Hoşlandığım adamın tavrı …

Evli adamlara bi yapışmayın ya ,eve de gidip karısının koynuna giriyor , sizi de elinde tutup gönül eğlendirir ancak ,bir de prim veriyorsun böylelerine,biraz öz saygın olsun kendine ….

Merhaba kızlar ben işyerinde bir adama aşık oldum kendisi çok dengesız .bir hoşlanıyor gıbı yapıyor bazen tamamen kendını cekıyor.yaşı benden büyük 4 yaş kadar .diğer arkadaşlar ona abı diyor ama ben baştan beri çok elektrik aldgım için abi dıye hıtap etmiyorum.arkadasımsın dpstumsun diyorum arada .benı üzgün gördüğünde çok ilgilenir moral verr ve bıkac gün sorar iyi misin diye.göreve 2 yıl önce başladım ikimizde aynı meslekteyiz 15 günde bir falan toplantılarımız olur .iki yıl önceki ilk toplantıda okadar çok bakıştık ve etkılendık kı birbirimizden ..gözlerime bakıp gülümsüyordu ama uzun uzun bakışmak…sonra işi öğrenmem için çok yardım ettı gel zaman git zaman…arada bana iltifat ediıyor yıne bakışıyoruz.geçen gün levıl atladık bugüne kadar hep resmî yazısırdık bana çok zayfladın falan yazdı .bende evet yakıstı mı sence dedım.o da gencsın güzelsin yakışıyor hersey dedı.bende sende gencsın yakısıklısm dedım…bir hedıyeyı hakettın cok teşekkür ederım dedı gülücükler saçtı.diğer 2 günde odama geldı geldı durdu ayrı bir ilgi gösterdi …asıl derdim şu dün benle tartıştı…işyerımızde bır temızlıkcı var bu aşık olduğum bey kıdemli old için yıl olarak fazladr orda olduğu ıcın bunları o yönetiyor vs ..dün bana dıyorkı şu temizlik işine birazda sen karıssan ben senın odanı herxman temizletmek mı zorundayım.böyle gıderse senle kötü olacagz dıyor …bunu derken yüzü kızardı.bırde sana sert insan lazım sana oyle insanlar yaranıyor tarzı bişey dedi.bende dıyeceklerın bittiyseler odama geçiyorum dedım bir çay daha soylim dedı yok kalsın dedım çıktım…surat yaparak….bugünde gün boyu gönlümü almaya çalışıyor …yüzüme bakarak gülüyor buzları eritelım gel çay soylım dedi bende istemiyorum dedim.ozman ben gelıyorum sen bana çay söyle dedı .ben içmicem sana soylım dedım sert bir dille .pişkin pişkin gülüyor karsımda.vs vs bu adamın amacı ne arkadaslar ilgisi var mı yok mu çözemedim
Not : evli kendısı ama durumlarda böyle…işk başta bilmiyordum.tepkı almamak için yazmadım..
Adamın amacı sizi el altıda tutacak, diğeriyle devam edecek. Siz onun için kaçamaksınız, karısının yanında yada iş harici sizinle konuşmuyor zaten aklına bile gelmiyorsunuz. Karısının koynunda çıkıp size yavşakyacak kadar düşük karakterli bir erkek kendisi. Sizi de 2 yıldır metres sıfatıyla oyalıyor. Nereye kadar giderse artık. Bosansin beni alsın diyorsanız çok beklersiniz. Siz gidersiniz yenisi gelir. Ayrıca bu olay duyulmadı zannetmeyin, isyerinde kimsenin gözünden birsey kacmaz.bu adam boşansa bile sizinle evlenme ihtimali çok düşük. Hadi oldu evlendiniz diyelim herkesin gözünde metresiyle evlenen adam ve onun karısı değil metresi olarak kalacaksınız. Herkes yüzünüze gülüp arkanızdan bunu söyleyecek.
Sizin hayalini kurduğunuz hayat bu.

Aşık oldum ben bu adama kendısı aşık ettı ama dengesız
Nasıl aşık etti tam olarak ? Ofisinde çay ikram ederek, bir kaç iltifat ederek odanızın bile temizliğiyle muhattap olmayarak mı😂😂
Hiç mi sevilmediniz kimse tarafından? Aileniz tarafından hiç mi değer görmediniz ? Acıdım size.

Adamın amacı sizi el altıda tutacak, diğeriyle devam edecek. Siz onun için kaçamaksınız, karısının yanında yada iş harici sizinle konuşmuyor zaten aklına bile gelmiyorsunuz. Karısının koynunda çıkıp size yavşakyacak kadar düşük karakterli bir erkek kendisi. Sizi de 2 yıldır metres sıfatıyla oyalıyor. Nereye kadar giderse artık. Bosansin beni alsın diyorsanız çok beklersiniz. Siz gidersiniz yenisi gelir. Ayrıca bu olay duyulmadı zannetmeyin, isyerinde kimsenin gözünden birsey kacmaz.bu adam boşansan bile sizinle evlenme ihtimali çok düşük. Hadi oldu evlendiniz diyelim herkesin gözünde metresiyle evlenen adam ve onun metresi olarak kalacaksınız. Herkes yüzünüze gülüp arkanızdan bunu söyleyecek.
Sizin hayalini kurduğunuz hayat bu.
Ama aşık öyle demeyin siz de çok insafsız çıktınız yoksa sizde mi aşk nedir bilmeyenlerdensiniz 😁😁😁

Ya dalga geçmeye gelmis resmen bi o bi bu gitsin kendiyle dalga geçsin 😁😁

Ama aşık öyle demeyin siz de çok insafsız çıktınız yoksa sizde mi aşk nedir bilmeyenlerdensiniz 😁😁😁

Ya dalga geçmeye gelmis resmen bi o bi bu gitsin kendiyle dalga geçsin 😁😁
Lisede aşık oldum o sayılır mı 😁😁

Bence dalga geçmedi, evli derken çok utandığını düşünüyorum.
Çok üzücü aslında. Gencecik kadınsın. Ne işin var zamparalarin elinde oyuncak olmaya

Et kız. Mesajlarında çıkıyormuş şikayet butonu bak şimdi gördüm.
Vaktinde Mune Mune müdürü kendisine profilinden şikayet edeyim dedimdi "Az banlayın beni" diye de buton yoktu profilinde.
Ettim geri bildirim olarak forumdan atılmayı bekliyorum.
t37118.gif

X