Mutfak Dekorasyonu Honest'ın yemek odası:)

Honest

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
509
7
dün aldım arkadaşlar sizler ne diyeceksiniz:)buyrunnnnnnnnn

Eklentiler

• $destina_yemek_odasi_detay.jpg
    $destina_yemek_odasi_detay.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 129
  • $destina_yemek_odasi_o.jpg
    $destina_yemek_odasi_o.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 109
bayildim cok guzel! Allah icinize sindirsin. gule gule kullanin..........

siradisi ve guzel..
ama umarim koltuk ve duvar rengi ile birlikte bogmaz salonunuzu.

bayildim cok guzel! Allah icinize sindirsin. gule gule kullanin..........

çok teşekkür ederim beğenmene sevindim arkadaşım..iyi temennilerin içinde çok sağol..:1hug:

siradisi ve guzel..
ama umarim koltuk ve duvar rengi ile birlikte bogmaz salonunuzu.

canım çok haklısın bizde duvar renklerini çok açık renklerde düşünüyoruz.inşallah düşüdüğümüz gibi olur.teşekkür ederim..:1hug:

Değişik bir takımmış yanlış hatırlamıyorsam yatak oda takımınada benziyor.
ıyi günlerde kullan cnm

canım benimkide koyu rengi aslında ama sitedeki resimlerinde koyu renklli olanı kötü çıkmış.o yüzden bunu koydum..aslında bu rengi almak istiyorum ama bakalım..salon takımıma budaha uygun sanki çelişkideyim o yüzden..aldığımız eşyalar mağzada durduğu için hera fikir değiştirebilirim:jeyyar:

canım benimkide koyu rengi aslında ama sitedeki resimlerinde koyu renklli olanı kötü çıkmış.o yüzden bunu koydum..aslında bu rengi almak istiyorum ama bakalım..salon takımıma budaha uygun sanki çelişkideyim o yüzden..aldığımız eşyalar mağzada durduğu için hera fikir değiştirebilirim:jeyyar:

anladım tatlım..senin için fikir olsun salonumub resmini çektim..

Eklentiler

• $PICT0085.jpg
    $PICT0085.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 101
  • $PICT0083.jpg
    $PICT0083.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 98
anladım tatlım..senin için fikir olsun salonumub resmini çektim..

çok sağol canım..ay heveslendim şimdi ya evime bir an önce koymak istiyorum:eek:benim koltuklarım derisi siyah kumaşıda kahve acaba öylemi kalsa yoksa açık renkmi yaptırsam senin gibi karar veremedim:uhm:

çok sağol canım..ay heveslendim şimdi ya evime bir an önce koymak istiyorum:eek:benim koltuklarım derisi siyah kumaşıda kahve acaba öylemi kalsa yoksa açık renkmi yaptırsam senin gibi karar veremedim:uhm:

tatlım koltujkarın derisi siyah güzel ama sana tavsiyem oturma yerlerini en azından benim ki gibi yaptır...Çünkü salon çok karanlık durur o zaman....

sağol arkadaşım..teşekkür edeirm duaların için..dilerim sizlerinki dahada güzelleri olsun..

X