Hisler... Böyle seyler yasayan var mı?

Valla ben de en çok bunu merak ediyorum ama ermişsin falan diye ti ye alanlar olunca uzatmak istemedim. Bu sadece 1 olaydı, çok çok yaşıyorum böyle saçma, alaksız şeyler
Valla ermişlik değil de astrolojiye enerjiye ben çok inanıyorum detaylı bilgim yok ama mutlaka bir açıklaması vardır ben yıldızlara çok inanıyorum çekim gücüne falan

Sence ne zaman evleneceğim biz de faydalanalım demi
Ahh keşke böyle planlı olsa... Dedimya, evi süpürürken hoca aklıma gelir, tv izlerken haber denk gelir de komşuya benzetirim falan. Yani alakasız zamanlarda, bi an olan bi şey. Keşke yardımcı olabilseydim. Ben de bekarım, kendime faydam yok bu konuda

Araştıracam bakalım. Teşekkür ederim
Araştırın gerçekten merak ediyorum bana da arada oluyor demek ki yıldızım çok yüksek değil ama sizin oldukça yüksek annem bu durumdan dolayı panik atak yaşadı çok korkuyorum dedi ilaç falan kullandı zor teselli ettim anne senin hissetmenle olsaydı her şey ohoo neler istedik olmadı hani bak dedim

Ben de aklıma kötü bi şey gelince, zorla iyi düşünmeye, direkt dua etmeye çalışıyorum gerçekleşmesin diye. Ben deyince olmayacak elbette ama aklıma gelince de çoğunlukla çıkıyor işte Zaten panik, heyecanlı biriyim. İnş panik atak, kaygılı kişilik falan olmam. Anneniz de daha iyi hisseder umarım

Şimdi iyi de bi dönem çok korku yaşadı bir bilgi sahibi olursanız bu konu ile ilgili burada paylaşın olur mu

Abla iyi ki komşum falan değilsin

Yarın gel kâhin olarak işe başla abla

Bunun bilimsel olarak bir açıklaması vardır ama eğitimini almış uzman birisinin anlatması gerekir, sizin yaşadıklarınız her insanda olan ama herkesin farkında olmadığı bir durum, geçen gün ufolarla alakalı bir topikte yazmıştım her canlının hatta gezegenlerin dahi bir manyetik alanı ve frekans aralığı var, dolasıyla aslında her canlı bu manyetik alanları ve frekans aralıkları sebebiyle farkında olmasa dahi birbiriyle bağlantılı.
Bir düşünceye yoğunlaştığınızda vücudunuzdaki manyetik alan ve gönderdiğiniz frekans en tepe noktaya çıkıyordur diye düşünüyorum böylece aklınızdan geçen insandan haber alıyorsunuz veya benzetme yaptığınız kişilerle alakalı benzer haberler duyuyorsunuzdur.

Araştırmam ve danışmam daha doğru, haklısınız.
Bu ara çok denk geldim enerji, frekans ama onu da öğrenmem lazım sanırım. Çok teşekkür ederim

medyum ol,parayı kırarsın:)
şaka bi yana benim de hislerim çok kuvetlidir,çok normal o yüzden ,bazı insanlarda var bu özellik.
ağzını hayra aç diyeceksin böylelerine:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…