Hic konustunuzmu o geceden...

biz konuşmuştuk
bence evlenmeyi düşünen herkes konuşmalı
o tür konulardan kaçtıkça gözünde
büyüyor insanın
konuşun rahatlayın arkadaşlar

hatta sonrasında ne kadar uzun zaman
geçsede konu yine açılıyor
gülüşmelerle hatırlıyorsunuz
ilk gecenizi, vay be... diyerek
komik geliyor insana...

Insallah oyle olur asina cim gulup geceriz......................

Bunda utanılacak bir şey yokki..
o insanla hayatını ömrünü geçireceksin..
Biz de konuşmuştuk,eşim flört ettiğimiz dönemde açmıştı konuyu bana ve cinsellik hakkında ne düşünüyorsun demişti.
Daha küçücüktüm 18 yaşındaydım.18 yaşındaki bir kız ne düşünüyorsa onu demiştim bana katıla katıla gülmüştü.
Hala bana o lafımdan dolayı takılır,ürkek karım der..Ama sanırım erkek açsa kız biraz daha rahatlıyor bu tarz konuşmalarda..

bende nişanlıyım ama konuşamıyoruz,ikimizde utanıyoruz,o gece ve sonrası hep bizim zaten bol bol konuşuruz,hemde herşy ilk gün olcek değilya ,zamanı gelince konuşmak daha güzel olur bence ,hemde daha heyecanlı oluyor..

bende sevgilimle ayrılmadan önce konuşmuştum, ama kim başlattı hatırlamıorum:))kendisi çok anlayışlı birisiydi saolsun,tekrar barışırsak şanslıyım bu konuda:))kızlar dua edin banada barışalım tekrar:)

bizde konustuk:eek:
istedigimizdede konusuyoruz..ben onun oda benim fikirlerimi merak ettigi icin..biz espiriyle baslamistik bu ise..sonradan konu ciddilesti ve paylastik fikirlerimizi düsüncelerimizi...cok rahatlatti beni sahsen,cünkü en azindan "acaba nasil olcak,böyle yapsam olurmu,direk uyurmuyuz" gibi sorular kalmadi kafamda..süprizzzzz allah herkezin gönlüne göre versin arkadaslar:1hug:

X