Hislerini anlayamamak..

Yani kaç yaşında adam aslında salak değilse anlar beni zaten. ama dediğiniz gibi takılırım der olabilir.. of çok mutsuz oldumm
Sen mesafeli ol kesinlikle bence. Eğer ciddi birşeyler düşünüyorsa elbette sana belli edecektir. Ama böyle elimi atam kolumu atam bi yanak atam tarzı pek hoş gelmedi 🤣

Olmaz inşallah.
Ama ilgisi olsa neden beklesin ki?
O da doğru sonuçta ikimizde bekarız (onu da öyle biliyorum sevgilisi falan yok biliyorum) yaşlarımız belli benim hislerim net o da hissetse açılırdı yada ne bilim bişey yapardı

O da doğru sonuçta ikimizde bekarız (onu da öyle biliyorum sevgilisi falan yok biliyorum) yaşlarımız belli benim hislerim net o da hissetse açılırdı yada ne bilim bişey yapardı
Bir de bu kahvaltıydı,çikolataydı alıştırmışsın nasıl kesersin bilemem de yarın büyük dedikodu patlar,ben sana söyleyeyim.
Yaşın da küçük değil nasıl bu kadar çocukça davrandın hayret!

Bir de bu kahvaltıydı,çikolataydı alıştırmışsın nasıl kesersin bilemem de yarın büyük dedikodu patlar,ben sana söyleyeyim.
Yaşın da küçük değil nasıl bu kadar çocukça davrandın hayret!
ya siz yazınca böyle kendimden utandım :110:haklsınız

Eğer ilgisi olsaydı çok önceden açılırdı bence.
Yarın öbür gün adamın nişanlısına kahvaltı servisi yapmak zorunda kalmayın.
Bu göreviniz dışındaki anlamsız işler böyle giderse zorunluluk haline gelecek.
Bak bu ıyı bır bakıs acısı. Sız yonetıcınızı asıste edıyorsunuz acık büfecisi değilsiniz. Bence sırketın caycısı gormelı bu ıslerını sız degıl. Sız planlama programlama ve yurutme ıslerınden sorumlusunuz. Cocugunun pesınde yemek tabagıyla kosan anne degılsınız onun ıcın herkes statüsünü bilmeli. Bilmiyorsa da bildirilmeli. Direkt kesin bunları. Sebep sorarsa da o gün omzuma elinizi attıgınız ıcın rahatsız oldum, alakam yanlıs anlasılmıs mı dıye kendımı sorguluyorum diye keskin bir dönüş yapabilirsiniz. Ha baktınız ki adam hala sizinle ilgilenmeye devam edıyor o zaman farklı bır boyuta evrılır bu konu.
Hoslandıgını belırtmenın bınbır yolu varken neden temas? Ben kıllandım acık soyleyeyım.

X