HİÇ KUllanılmamısve AZ Kullanılmıs AYAKKABI Satışım ÇOK Ucuza/satılmıştır..

Canim selam bu ikisi duruyor mu? $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397409531.934728.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397409564.540842.jpg

Evet tatlım duruyor

Harika:) yalniz yarin sabah odemeni gondersem olur mu hafta sonu eft yapamiyorum da
Finansbanktan gonderecegim bana iban ve ad soyad yazar misin ozelden?sabah erkenden yapayim odemeyi kabul edersen
Bir de kargo ucretini de eklesem uzerine de sen odemeli olsa uyar mi sana?isyerimde odemeli kargo buyuk bir dert de

Markası Zara birkaçkez giyildi No:38 ama ben 37 olarak tabanlıkla giydim. Fiyat:25 tl

Bu ayakkabı duruyor mu? Duruyorsa bunu da alsam 3al 2öde ye girer mi?

38 ayakkabı varmış sen de , daha önce çekmemiş dikkatimi . Mat siyah ya kırmızı elbisenin altına olur diye düşündüm. Tabii sen sonradan o bahsettiğin ten rengi stilettoları satmaya karar vermezsen. Aklında olsun satmaya karar verirsen ve 38 ise görmek isterim. :) Bu durumda yeni hesap no ile birlikte bakiyemi de yazıver. :)

Canim gunaydin
Hesap no gonderebilecek misin canim kargo dahil bakiyeyi de yazarsan hemen goderecegim canim

45 yerine 30 ödüyosun hayatım haftasonu kampanyasıyla 1 i bedavaya geldiği için..

Tamam tatlim kargoyu da 10koyalim uzerine eksik gelirse sen gonderirken bana haber verirsin ilaveyi yapariz canim ben pek bilmiyorum kargo ucretlerini cunku

Bugün kargom ulaştı elime aynı resimdeki gibi çok güzel ve tertemiz çoook teşekkür ederim. Hediyen için de ayrıca teşekkür ederim o da çok güzelmiş , zevkli ve incesin vesselam :)

Bugün kargom ulaştı elime aynı resimdeki gibi çok güzel ve tertemiz çoook teşekkür ederim. Hediyen için de ayrıca teşekkür ederim o da çok güzelmiş , zevkli ve incesin vesselam :)

Rica ederim canım çok sevindim beğenmene..ben teşekkür ederim güzel alışveriş için

Eveettt kalanları BİTİRiYORUZ hanımlarr bakmadan geçmeyinnnn. Benim zararına sattıklarım sizin karınız olsun :KK53::KK52::KK52:

X