Hızlı ve kolay kilo verme yöntemleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Demet Uykulu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
4
0
53
Merhaba ben Demet,
55 kiloyla başladığım gebeligimi (gebelik şekeri çıkması sebebiyle...)37 kilo alarak tamamladım.Devamında insülin direnci ile 102 kiloya cıktim.18 yıl boyunca internetteki birçok şeyi aldım denedim diyetisyenlere gittim hep 1 verdim 2 katı geri aldim .yaklaşık 2 yıl önce 12 yaşındaki kızımdada insulin direnci çıkıp da, hızla kilo almaya başlayınca artık kilo olayini ciddiye almam gerektiğini farkettim.Uzun uğraşlar denemeler sonucu SONUNDA 29.5 KILOYU VEREBILMEYI BAŞARDIM. BU ARADA KIZIM 12.5 KILO ,EŞIMDE 14 KILO VERDILER. Sadece vermekle kalmadık ailecek bu kiloyu korumayınca ÖĞRENDIK VE BAŞARDIK.
GERÇEKTEN KİLO VERMEYE HAZIR VE ISTEKLI OLAN ARKADAŞLARIMIZLA TECRUBELERIMI PAYLASMAYA HAZIRIM.
SADECE KENDINIZE GUVENİN... DÜŞÜNDÜĞUNUZDEN DAHA IYISINI YAPABILIRSINIZ..

Merhaba ben Demet,
55 kiloyla başladığım gebeligimi (gebelik şekeri çıkması sebebiyle...)37 kilo alarak tamamladım.Devamında insülin direnci ile 102 kiloya cıktim.18 yıl boyunca internetteki birçok şeyi aldım denedim diyetisyenlere gittim hep 1 verdim 2 katı geri aldim .yaklaşık 2 yıl önce 12 yaşındaki kızımdada insulin direnci çıkıp da, hızla kilo almaya başlayınca artık kilo olayini ciddiye almam gerektiğini farkettim.Uzun uğraşlar denemeler sonucu SONUNDA 29.5 KILOYU VEREBILMEYI BAŞARDIM. BU ARADA KIZIM 12.5 KILO ,EŞIMDE 14 KILO VERDILER. Sadece vermekle kalmadık ailecek bu kiloyu korumayınca ÖĞRENDIK VE BAŞARDIK.
GERÇEKTEN KİLO VERMEYE HAZIR VE ISTEKLI OLAN ARKADAŞLARIMIZLA TECRUBELERIMI PAYLASMAYA HAZIRIM.
SADECE KENDINIZE GUVENİN... DÜŞÜNDÜĞUNUZDEN DAHA IYISINI YAPABILIRSINIZ..
Neler yaptınız ? Anlatır mısınız 😊

Tabiki 🤗dr kan değerlerimden dolayı bana fırça atınca araştırmaya başladım.uzun yıllardır herbalife i duyardım ama nedense cok onyargiliydim dedimki baska care kalmadi ne kaybederim zaten kan değerlerim felaket bsuru ilaç kullaniyorum denedim sponsorum yaşam koçum oldu 7/24 takip ama en önemlisi
1 Ara öğün yapmayı öğrendim
2 su içmeyi beslenmeyi öğrendim
SONUÇ artık hiç ilaç kullanmıyorum ve ustümden 29.5 KILO gitti.
Zaman içinde ben kilo verdikçe öğrendim ,öğrendikçe öğrettim ve yaşam tarzım oldu.simdi ailecek herbalife bağımsız distribütörüyüz ve çok mutluyuz.
Ama en güzeli ne biliyormusunuz ben bu işi yaparak hem kendimin hemde cocuklarimin hayatını beslenmesini degistirdim
şimdi ise tüm gücümle hayatlara dokunmaya daha cok kisiye ulaşmaya calisiyorum cunku esim ve benkilo verebildiysek gercekten ama gercekten herkes kilo verebilir.
Ama şunu hep SÖYLÜYORUM
GERÇEKTEN HAZIRSAN ISTIYORSAN GEL BIZ BUNU BASARALIM DİYE.....

Benimde seningibi 29.5 kilo vermm lazim kullaniyom ama yasam kocum sunu yeme bunu yeme ben 1ay 1 hafta cok yavas 88den 85 8 dustum 60 olmam lazim benim

Arkadaşlar lütfen kanmayın, inanmayın. Konuyu gördüm, kesin pazarlama yapılacak dedim, yine de bir şey yazmadım.

Herbalife yüksek şeker içeren bir ürün. Üstelik de karaciğeri mahvettiği belirtilmiştir.
İki tane link koyacağım buraya. İngilizce ama İng. bilmenize gerek yok, gerekirse Google çeviri ile bakabilirsiniz.
link 1
link 2

liver injury ne demek bakın, sonra da hem paramı veririm hem sağlığımı diyorsanız buyurun tüketin.
Böyle şeylere inanmayın arkadaşlar. Tek çare boğaz tutmak. Üstelik artık sıkı sıkı diyetler yok, beslenme şekilleri çok gelişti.

Mune Mune abla bakar mısın lütfen konuya?

Bence yanlış düşünüyorsunuz ben 18 yıl boyunca herbalife a hep önyargılı oldum içeriği veya bırakınca 2 katı kilo alınıyor diye ...AMA BEN YANILMISIM.BENCE DAHA IYI ARASTIRMALISINIZ .
BEN BIYOLOGUM ABIM DIYALIZ DR U BERABER takip ediyoruz danışmanlık yaptığımız kişileri ve hastalık durumuna görede yardım ediyoruz.
YILLARCA her gittiğim diyetisyenden sonra hep verip 2 katı geri aldim.
Buradaki ASIL SORUN ŞU ARKADASLAR
HERBALIFE VEYA BAŞKA BIR ÜRUN BUNLAR HEP ARACTIR SIZE KILOYU GERI ALDIRAN NEFSINIZDIR IRADENIZDIR.ONEMLI OLAN ALDIGINIZ DESTEK MOTIVASYONDUR.

BEN ETRAFDAKI BILINCSIZ DIYET VE DANIŞANLARA KARSI ÇOK RAHATSIZ OLUYORUM BÜTÜN SAVASIM BU.YANLIS YAPILAN TANITIMLAR VE DANISMANLIKLAR KISILERE FIRMALARA ZARAR VERIR.
ONEMLI OLAN NE YAPARSANIZ YAPIN DOĞRU VE DENGELI YAPMAK
VE.. TABIKI BILMEDEN DOĞRU ARASTIRMADAN YORUM YAPMAK ÇOK YANLIŞ VE HAKSIZLIK OLDUGUNU DUSUNUYORUM....
HER SORUNUZA ÖNCE ANNE OLARAK VE SAĞLIKCI OLARAK CEVAP VERMEYE HAZIRIM

HA BU ARADA YÜKSEK ŞEKER DIYE IDDIA EDILEN MAKALELERE ÇOK DIKKATLE BAKINIZ LÜTFEN
HATTA BEBEKLERE KULLANILAN MAMALARLA MEYVANIN ICINDEKI FRUKTOZ ORANINA
BIRDE HERBALIFE FORMUL 1 SHAKE 'IN ICINDEKI DEGERLERE ...

DAHA SONRA ISTERSENIZ TEKRAR YAZISABILIRIZ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X