Elektrikli Süpürgeler Homend robot süpürge

Hiç merak etmiyorum desem.
Tavrınız, diliniz, konuşma biçiminiz... Yazılanlardan utanmamışsınız bile. Biri bana bu lafları söylese cok üzülürdüm nasil böyle düşünürdüm diye. Allah sizin gibi insanlardan uzak tutsun herkesi. İyi forumlar.
Hislerime tercüman olmuşsunuz,ağzınıza sağlık.

Yeni çıkan ve daha önce bu türde ürün çıkarmamış bir markayı hemen tercih edemezdim ben. Homend markasının tost makinesinden hiç memnun değilim bu arada. Zaten antipatim var yani. Ben bu konudaki bilindik markanın iki farklı modelini denedim ikisinden de son derece memnunum.
Yeni bir ürunü denemektense denenmiş ve menun kalınmış bir ürünu tercih edin bence.Ben de duymadım daha once.Bu tarz gereçler her zaman alınamıyor nede olsa.Son karar sizin tabi.

Hislerime tercüman olmuşsunuz,ağzınıza sağlık.
Utanmamis gibi davrandi ama üyeliğini iptal etmis. Ikinci mesajda da tavrini devam ettirdi. Bazılarına para yakışmıyor. Tam uzerine oturmuyor. Çirkin karakterini besliyor. Bu hanim da aynen böyleydi. Yolu acık olsun diyemicem. Kendi karakterinde insanlar bulsun hep.

Robot süpürgeler guzel temizlik yapiyor mu sade ortalığı gırgır gibi bi temizlik mi kizlar..
Normal supurgelerden çok daha güzel temizliyorlar bence. Hergun çalıştırsak hergun doluyor haznesi, toz yumağı, kıllar falan. Arkadaşım geldi geçen halilarin parlamış dedi.

Teşekkürler canım bencede günlük olarak kullanınca gerek kalmaz herhalde yerlere çay,kahve gibi bir şey dökülmedikçe ihityaç olmaz sanki
rica ederim istersen her günde mop yaparsın senin düzenine kalmış :) robot süpürge ciddi anlamda büyük avantajmış ben çalışmıyorum ama evdeki işleri daha rahat yapıyorum kendime vaktimde kalıyo

Benim evimde çok kolon, köşe var acaba takılma gibi bir durum olur mu? çok fazla eşyam yok halıya rahat geçebiliyo mu??
rahat geçiyo evet köşeler için tasarlanmış şekli zaten sıkıntı yaşamazsınız yükseklik,alçaklık algısı da iyi takılma olmuyo koltuklarım yüksek benim mesela altlarını bile çok güzel aldı

rahat geçiyo evet köşeler için tasarlanmış şekli zaten sıkıntı yaşamazsınız yükseklik,alçaklık algısı da iyi takılma olmuyo koltuklarım yüksek benim mesela altlarını bile çok güzel aldı
Halılarım çok kalın değil yazlık kışlık halı kullanmıyorum ben zaten.Sehba,yemek masası falan var ama zaten kablolu süpürgeyle temizlerken bile onları masa üstüne kaldırıyorum iyi oldu bunları öğrendiğim teşekkür ederim :))

Halılarım çok kalın değil yazlık kışlık halı kullanmıyorum ben zaten.Sehba,yemek masası falan var ama zaten kablolu süpürgeyle temizlerken bile onları masa üstüne kaldırıyorum iyi oldu bunları öğrendiğim teşekkür ederim :))
o zaman rahat edersin ev içinde varlığı hiç belli bile olmuyo sesi çok yok zaten ben bu kadar pratik bir makine görmedim :KK9:

Screenshot_20210407_160147_com.instagram.android.jpg

Utanmamis gibi davrandi ama üyeliğini iptal etmis. Ikinci mesajda da tavrini devam ettirdi. Bazılarına para yakışmıyor. Tam uzerine oturmuyor. Çirkin karakterini besliyor. Bu hanim da aynen böyleydi. Yolu acık olsun diyemicem. Kendi karakterinde insanlar bulsun hep.
Kesinlikle,görgüsüz insanlara ben de asla tahammül edemiyorum.Bu insanlardan maalesef çokça var ve bu daha da üzücü.

X