüm acaba herkes öyle mi eşine yapmaz ýa kimse öyle

Nekadar iğrenç bi adammış böyle bi karektersizden kurtulduğun için şükret canm.her karanlığın aydınlıgıda vardır demişler bigün bizimle mutlugunu paylaştığın günlerde gelir inşallah.
İnş.cnm ama büyük konuşmayımda bi daha asla evlilik düşünmüyorum hiç mutlu olamadımki bi daha olayım

anladım birde benim eşimin de ikinci evliliği hatta ilk eşinden bi kızı var ama benimle kavga edince hemen ilk eşimi söylerdi ama neler neler söylerdi çok canımı yaktı benim hep düşünürdüm acaba herkes öyle mi eşine yapmaz ýa kimse öyle
Valla bazen burda ki kadınların sabrına hayranım ya sizler çok sabırlısınız ya ben çok sabırsız ben hep hırçın burnu dik inatçı herşeyi kendim yaparım tarzında büyüdüğüm için acımam gözüm görmez basar giderim ki eşim de bunu çok iyi bilir diğerini 1 haftada boşadım anlattım herşeyi bilir o yüzden ses etmez sever beni en önemlisi saygı duyar

X