Hisler... Böyle seyler yasayan var mı?

Kaderi benzemesin, Allah korusun" dedim, birkaç gün sonra kızı vefat etti aniden ve ben çok korktum Hatta, ben hissettim diye mi oldu diye günlerce ağladım

İki hissinizle bir insanin ölümüne neden olabileceğinize inanıyorsanız çıkın kayıpları bulun madem. Daha geçen konu açıldı bir koyda kayıp çocuk olayı var. Onu hissedin madem

Bu durum bende de var. Örneğin bir kitapta ilgimi çeken bir kelime olur. Diğer kitabı açtığımda aynı kelimenin anlamını görürüm. Geçen akşam evdeki saate bakıp eşime "evimiz bembeyaz ama saati amma şatafatlı almışız, kırılsa da yenisini alsak" dedim, saat pıt diye düşüverdi yere. :) artık kaçıncı his bilmiyorum ama böyle bir durum var. Eşim korkmaya başladı benden

evrenin bir enerjisi var kim bilir bizim bilmediğimiz açıklanamaz neler oluyor,sizin yüzünüzden değil ama enerjiniz yüksektir belki olanları hissediyorsunuzdur,taşların enerjileriyle alakalı bişeyler okumuştum çok eskiden bilimsel bazı açıklamalar vardı ve çok ikna ediciydi,henüz bunları öğrenmek için çok ilkel bir dönemdeyiz,erken doğmuşuz,ben burçlara,fala,buyuye fln inanmam ama bu enerji olayına çok inanıyorum,benimde yasadığım olağan dışı çok şey oldu ve duyuyorumki çoğu insana oluyor,ben anlatmıyorum ama herkes buna benzer şeyler yaşıyorsa vardır muhakkak bir açıklaması.

Enerji mi sinerji bilmem ama benimde aklıma gelen başıma gelir hep.
Takılmayın boşverin birini düşünmeyle öldürecek gücünüz olamaz,bu durumu düşünürseniz yıpratıcı olur ve ağır psikolojik sorunlara yol açabilir.

Benim de hep böyle yıllardır. Daha neler neler var da işte değişik

Ben sıklıkla yaşıyorum.
1 dk önce söylediğim şey gerçekleşir, meraklı sorularım cevap bulur, öylesine baktığım insan takılır düşer, rüyamda görürüm haber alırım ya ne gördüysem çıkar vs vs.
Enerji ya da sezgi olduğunu düşünüyorum.

Yıllardır alıştım ben hep ama yakın zamanda bunlar hep üst üste geldi
6.his mi bilemiyorum bazen bana da oluyor birini düşünüyorum hopp ertesi gün beni arıyor ama sizinkinden korktum komşunuzun kızının ölmesi falan kime sormak lazım acaba enerji mi 6.his mi tesadüf mü

6.his mi bilemiyorum bazen bana da oluyor birini düşünüyorum hopp ertesi gün beni arıyor ama sizinkinden korktum komşunuzun kızının ölmesi falan kime sormak lazım acaba enerji mi 6.his mi tesadüf mü
Valla ben de en çok bunu merak ediyorum ama ermişsin falan diye ti ye alanlar olunca uzatmak istemedim. Bu sadece 1 olaydı, çok çok yaşıyorum böyle saçma, alaksız şeyler

Hep olumlu şeyler olur inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…