Hic konustunuzmu o geceden...

Askisi

Kizimiz ile cekirdek aile
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2007
1.684
4
Merhaba kizlarrrrrrrr, evleneceginiz kisiyle hic ilk gece ile ilgili konustunuzmu? Konustuysaniz ilk once kim baslatti?
En azindan konusmasi sizi rahatlattimi...:eek: yoksa karisik mi..kafamçokkarıştı

evet konuştuk yani kim başlattı hatırlamıyorum ama iyikide konuşmuşuz çok rahatlamıştım çünkü.bence evliliğe yakın günlerde bu tip konuları konuşmak gerek sonuçta birbirinizi daha iyi tanımlamak ve rahatlamak açısından önemli..

Evlendiğimiz gün nasıl olsa ikimiz içinde uzun olucak..Başbaşa olucazzz:asigim: o gün gereken herşeyi döker konuşuruzzzlaelaelaelaelae

Önceden konuşulmasına aslında karşıyımmmm:mymeka: nasıl olsa uzun yıllar sizin... Hem illa ilk gece olması da şart değil..günler torbaya girmedi yaaaa:1closedeyes:

kimin başlattığını hatırlamıyorum ama konuştuk gerektiği yerde konuşuyoruzda gayet doğal şurda düğünümüze az bi zaman kaldı ayrıca konuşmak rahatlatıyor

ne konuşulur ki? anlamadım
evleneli 7 yıl oldu, belki ondan mı hatırlamıyorum acaba
bence gözler konuşmalı

bence konuşulması lazım.. en azından biraz rahatlar her iki taraf da.. çünkü etraftan öyle şeyler söyleniyor ki insan kendini kurbanlık koyun gibi hissediyor...benim de kısa bi süre sonra düğünüm var henüz konuşmadık ama yakın bi zamanda konuşuruz herhalde..erkekler daha rahat konuşabiliyorlar bu konuları nişanlımın konuyu açmasını bekliyorum...:eek:

evet erkekler daha rahat konuyu nisanlim acmisti zaten...insan gercekten rahatliyor yani etraftakiler birsey deyince korkuyorum ama onun dediklerini dusununce rahatliyorum biraz da olsa..

Bizim düğünümüze 6 ay var..Ama hiç konuşmadık..Ya daha çok olduğu için konusu açılmadı yada bilmiyorum..ama açılmasında zaten..bence hiç gerek yok :1closedeyes: Şöyle yaparız böle yaparız demekle neden rahatlıyayımki..sonuçta neler olacağını ondan duymama gerek yok bende biliyorum :roflol: :roflol: :asigim:

Tamamen iki kişi arasında oaln bişey bu , ben konuşuyorum ve konuşulmasından yanayım:kahve:

Bizde konuştuk. Sonuçta birbirimize daha yakın hissediyoruz kendimizi öyle. Ben ilk gece korkarsam ne yaparsın diye sormuştum. Aşkım da ikinci gece olur demişti. :roflol:

ewt bazen bizde konusuyoruz, ilk geceleri sewmem ikinci geceleri sewerim demişti bana askım :roflol: bazen de dalga gecer benle canını yapcam senın der gulerız :eek:

bende hatırlamıyorum ama konusmustuk sanırım.ki muhtemelen o baslatmıstır konuyu.ben pek konusmam bu konularda

Konuşmuştuk.
Daha doğrusu o konuşmuştu ben dinlemiştim.
Daha da doğrusu o konuşmaya çalışmıştı bende. Utancımdan hiçbirşey anlamamıştım.

evet bizde konuştuk o başlatmıştı:eek:ama gerçekten insan bilgi sahibi oluyo helede hiç yaşamamışsa böle şeyleri:asigim:

bihter hastayım sana güzelim ilkönce bunu belirteyima.s.

biz konuşmuştuk hem de çooookkkk önce şakkıdı bence konuşulması çok daha faydalı..bilgi sahibi olmak adına a.s tabi şunu böyle bunu böyle diye değil..daha farklı oluyo o konuşmanın başlangıcı ..

örnek :

- aşkım korkmuyosun dimi (erkek der)
- korkmam gerekir mi sevgilim (hatun)
- yoooojeyyar siz anlayına.s.

konuşulmalı derim..a.s

Bu konuyu konuşmak daha iyi olur kanaatindeyim.
Ayrıntıya girmek şart değil,ama evlilik düşündüğünüz kişiyle bu konulara girmekten çekinmeyin.
Benim bu cevabımdan anladığınız üzere biz konuşmuştuk. Hatta o dönem nişanlı bile değildik.

bihter hastayım sana güzelim ilkönce bunu belirteyim

biz konuşmuştuk hem de çooookkkk önce şakkıdı bence konuşulması çok daha faydalı..bilgi sahibi olmak adına tabi şunu böyle bunu böyle diye değil..daha farklı oluyo o konuşmanın başlangıcı ..

örnek :

- aşkım korkmuyosun dimi (erkek der)
- korkmam gerekir mi sevgilim (hatun)
- yoooojeyyar siz anlayına.s.

konuşulmalı derim..a.s

Bu konuşmanın sonu pek açıcı olmayacak gibi geliyo bana amajeyyar

Erkek; Neden acısınki..kafamçokkarıştı

Kız; Daha ne olsunki:icecream:

Erkek; !?!?!?!tatlicadiarzutatlicadiarzujeyyar

Bu konuyu konuşmak daha iyi olur kanaatindeyim.
Ayrıntıya girmek şart değil,ama evlilik düşündüğünüz kişiyle bu konulara girmekten çekinmeyin.
Benim bu cevabımdan anladığınız üzere biz konuşmuştuk. Hatta o dönem nişanlı bile değildik.

Konuyu ben açmam:1closedeyes:...O açarsa düşünürüz:1closedeyes::icecream:jeyyar:eek: tatlicadiarzu

X