HİÇ KUllanılmamısve AZ Kullanılmıs AYAKKABI Satışım ÇOK Ucuza/satılmıştır..

şimdi kargo elime ulaştı...çok güzel.şık 2 ürün aldım ve teşekkür ederiz tatlım hediye içinde...sorunsuz güvenle alışveriş yapabileceğinizi iletmek isterim...

teşekkürler ve sevgiler

Ben tesekkur ederim bu kadar sorunsuz ve tatli bir alici oldugun icin gule gule kullan canimm

Fusya kapali kadife ayakkabi duruyormu acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kalibi nasil ben tam 37.5 38 im ama niye farklı farklı ayakkabı numaraların merak ettm cnm acaba küçük olurmuş die

Kalibi nasil ben tam 37.5 38 im ama niye farklı farklı ayakkabı numaraların merak ettm cnm acaba küçük olurmuş die

Canım benim ayağım 37 ve bana büyük geldi o sebeple hiç kullanamadım çok severek almıştım..yani sana büyük gelmez çünkü ayakkabının no.su 7.5 ama amerikan ölçüsü oymuş bizim için 38 e denk geliyormuş

Aslında su kopuşun isirdiklarida hoşuma gitti ama tam net gozukmuyo topuklar rica etsem bidaha cekermisin yakindan

Ayakkabıların büyük olanları komşuma ait benim ayağım 37 ama cok beğendiğim numarası kalmayan içine kalıp koydurabilceğim ayakkabılarıda alıyorum ya da nette kalıbı dar diye alıyorum büyük geliyo falan..bu fuşyayı bir amerikan siteden aldım 7 si yoktu ondan 7.5 u aldım ama büyük geldi o yüzden kullanılmadı

Aslında su kopuşun isirdiklarida hoşuma gitti ama tam net gozukmuyo topuklar rica etsem bidaha cekermisin yakindan

Hahah tabiki şimdi hemen çekerim..köpeğim o zamanlar bebekti ve aşırı yaramazdı ayakkabı siparişim geldiğinde çıkarıp ortada bırskmışım bizimki de diş kaşıma niyetine bir güzel yemiş topuklarını.. O ayakkabıda hiç kullanılmadı

Buyur canım topuk yakından böyle ayakkabıcı sanırım kaplayabilir

$image.jpg

Aynen baya kasimis:) yok bunda karasiz kaldim fusyalar iyi istiyorum ben yeni uyeyim ilk alisverisim birazcikta beni bilgilendirir sen sevinirim

Tatlım özel mesaj atamıyomusun mesaj sayın yetersiz sanırım? Ben hesap numaramı veriyorum parayı yatırıyosunuz yatırdığınız gün hangi kargo firmasıyla isterseniz size yolluyorum..buarada kıyafet ve takı başlıklarıma baktın mı? Çünkü 4ürün alana 1 ini hediye ediyorum yani 3ürün parası vermiş oluyosun :)

Evet baktim ama benim bedenime uygun hoşuma giden bise olmadi yine takip edicem ben seni ayakkabı çanta hastasiyim dolu ama görünce yine dayanamıyorum

Evet baktim ama benim bedenime uygun hoşuma giden bise olmadi yine takip edicem ben seni ayakkabı çanta hastasiyim dolu ama görünce yine dayanamıyorum

Tamam ben yarın sana özel mesaj olarak hesap no yollarım yada beni skype dan ekleyebilirsin

Son düzenleyen: Moderatör:
Canim skype yok ozelden atarsin hbr bekliyorum

ayakkabıların tam benim tarzım.... 35 numara olsalardı sanırım hepsini alırdım:KK43:

Son düzenleme:
Canim hbr bekliyorum senden ses cikmadi

X