Hic konustunuzmu o geceden...

Konuyu ben açmam:1closedeyes:...O açarsa düşünürüz:1closedeyes::icecream:jeyyar:eek: tatlicadiarzu

Kişiden kişiye değişir be güzelim..:teselli:
Şimdi tam hatırlamıyorum ama bizde konuyu ben açmış olabilirim...sengözlerimebaksanab

Bizde konuşmuştuk nişanlıydık konuştuğumuz vakit. İyiki de konuşmuşuz bence bazı şeyleri önceden konuşmanın faydası olduğunu düşünüyorum.a.s

bencede konusulmali! ben evlenecegim insanin ilk gece hakkinda dusuncelerini bilmek isterim, hem konusmak, birazda olsa nisanlilari/sevgilileri yakinlastiracagini dusunuyorum

acizane benim dusuncem:KK70:

evet canım konuştuk ben korktugumu söyledim o da benim kadar tedirgin oldugunu söyledi ikimizinde ilk tecrubesi oldugu için
bu bizi rahatlattı BENCE KONUŞULMALI

Konusmani Gerektiricek Bisey Varsa Konusmali Bence Mesela Bebek Istenmiyorsa Korunmaliyiz Falan Seklinde.ama Bebek Isteniyorsa Bence Konusmaya Gerek Yok Oluruna Birakilmali Yani Bence öyle.

biz konuşmuştuk.Zaten çıkarkende nişanlıykende öyle birbirinden çekinen bir çift değildik.Konuşurken herşey çok rahat çok güzel olacak gibi gelmişti fakat hiçte öyle olmadıı.. :bbo:

Biz konuşuyoruz ilk ilişkimiz başladığından beri, bence konuşulmalı da, eğer bir ömrü paylaşmayı düşünüyorsak, böyle bir şeyi paylaşmaktan neden çekinelim ki....

Bizde konuşmuştuk. Yani ne yaparız, ne ederiz diye meraktan değil, şu zamanda herkes ne yaşayacağını biliyor zaten. Biz birbirimizin olacağımız günün heyecanını birlikte paylaştık sadece. Birbirimizin ruhlarına sahiptik, bedenlerine de sahip olduk..

bizde konuşuyorduk çünkü ben korkuyodum konuda bizden önce bütünb arkadaşları tek tek evlendi haliyle düğünlerine falan gittik bizde evlenince diye başlar bu konular ayrıca ne yapacağını konuşmuyosun sadece nasıl davranacağını özellikle erkekler kısları rahatlkatıcı konuşurlar çünkü ben çok korkuyodum eşim sağaolsun konuşmalarıyla rahatlatıyodu

bence konuşarak büyüyü bozarsın. bırak herşey doğal akışında gelişsin ( 10 yıllık evli:))

benim 4 yıllık ilişkim var.çok seviyorum.konuşmaya sürtünme olduktan sonra başladık.ne yapıcaz diye değil de yaptıktan sonra konuştuk.ilşkiyle ilgili konuşmak önemli bence

biz konuşmuştuk.Zaten çıkarkende nişanlıykende öyle birbirinden çekinen bir çift değildik.Konuşurken herşey çok rahat çok güzel olacak gibi gelmişti fakat hiçte öyle olmadıı.. :bbo:

Ah canim hicte oyle olmadi diyorsun!!!:1no2: ne diyeyim bilmiyorum ki uzuldum yinedebenneyaptımki

çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk konuştuk o başlattı

Hemen icraata geçtik :roflol: dermişim :eek: Çok uzun zaman oldu hatırlayamıyorum ki :sm_confused:

eee tabi zaman zaman konuşuyoruz onun duygularını ve düşüncelerini merak ediyorum :asigim:

elbetteki konuştukça stres azlamıyo fakat bunlar güzel anlar konuşulması bile insana ayrı bir heyecan veriyo:eek:

üstelik düğünden sonraya konuşmaya ne hacet yaşarız olur biter :icecream:

laf yok icraat olacak sengözlerimebaksanab
o gün bi gelsin jeyyar :roflol:

Konuyu açan ben olmam, oda açarsa ben utanırım yaa:eek:konuşamam zaten. (ucundan accık konuşulabilir):asigim: ay nebiliyim ya o gün gelsinde bi düşünürüz, hayatı akışına bırakırım bena.s

konuşmak sizi rahatlatacaktır buna eminim...
biz de konuşmuştuk...
ama yine de aklınız da olsun...
teorik ve pratik çoookkk başka şeylermiş...
herkes tabiki bişeyler bilir...
ama...
işte o ama eşinizin şefkatine kalmış...
ve bir daha ama...
seven adam zaten o şefkati gösteriyor...
korkmayın ve gözünüzde büyütmyin canlarım...

X