Hörbilayf kilo aldırır mı

zeynones2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
6.635
9.358
Eğer ki kilonuzla ilgili ciddi bir sorununuz varsa ki ben de bir dönem çok zayıftım. Dahiliyeye gidin, doktora durumu anlatın. Doktorunuz raporlu(yani devlet ücretin bir kısmını karşılıyor) bir shake tarzı mama süt arası bir şey veriyor eczaneden alıyorsunuz. Yıllar geçti adını hatırlamıyorum ama n harfi ile başlıyordu çilekli muzlu vs oluyordu. Genelde gıda yetersizliği olan insanları için veriyorlar. Ben hepsini içemedim. Bir de stresliyken kilo almayı başaramadım.
Herballife ile ilgili karaciğerinizde boş fruktoz biriktirecek vve sağlıklı olduğunu asla düşünmüyorum. Ki siz emziriyorsunuz tahminimce şu an.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-10-2021

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 132 gün kaldı.

Bu hafta bebeğinizin beyni hızla büyümeye başlayacak ve bu büyüme bebeğiniz 5 yaşına gelene kadar devam edecek. Bebeğiniz dış seslerden veya hareketlerden dolayı canlılık gösterebilir. Ani yüksek sesler, yüksek sesli müzik, araba ya da çamaşır makinesi titreşimleri bebeğinizin harekete geçmesine sebep olabilir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 17-19 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 350-400 gr civarındadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Brdal govsulu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2021
9
5
21
Eğer ki kilonuzla ilgili ciddi bir sorununuz varsa ki ben de bir dönem çok zayıftım. Dahiliyeye gidin, doktora durumu anlatın. Doktorunuz raporlu(yani devlet ücretin bir kısmını karşılıyor) bir shake tarzı mama süt arası bir şey veriyor eczaneden alıyorsunuz. Yıllar geçti adını hatırlamıyorum ama n harfi ile başlıyordu çilekli muzlu vs oluyordu. Genelde gıda yetersizliği olan insanları için veriyorlar. Ben hepsini içemedim. Bir de stresliyken kilo almayı başaramadım.
Herballife ile ilgili karaciğerinizde boş fruktoz biriktirecek vve sağlıklı olduğunu asla düşünmüyorum. Ki siz emziriyorsunuz tahminimce şu an.
Hayır emzirmiyorum da dediğiniz gbi bundan bı 1 yıl önce ben bunu dnedim hamile kaldığında ise bırakmak zorunda kaldım

incirzeytin

sus, cahilliğin içinde kalsın..
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2016
671
2.303
Kilo almanın tek yolu deli gibi yemek ya da depresyon ilaçları kullanmak.
Araştırma hastanesinin diyetisyenine gidip sonuç alamamak çok zor ben bir onda bir de depresyon haplarında kilo aldım

zeynones2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
6.635
9.358
Kilo almanın tek yolu deli gibi yemek ya da depresyon ilaçları kullanmak.
Araştırma hastanesinin diyetisyenine gidip sonuç alamamak çok zor ben bir onda bir de depresyon haplarında kilo aldım

Kilo almak için çözüm antidepresanları görmemek lazım. Zira ben rahatsızlığım sebebiyle kullandığımda da alamadım.
Gittiğim diyetisyenlerden bir tanesi helvayla ekmek ye demişti :KK70: yiyebilecek olsam midem kaldırsa zaten yiyip kilo alırdım demiştim.
Bem kesinlikle kilo almanın da vermenin de öncesinde insanın bedenini, karaciğerin temizlemesi gerektiğini düşünüyorum.
Özel bir diyet yapmak gerekse 10 gün şekersiz diye sonrasında da bir zayıflama diyeti ele alınıp sadece ara öğünlerde Kuruyemiş, muz gibi kalorisi daha yüksek besinler tercih edilebilir. Bu söylediğim yöntem en sağlıklı kilo alma şekli.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-10-2021

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 132 gün kaldı.

Bu hafta bebeğinizin beyni hızla büyümeye başlayacak ve bu büyüme bebeğiniz 5 yaşına gelene kadar devam edecek. Bebeğiniz dış seslerden veya hareketlerden dolayı canlılık gösterebilir. Ani yüksek sesler, yüksek sesli müzik, araba ya da çamaşır makinesi titreşimleri bebeğinizin harekete geçmesine sebep olabilir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 17-19 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 350-400 gr civarındadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

biranneningunlugu

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2021
19
9
29
Merhabalar bir arkadaşım bu ürünü kullandığını ama faydasını göremediğini söylemişti. Şahsi fikrim en mantıklısı bir diyetisyene danışmak, malum herkesin metabolizması ve beslenme düzeni aynı olmuyor, onlar öğün sayısından ziyade besinlerin içeriğine göre size özel program çıkarıyor. Profesyonel destek almanızı öneririm <3