Hiç geçmiyor yaşadıklarım

sonnssss

Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2016
390
85
Eski konularımı bilenler vardır ikinci eviliğimde bitti çok kötü şeyler yaşattı bana aklıma geldikçe hep ağlarım.hakaretler iftiralar ablamın oğluyla bile ilişkin mi var demişti bana çok ağlamıştım öyle deyince nasıl dayanmıştım ben söylediklerine

Serenad5

Canım oğlum..
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2016
3.897
7.083
Eski konularımı bilenler vardır ikinci eviliğimde bitti çok kötü şeyler yaşattı bana aklıma geldikçe hep ağlarım.hakaretler iftiralar ablamın oğluyla bile ilişkin mi var demişti bana çok ağlamıştım öyle deyince nasıl dayanmıştım ben söylediklerine
Bundan sonra her şey gönlünce olsun..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-10-2021

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 133 gün kaldı.

Şu anda bebeğiniz minyatür bir bebek gibi görünüyor. Bebeğinizin yüzü, kapalı gözleri, burun delikleri ve şekillenmiş ağzıyla çok huzurlu görülüyor. Bebeğinizi ultrasonda baş parmağının veya parmaklarının ağzına kaydığını ve emme pratiği yaptığını görebilirsiniz. Eğer emzirmeyi planlıyorsanız bu konuda eğitim veren kurum veya organizasyonlara katılabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sonnssss

Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2016
390
85
Herkesle iftira atardı bana bir gün düğüne gitmiştik onların akrabalarının düğünüydü bi adam selam verdi ona vay efendim eve geldik bana aynen böyle diyor adamı tanımıyorum tabi bakıştınız adamla bana selam verdi daha neler neler kimler eniştelerimle bile tabi diyor baldız baldan tatlıdır gidersin oraya öper seni eniştem sarılır sana

Hayatinanlamisensin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2016
5.920
6.748
Konularini simdi hatirladim cok kiskancti.cok sukur kurtulmussun.hatirlayip aglasan uzulsen ne degisecek.onune bak geriye degil seni mutlu edecek aktiviteler isler yap.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 600 gün geçti.

filmdelisi

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Mart 2015
20.833
61.004
33
Bitirmiş, kurtulmuşsunuz.
Zamanında da yeterince üzülmüşsünüzdür.
Bugününüzü heba etmenin bir anlamı yok.
Yaşadıklarınıza üzüleceğinize, öyle bir adamı defetmenin mutluluğunu yaşayın.

Hayatinanlamisensin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2016
5.920
6.748
Neyle mesgulsun simdi neler yapiyorsun ailenle miberabersin esi bosanmaya nasil ikna oldu

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 600 gün geçti.

nempol

Aktif Üye
Pro Üye
26 Kasım 2014
3.211
4.130
Ama

Yaşadıklarım o kadar ağrıdıkı çok çöktümki ben böyle bi evlilik düşünmemiştim
Hayatta her şey beklediğimiz gibi olmuyor maalesef , yolunda gitmeyen şeyler olabiliyor. Önemli olan hatanın neresinden dönsek kardır.