Hormonlar kist ve kahverengi akıntı ?

ecenazx

Kün Fe Yekün 🕊
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
1.214
356
23
Herkese merhaba kızlar beni aydinlatacaginiza inanıyorum güzel yorumlarinizla adetim bitti bittikten sonra 4-5 gün idrarla beraber gelen ufak tüy şeklinde kahverengi pıhtı geldi minik minik bu sadece idrarda oldu ama sürekli değil ara ara geldi ve önceden adetim bitince normal akıntım basliyordu oda fazla yok artık hastaneye gidiyim diyorum kafami kurcaliyor bugün gitsem ac karnına gerekiyordu ama artık saat geçti yani bugün gitsem neye bakarlar durumu doktora izah etsem dediklerimden ne cikarabilir icimi korku sardı kaç gündür adetimde düzenli aslinda ama bazen diyorum ki acaba menepoza mi giriyorum veya ne oluyor da böyle oluyorum herşeyi kafaya takan dusunen strese giren biriyim acaba stresten kaynaklı bir durum mu herşey kanda çıkar mi pazartesi erkenden gidip kan vermem mi doğru olur yoksa bugün yine bu saatte (13.30 ) gitsem yine doğru sonuç alabilir miyim ultrasonla baksa bile bir sey anlayabilir mi doktor lütfen yorumlarinizi bekliyorum 😔

İdrardaysa kum yada taş düşürüyor olabilirmisin
Sanmam tüy şeklinde pıhtı geliyor kahverengi ilk zamanlar adetim az gelmişti acaba kalıntıları mi atiyor canım birde bir sey daha sorucam bir bayanda akintinin olmamasi anormal bisey mi ?

İstersen adetinin ikinci günü bi hormonlarına baktır aile hekimine söyle kafan rahat olsun. İdrarda geldiyse kahverengi akıntı o başka bişeydir idrar yolları engeksiyonu böbreklerle alakalı vs. ama vajinadan geldiyse o zaman vajinal engeksiyon tarzı bişe olabilir diye düşünüyorum anlattıklarından tabi bu benm fikrim

İstersen adetinin ikinci günü bi hormonlarına baktır aile hekimine söyle kafan rahat olsun. İdrarda geldiyse kahverengi akıntı o başka bişeydir idrar yolları engeksiyonu böbreklerle alakalı vs. ama vajinadan geldiyse o zaman vajinal engeksiyon tarzı bişe olabilir diye düşünüyorum anlattıklarından tabi bu benm fikrim
Şöyle soyleyim adetim ilk iki üç gün az gelmişti üçüncü dördüncü gün iyi gelmişti acaba icerde kalan kalıntılarimi atıyor kahverengi pihtilar minik tüy kadar kolay fark edilmiyor yani pecetede bile ufacık sac teli kadar ince adetten sonra çoktu yavaş yavaş azalmaya başladı akintimda az geliyor acaba ne olabilir ya

X