Hızlı adet söktürücü acil

sdktm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2010
2.223
611
merhaba arkadaşlar yakın bir arkadaşım adına yazıyorum benden rica etti yeni üyelikle uğraşmamak için
Adet söktürücü neler var?

Şunları okudum doğru mudur?
  • Civan perçemi
  • Dereotu.
  • Kereviz.
  • Havuç
  • Maydanoz.
  • Soğan.
  • Rezene Tohumu.
  • Kantaron.
  • Papatya Çayı ve Biberiye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarlusal alsın eczaneden bende de gecikme oldu aynı arkadasinin durumundaydım ama tarlusal söktü adetini be civan perçemini öneriyorum

Ya hamileyse bebeğe zarar vermesin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ya hamileyse bebeğe zarar vermesin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ya hamileyse ihtimali için ilaç istiyor şimdi olmasa sonu kürtaj olacak tabi hamilelik düşük bir ihtimal birleşme olmamış hatta yazdım yukarıda vajina üstüne bile boşalma olmamış
(kusura bakmayın çok açık yazıyorum )

Tarlusal alsın eczaneden bende de gecikme oldu aynı arkadasinin durumundaydım ama tarlusal söktü adetini be civan perçemini öneriyorum

az önce bir yerde okuduk illa doktor yazmalıymış bu tür ilaçları doğru mu acaba yoksa eczaneden gidip alınabilinir mi hemen

az önce bir yerde okuduk illa doktor yazmalıymış bu tür ilaçları doğru mu acaba yoksa eczaneden gidip alınabilinir mi hemen

Eczaneye gidip direk tarlusal isteyince veriyorlar.Yazdırmaya gerek yok.Ben öyle alıyorum.Hatta bu ay yine geciktim alacağım yarın.

tarlusal/farlutal normalde reçete gerektiren ilaçlar ancak genellikle reçete istemiyor eczaneler. birleşme olmadıysa ve boşalma da yoksa hamilelik ihtimali çok düşüktür, arkadaşınızda zaten pko var ise yumurta döllenmesi için ek önlemler gerekir(tam hesaplama vs) gecikmesi yine hastalığından veya muhtemelen strestendir bence ilaç almadan beklemesi daha iyi olur sonuçta hormonel bir ilaç ve adeti getirmesi ilaç alımıyla beraber 10günü buluyor. ancak zaten pkoluysa normalde bunun için ilaç almıyor mu arkadaşınız?

tarlusal/farlutal normalde reçete gerektiren ilaçlar ancak genellikle reçete istemiyor eczaneler. birleşme olmadıysa ve boşalma da yoksa hamilelik ihtimali çok düşüktür, arkadaşınızda zaten pko var ise yumurta döllenmesi için ek önlemler gerekir(tam hesaplama vs) gecikmesi yine hastalığından veya muhtemelen strestendir bence ilaç almadan beklemesi daha iyi olur sonuçta hormonel bir ilaç ve adeti getirmesi ilaç alımıyla beraber 10günü buluyor. ancak zaten pkoluysa normalde bunun için ilaç almıyor mu arkadaşınız?

şöyle söyliyim boşalma anında geri çekilmiş o yüzden düşükte olsa ihtimal var
pco var ama adeti şaşmıyor
ve ilaç kullanmıyormuş
bir süre önce soğan kürü denemiş ama onu da düzenli kullanamayınca bırakmış

şöyle söyliyim boşalma anında geri çekilmiş o yüzden düşükte olsa ihtimal var
pco var ama adeti şaşmıyor
ve ilaç kullanmıyormuş
bir süre önce soğan kürü denemiş ama onu da düzenli kullanamayınca bırakmış

o halde içi rahat edecekse ilacı alsın stres malum gecikmenin baş nedenien fazla 10günde kesin adeti getiriyor zaten oldukça ucuz heryerde ulaşılabilir bir ilaç, reçete konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorsa büyük eczanelerden alabilir nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum gerçi ancak zaten pkolu olduğunu söylerse ilacı reçetesiz de verirler ama dediğim gibi hamilelik bu şartlarda bence ihtimal bile değil,

Son düzenleme:
o halde içi rahat edecekse ilacı alsın stres malum gecikmenin baş nedenien fazla 10günde kesin adeti getiriyor zaten oldukça ucuz heryerde ulaşılabilir bir ilaç, reçete konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorsa büyük eczanelerden alabilir nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum gerçi ancak zaten pkolu olduğunu söylerse ilacı reçetesiz de verirler ama dediğim gibi hamilelik bu şartlarda bence ihtimal bile değil,

haklısınız ben de öyle söylüyorum ama anlatamıyorum içinin rahat etmesini istiyor
çok teşekkürler cevap için

merhaba arkadaşlar yakın bir arkadaşım adına yazıyorum benden rica etti yeni üyelikle uğraşmamak için
derde gelince arkadaşımın adeti 4 gündür gecmiş
kendisi nişanlı nişanlısıyla ileri gitmeden bir şeyler yaşamış hani spermlerin vajinasına temas ihtimali çok düşükmüş
çok küçükte olsa hamile riski olduğundan şüpheleniyor
kendisinde pco var ve bu tür yakınlaşmayı ilk defa yaşadığı için korunma durumu olmamış
iki kez eczaneden test almış yapmış ikiside nefatif çıkmış

doktora gitmeden önce buraya danışmak istedik eczaneden alınabilecek bir ilaç falan var mıdır hamilelik riski olsa bile adet söktüren ya da bir bitki falan

bir bebek varsa diyelim.. tarlusal kullanınca gidecek diye bir şey yok canım

dupbaston , ama kist oluşmuşsa doktora gitmeli bence :KK14::KK14::KK14:

sırf bebek için değil ilaç alma isteği

Bu tip ilaclar kafaya gore kullanilmaz ama. Hormon ilaci nihayetinde. adet olup psikolojik olarak gebe olmadigini gorup rahatlamak istiyor anliyorum ama 4 gün kısa bir süre. Biz bu ilaci 2 ay 3 ay adet olamayanlara veriyoruz. 4 günlük gecikme icin degmez

Bu tip ilaclar kafaya gore kullanilmaz ama. Hormon ilaci nihayetinde. adet olup psikolojik olarak gebe olmadigini gorup rahatlamak istiyor anliyorum ama 4 gün kısa bir süre. Biz bu ilaci 2 ay 3 ay adet olamayanlara veriyoruz. 4 günlük gecikme icin degmez

sanırım bu konuda eğitimlisiniz
hazır testlerden iki kez yapmış ve negatif çıkmış
doktora gidip tekrar bir test yaptırmaya gerek var mıdır

Kuru soganı kaynatıp sabah ac karnına icsin maydonozda olur bende cok gec göruyorum 4 hafta görmemıstım sogan suyudan sonra bırdaha yasamadım gecıkmeyı

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sanırım bu konuda eğitimlisiniz
hazır testlerden iki kez yapmış ve negatif çıkmış
doktora gidip tekrar bir test yaptırmaya gerek var mıdır

Bence adetini beklesin. Zaten pkos varmış olur boyle gecikmeler. On gün on bes gun olmadi belki o zaman bi dr a görünebilir. Ama hiç ihtimal vermiyorum tam iliski olmadan gebelige

Bence adetini beklesin. Zaten pkos varmış olur boyle gecikmeler. On gün on bes gun olmadi belki o zaman bi dr a görünebilir. Ama hiç ihtimal vermiyorum tam iliski olmadan gebelige

teşekkür ederim
arkadaşım regl olmuş bu arada kendiliğinden

X